paradiselover

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
8 kommentaari
 

1 külastatud kontinenti

2 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

https://www.balearia.com http://www.trasmediterranea.es

Soiduauto pluss kaks reisijat edasitagasi soit laheb koige vahem maksma 370€. See on tavaline reisija pilet ilma kajutita. Kahene kajut(2reisijat)+ auto hind on umbes 585€ edasitagasi. Mina kaaluksin parkida auto ja lennata Gironast Ryanairiga Ibizale. Auto rendi hind Ibizal on olenevalt hooajast ja autost 25-45€ paev. Ibiza on suuruselt meie Hiiumaa, seega teeb kahe paevaga vaga korraliku tiiru peale.

Endal just RyanAiri yberistumisega lennuga kogemust pole aga ...RyanAiri pagasiga kyll. Nimelt lendasime see aasta Prantsusmaalt Belgiasse. Minnes oli meil kaks check in pagasit ja lisaks kasipagasina vaike seljakott, arvutikott, spordikott ja rull banneritega. Laks nagu ludinal ei mingeid probleeme. Tagasi tulles Belgias aga ainult probleemid olidki. Esiteks check in'is selgus, et meie pagas on 17,5kg ja 10,5kg ...ei sobi. See on 15kg yhe pagasi kohta. Nii tostsime siis asju veidi ringi ja sobis. Minnes aga passikontrolli selgus, et seal (Brysselis) on yks pagas reisija kohta lennuki pardale. Meil oli arvutikott, seljakott ja bannerite rull. See teeb kolm pagasit!!!Kilogrammid voi suurus ei lugenud. Tostsime siis jallegi asju ringi...nimelt oli mul seljakottis ...yks spordikott. Panime bannerid ja seljakoti spordikotti...Jallegi paluti moota, et kas spordikott ikka mahub sinna lennukipagasi mootudesse, mahtus. Hiljem turvakontrollis paluti uuesti spordikott sinna suruda...mahtus. Jareldus, kui sinu seljakott sinna lennupagasi mootudesse mahub siis ei tohiks probleemi olla. Samas soltub see aga suuresti kohalikust lennujaamast ja kontrollijate tujudest(nagu meil selgus ..minnes ei mingit probleemi)mitte niipalju RyanAirist.

Suurematest ööklubidest on lahti ainult Pacha ja seegi ainult R,L alates südaööst. Teadmiseks veel, et avatud on ainult üks väike Pacha saal ja enne 02.00 õige pidu pihta ei hakka. Jookide hinnad olid suvel...mahl, vesi, coca 8€.....kõik segujoogid 15€. Ööbida soovitaks Ibiza townis või siis Playa den Bossa kandis seal vähemalt on midagigi avatud. San Antonio oleks suvel hea valik aga veebruaris on seal kõik head kohad kinni ja suht välja surnud. Näiteks Sant Eulalia´t ma ka ei soovitaks ööbimiskohaks valida seal on isegi suvel igav. Bussid sõidavad veebruaris harva ja öösel ei sõida nad üldse aga ... eks vaata ise www.ibizabus.com. Discobussi veebruaris ei sõida. Taksoga saab loomulikult alati igale poole nagu ka jala. Soovitan ööbimist vaadata www.booking.com. Ööbimise orienteeruv hind peaks jääma 32-46€ vähele üks öö.

Siin ei ole midagi teha oktoobris....Klubid sulgevad oma uksed septembris. Viimasena Space 5.10.