klem38

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
8 kommentaari
 

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Kui otsid infot matkabussiga reisimise kohta, siis külasta lehte www.matkaauto.com Sealses foorumis on kõiki Sind huvitavaid küsimusi pikalt-laialt lahatud.

Aru ma ei saa, mille jaoks matkaautoga reisides neid kämpasid vaja on? Tegin ka eelmisel suvel eestis ja lätis väikse tuuri, aga ööbimiseks otsisin just selliseid metsikuid kohti, kus kedagi pole. WC ning söögitegemise võimalus on ju bussis olemas ja dušši all käisime õues (ei tahtnud pesuruumis veega lödistada). Minu meelest ongi matkaautoga reisimisel see isesisvuse võlu, et sa ei sõltu mitte millestki ega kellestki. Hotelli ööbima võib ju ka sõiduautoga minna :)

Reisid oma matkabussiga ning pole kunagi ei öömaja ega ka hommikusöögiga mingit probleemi. Ükskõik kuhu lähed, alati on olemas soe tuba, puhtad linad, külm õlu jne. Puhkus on ju niigi lühike, milleks siis seda veel kulutada mingile jagelemisele igasuguste hotellide ja kämpingutega.

Tutvu näiteks selle lehega. Samas saad ka sealt foorumist nõu küsida.

Kui loomaaed ei tõmba, siis ehk midagi ekstreemsemat? 9-10. august toimub lätis Kegumsis Külgkorvide MM etapp. Samas on ka õhtul elava muusikaga pidu ning keskööl korralik ilutulestik.

Sorry, kui mõni naine siin ahistamist näeb. Ma ei vaidle üldse vastu, et mõned lihased vennad ei suuda ühes ruumis koos viibida, kuid see selleks. Lihtsalt räägin oma kogemustest, kus tegu on seltskonnaga, kus kõik juba aastaid omavahel tuttavad. Kui on ainult ühel mehel naine kaasas, pole kunagi probleemi olnud, kui naisi juba mitu on hõõrumine palju lihtsam tekkima. Ilmselt on põhjus selles, et mitu naist ei mahu ühte kööki hästi ära, sest mitme bussiga reisides on kõik olnud OK. PS. Ei propageeri siin mingit sugudevahelist ahistamist, lihtsalt räägin oma kogemustest.

Kas olete enne selle seltskonnaga käinud pikemal reisil? Oma kogemused ütlevad, et kui on juba 2 naist kaasas, läheb jamaks. Kui veel kaks erinevat lastega peret mitu päeva koos ühes bussis, siis miskit head sellest ei tule.