nimetua

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
2 kommentaari
 

3 külastatud riiki, 2% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Hotell lihtne ja keskusest eemal... Esimesel päeval saime hotellis küll shoki.... putukaid oli voodi täis ja kapid nii tolmused jpm., et kohvrid jäid lahti pakkimata... Eestis asuva reisikorraldaja (Heli) ja kohapealse esindaja(REENA)abil vahetati meil tuba ja lõpp- kokkuvõtteks olime õnnelikumad oma "perifeerias" kui kesk-Goa möllu olijad.. (buss viib randa, taksod on üliodavad, kohapealsed teenindajad on VÄGA mõnusad...nö...Omad;)) Rand...Calangute... on kohalikke (avalik rand),lehmi, koeri, skuutreid, nafta-haisu jne.täis... nii, et harjusime taksoga hommikuti seiklema minema - vaatamisväärsused, shoping ja privaatrannas pleesitamine(Mortimi rand... ei teagi, kuidas kirjutatakse..)...ühesõnaga Kilpkonna ranna kõrval olev rand.. ja kogu päeva eest õhtuks taksojuhile 800 kohalikku (jaga 4 peale.. so.50 EEK) Ekskursioonid... Eesti kaudu ainult Dzungli-tuur ja seda ka ainult kindlalt Reenaga!!!... kauges kaares võite ringi käia Liinast!!!... (kuigi ta valdab oma ajalugu hästi, on ta giidi või reisikorraldajana täiesti "mõttetu"!!!... mul juba teine kogemus temaga ja lihtsalt aru ei saa, miks tal Eestis pensionit välja ei lasta teenida...!) Teisi reise (kirikud, ööturg, käsitööturg jne.) võite vabalt taksoga teha ja olete rohkem rahul... kui Liina "jahumisega"... Muidu reis väga tore ja koju ei tahnudki enam... aga LEND oli üks minu hullemaid... 15 tundi nagu vanglas (Dubais jalgu sirutama ei lastudki...kuigi on paketis sees!!)ja tagasiteel olid Leedu lennusaatjatest näitsikud nagu kaarnakullid iga ühe kallal, kes julges püsti tõusta... (ka Dubais lennuki seismise ajal).... see oli küll jube kogemus! India Goa...aga super ning Inimesed seal ja lained ...nagu hellitav, rahulik ja leebe siid.........

Rand ja meri Super! (26.04- 3.05.08) Nii ilusat randa pole ei Hurghadas ega Sharmis võtta! Hotell ja teenindus (toit) ok! Nuriseda võib meie oma giidide üle (TopToursi Triin), kel kuidagi väga "suva"! Ega eriti pingutada ei viitsi (et mingit lisainfot anda pikal bussireisil, kasvõi aknast nähtava olustiku-, taimestiku jne. kohta. Või bussi jamadega tegeledes jpm. Selline tunne, et siit maalt siiani loen ette ja üks grupp jälle ühel pool!

Eriti mõttetu on Alexandria 1/2 trip, nn. "ostureis"(10-st sõidutunnist käite bussist väljas à 1,5 tundi)! Võtke parem see Autovärk ja olete 10x rohkem saanud kohaliku autojuhiga asjatades.

Siwa oaas on parim! Seal käige kindlasti ära. Kõrb väga kaunis ja seal rallitamine üpris ekstremistlik ;) (lahtine liiv ja luited ja eri kõrgused)!

Puhata saate hästi! Pidutseda mitte! Ja andku Allah teile toredaid ja asjalikke Eesti- poolseid esindajaid! Päikest!

Ja veel: ärgu teid ehmatagu Penicillini- maitseline kraanivesi (puuviljad sellega pestud ja kohvi ei kannata sellega keeta)!