Pii

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
 

7 külastatud riiki, 4% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Momendil on tõesti häid pakkumisi Aasiasse. Kui aga eesmärgiks just Bali, siis kuni 18. jaanuarini on võimalik osta Finnair pluss pakkumise raames pileteid ühe reisina edasi tagasi otse Denpasari Balil 12500 kr(tegelikult tuli isegi pisut vähem. Veel sihtkohti: Singapur 10900 kr, Perth, Sydney 14000.
Reisimise aeg juuni algusest august lõpuni. Vaata näiteks linki http://www.finnair.com/finnair.com/wps/portal/Testing/CurrentIssues/CurrentIssueOne/en_EE?locale=en_EE&utm_medium=email&utm_content=Read+more+Singapore&utm_source=plus-newsletter2&utm_campaign=plus+newsletter2+2010+12+wk51+Estonia+EN On võimalik ka otse enne piletiostu Finnair pluss liikmeks registreerida. Ostsin ise augustiks, siis hakkasin uurima, et ramadaan on sel aastal just augustikuus. Pole siiski hullu, Bali on hinduistlik ning teiseks saareks sai valitud kristlik Flores. Kui keegi samasse kanti 5-27 augusti vahemikus plaanib, võib ühendust võtta.

Kasutasin 2008 veebruaris Hiina-Hongkongi öömaja broneerimiseks kahte saiti http://www.hostelworld.com http://www.hostelsclub.com Mõlemate lehtede kaudu on toimisid kõik broneeringud. Kasu oli ka juhatustest, kuidas kohale jõuda. Kohapealne hind vastas täpselt lehel kirjas olevale. Väljatrükid broneeringutest olid kaasas, mõnes kohas küsiti. Euroopas olen varem üht neist lehtedest kasutanud Londoni öömaja reserveerimiseks. Toimis samuti.