desfleurs

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
6 kommentaari

14 külastatud riiki, 7% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

Räägin enda mõne aasta tagustest kogemustest:

Hispaanias sai Barcelona lennujaamas kasutatud internetti (ükskord kui läpakat kaasas ei olnud, aga oli üsna kallis lõbu), samas nt Madridi lennujaamas oli Wifi tasuta (ideeliselt ajaks ju ka nutitelefon asja ära?). Saksamaal on interneticafe`d, aga jällegi üsna kallis lõbu. Seal on samas ka nt nutitelefoni olemasolul keeruline leida tasuta wifi leviala.

Sellest on küll kahju, et Blue1 TLL-HEL lennud lõpetab. Blue1-ga sai ka n-ö üsna viimasel hetkel täitsa norm hinnaga lennupiletid (kus Finnairiga saab üldiselt odavalt vaid siis, kui pikemalt ette broneerida).

Mina soovitaks samuti LH-ga Münchenisse, sealt on Salzburgi nii 100 km. Või teine variant ka Zürichisse sõita ja sealt on ka Austria piir väga ligidal. Zürichi puhul peaks kõige odavam variant olema lennata kas Blue1-ga või Finnairiga.

Suurepärane uudis, väga hea meel selle üle. :)

Saad täiesti rahulikult hakkama. Lennujaam ei ole tegelikult üldse nii suur ja tõesti on sildid igal pool väljas. Äraeksimine on üsna ebareaalne ja kui tekibki küsimus, et kus oled, siis tuleb otsida silti central area`sse, mis on siis T1 ja T2 vaheline ala.

Ei saanud teisiti, kui tahaks ka oma arvamuse öelda. Lendan üsna tihti, seda just Euroopa-piires. Kõigepealt ütlen kohe ära, et AB-ga lennanud ei ole ning usun, et pikapeale seda lennufirmat ka enam ei eksisteeri, sest nagu siin ka kirjutatud, siis kahjum on neil suur ning arvestades, kuidas Läti majandusel läheb, siis järeldused on ilmselged... Samuti mõjub minu jaoks "odavalt" AB turundus...

EA-ga lendan selle eest tihti. Tõsi, teenindus on seinast-seina ning tasuta toitlustust ei ole, aga sellegipoolest mul ei ole sellele lennufirmale konkreetselt mitte midagi ette heita. Täpselt samasugused kogemused on mul olnud ka SAS-i, KLM-i, CSA, LH jne lennufirmadega. On paremaid ja halvemaid päevi ka LH, mis kunagi...kui sagedane lendaja ei olnud, pidasin üheks parimaks lennufirmaks. Subjektiivselt on mulle EA ajad enamasti sobinud, sest reisin seoses tööga ning kuigi jõuan sihtpunkti tihti ümberistumistega (Eks see ole üldse Eesti väiksuse probleem, et lende vähe), siis minu peaeesmärk on siiski õigel ajal õiges kohas olla. Toitlustamine minu jaoks Euroopa piires reisides ei ole ka eriline pluss või miinus. Turistiklassi lennukitoit ei ole nagu nii see toit, mida nautida. Kuhu tahan jõuda on see, et näiteks viimase kuu jooksul, kui lendasin EA-ga 6 korda, siis kõik lennud väljusid õigeaegselt, teenindus oli viisakas ja jõudsime sihtpunkti 5-10 minutit enne lennuplaani märgitud ajast.