mirks

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
 

11 külastatud riiki, 6% maailma 195st riigist

2 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Mina jäin antud firma teenusega rahule. Sõitsime selle aasta märtsis liinil Tartu-Praha-Tartu. Peatusi oli piisavalt, enamasti olid need 15 min. pikad. Kuna saime alumisele korrusele istuma ei olnud probleeme öösel magamisega. Alumise korruse plussiks on kindlasti ka see, et õhk ei ole umbne ning kuuma vett ja wc-d on mugavam kasutada. Samas ei saa ka seda ette heita, et WC-st oleks salongi ebameeldivat lõhna tulnud. Liinil Tartu-Praha oli reisisaatja, kes andis infot ainult läti ja vene keeles. Kuidagi moodi sai ta ka inglise keelest aru, aga see oli tõesti minimaalne. Samas Praha-Tartu liinil oli reisisaatja, kes andis reisiga seonduvat infot nii läti, vene kui ka inglise keeles. Buss jõudis sihtkohtadesse alati õigeaegselt või isegi varem. Jäin hinna ja kvaliteedi suhtega rahule.

Tere! Ööbisime augusti lõpus Barcelona kesklinnas (La Rambla kõrval) hostelis nimega Hostal Bar Ramblas Colon. Broneerisime 3 kohta kuue kohalisest toast (kohale jõudes paigutati meid nelja kohalisse tuppa). Öö hinnaks tuli ühele inimesele 12 EUR'i (broneerisime umbes 1,5 kuud ette). Hostelisse tuleb check-in teha esimesel korrusel asuvast baarist, kus asjatavad rastapatsidega tüübid. Selle raha eest ei tasu muidugi erilist luksust oodata, kuid pesta ja puhaste linade vahel magada seal saab. Lisaks on seal olemas ka köögiruum, kus on võimalik süüa teha. Hostelworldis on olemas ka pildid nimetatud hostelist (olles ise seal ööbinud, võin öelda, et pildid mis seal on, on natuke liiga ilusad).

Selleks, et endal muretum olla oleks, mina läpakat kaasa ei võtaks. Bussiliiklus on suhteliselt OK. Kõige hilisema bussi peale mina igaks juhuks lootma ei jääks, sest meil oli juhus kus "15 minuti pärast väljuv buss" väljus hoopis tunni pärast. Takso hinnad olid päris krõbedad.

Minugi poolt ainult kiidusõnad ABC Reiside meeskonnale!! Kiire ja kvaliteetne teenindus.