cala

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
6 kommentaari
 

12 külastatud riiki, 6% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

This one is official agency responsible for main roads and highways: http://www.gddkia.gov.pl/1062/gddkia-website

here is another site more focused on Warsaw surroundings: http://siskom.waw.pl/

Moldaavia - Kreeka? Midagi segi ei aja? Need riigid üksteisest suht kaugel... kui just ei taha spetsiaalselt ratastel trippi

Klubid, pubid ja tööväline elu jättis küll väga hea mulje. Silmailu oli ebatavaliselt palju ja juba ainuüksi sellepärast läheks tagasi;)

Moldovas oleku ajal ette võetavad tegevused on igal inimesel erinevad. Tahtsin kirja panna selle osa kuidas sinna minna, kui soovitatakse kahte erinevat teed. Läbisin mõlemad ja tagantjärgi eelistaksin ikkagi läbi Ukraina minekut.

Kahju et KML faile siia laadida ei saa, saaks täpse, auto poolt logitud, marsruudi lisada.

on marcopolo/AND Reise Planner ja MioMap pihunavi. viimane ka autos aktiivselt teed juhatab, mis mahasõit ja millal ristmik, kuid esimene suure pildi nägemiseks ning detailsema otsingu tegemiseks kui vimases kaardiandmed puuduvad

Njah, ca 3 aastat ühes punases raketis juba lauarvuti tükkidest sisseehitatud mobiilne ratastel arvutaja. Kahe monitori toega, et ise esimesle ekraanil näeks kaarti (autoroute 2002 ja 2008, Marcopolo/Reise Planer, Regio Pro, Google Earth) ja tagapingil olijatel võimalik multikaid vaadata. Aja jooksul on aga välja kujunenud et hoopiski telefonis (PDA)olev MioMap/iGO (eestis ka google maps) tarkvara juhendab kuhu minna ja mida teha. Käidud selle abil nii Kesk-Euroopas kui USA-s. kogu maailma kaardiandmestik mahub kenasti 4GB sele mälukaardile ja teab rohkem tänavaid ja hotellide/vaatamisväärsuste asukohti kui TomTom. Olin kunagi tomtomi heavy user. Peale MioMapi kasutuselevõttu ei taha Tomtomi enam näha. USAs tegime katseid ku TOM TOM käskis otse sõita aga ristmik oli tegelikult T kujuline ehk siis otse ees oli tühermaa. Seal kus TomTom pakkus välja kummalisena tundvaid manöövreid tegi MioMap paremaid ettepanekuid.

Autos siis kaks 10" st ekraani, mõlemad touchscreenid. Kogu multimeedia navigeerimine käib RoadRunner tarkvara abil. Lisaseadmeid nagu ikka tavalisel arvutil, mis mööda autot laiali jaotatud: DVD kirjutaja, mälukaardi lugejad, erinevad klaverid/hiired (osundusseadmed), Kõu (seade jagab auto ümbruses ka wifit laiali), wifi, gprs.

Kes siin viitas SunIT arvutitele. Need on ikka rämekallid. Tehase inimesed käisid eelmine aasta minu juures oma toodangut näitamas. Ainus mille poolest sunit arvutit cartft.com või mp3car.com omadest erinevad on videosalvestusvõimekus. Seal on spetsiaalne kaart mis võimaldab sul nii esimest kui tagumist kaamerat salvestada.

Praegu peaks enamvähem arvuti, pean silmas Celeron M prosega mitte mingit mõttetut VIA proset, saama ca 1200 euroga, monitor ca 400 eur. Paigaldustööd võtaad aega, eriti kui tahta ilusat tulemust.

(http://www.rpgrupp.com/index.php?album=50&leht=357&disp=6) . . . Trip.ee toimetus parandas postitust keeleliselt!