katrina0704

Reisisell, liitus Tripiga 11 aastat tagasi. Tahab minna:
0 meeldimist
0 postitust / 2 kommentaari
13 (2.1%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Mina lendan oma 3500 kroonise piletiga veb-märts 2010. Seda küll, et ostsin selle augustis kampaania ajal, aga kui tahad odavalt lennata, siis tuleb vähemalt pool aastat varem pilet osta. (paar päeva enne mu ostu oli isegi variant, et oleks saanud 3000 krooniga) Seega ei ole selline odav hind kindlasti müüt ja selliseid pileteid on võimalik saada, lihtsalt kampaaniad tuleb jälgida.
Airasiaga kõrvad lukus- tegemist ikkagi mingi muu põhjusega, kui sellega et lennufirmaks AirAsia. Pigem tingitud see ikkagi inimese individuaalsest anatoomiast, ka mul on kunagi olnud Estonian Airiga lennates otsa ees meeletu valu(nagu keegi torgiks nõeltega)ja nohu mul ei olnud. Ma ei hakka sellepärast konkreetset lennufirmat süüdistama ja eeldama et igakord selle lennufirmaga lennates nii on.

AirAsia on väga normaalne lennufirma, see et nad odavalt pileteid pakuvad ei tähenda, et lennukid mingid romud oleksid. Minu mäletamist mööda on jalaruumi rohkem(economy) kui Estonian Airil ja lennukid on ka uuemad. Pikad otsad tehakse enamasti ikka suurte lennukitega, mis on suhteliselt uued. Olen lennanud ka siselendu ja see oli normaalses mõõdus lennuk. Ja stjuardessid on nagu missid (enamasti)
ja mainimata ei saa jätta, et piletid väga odavad,nt London-KL-London 3500 krooni(koos lennujaamamaksudega)