katariina33

Rändur, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
18 kommentaari
 

14 külastatud riiki, 7% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Kasutan teemat - kuidas telekavaatamine (filmid)? Kas klapid on olemas või tuleb cashis välja osta? Kas AA lennukites indiv ekraanid või laes mitme peale?

autoreisil Cobrat - väga hästi sobis. Saab kohe ühenduse - mobiiliga euroopas (eriti millegipärast just prantsusmaal) võtab ühenduse loomine nii kkaua aega, et kui on vaja operatiivselt infot vahetada, siis side tekkides on õige teeots ammu möödas juba, seega - Cobra aitas:). Ja kodus olles on ta hea beebivalvur;)

Mis sind konkreetselt huvitab? Mõned esimesel hetkel meelde tulevad asjad: Nourmoutieri poolsaar , kuhu viival autoteel saab sõita ainult mõõna ajal (samal ajal käiakse seal ka massiliselt kammkarpe jms molluskeid söögiks korjamas - kui huvitab, siis soovitav hankida kummikud, väike labidake ja mingi ämbrike:))+ soolaväljakud. Siis muidugi Euroopa põhjapoolseim tipp Brestis (seal soovitan restoranis karpe süüa - hea kvaliteet). Tagasi tulles Jaques´i linnake imeilusa vaatega, siis Mont St Michel klooster (seal soovitan proovida Prantsusmaa kuulsaimat omletti). Samuti on Normandia kuulus oma siidri ja kalvadosega. . . . Trip.ee lisas suured algustähed!

kui hakkan konkreetset bid`i tegema, siis küsib süsteem uuesti kõiki andmeid krediitkaardi kohta ning seal enam valikut ei anna - ainus võimalus home countryle on US/canada, muud zip-koodid ignoreerib. mõni nipp v jääb mul midagi kahe silma vahele?

Olen kaks viimast talve cervinias suusatanud. Suur valik erinevat majutust aadressil http://www.cervinia.it/Accoglienza-e-strutture/Appartamenti-e-Affittacamere.aspx. Valtournenches on veidi odavam ööbida ja lihtsam ka ööbimist leia. * * * Tekst parandatud, puuduvad suured algustahed.

Millele vihjati? Näpukas, et kirjutasin "variant" valesti? Vabandused.

estonian airil mugav otselend ju, edasi rendiautoga. ei tea muidugi kui hinnatundlik teemaalgataja on, aga norra on ikka väga kallis. mäe peal sööklas suvaline spagetti bolognese 85 nok, baaris õlu sama palju kui ma ei eksi, sai poe 30 nok jne

oi siisu, ära sa selle varinadi peale kyll mängi. usu mind, selle aja peale kui sa takso oled saanud, on check-in lõppenud juba! see on ju yleookeani usa, mitte tallinn-helsingi....

Ja Milano Linate lennuväljalt on Cerviniasse 214 km, mitte 130.

Valtournechest Cerviniasse ikka jala ei lähe. Ja Valtournenches pole suurt midagi pihta hakata õhtul , iseenesest armas väike küla, aga keskuse tiirutad koos poodidega 40 min edasi-tagasi läbi.

Minu meelest on ka Saalbachis ikka lahedaim afterski - mitte segi ajada nightlife-ga;) ja tipp-koht on Hinterhagalm -sellist möllu pole mujal näinud.

Ischgl ongi 1 kalleimaid kohti Austrias (kõikjal pole muidugi käinud:)

on siis see koht, kuhu minna. Saalbachis on vast kõige ägedam see melu, Ischglis ka (venelaste lemmikuid kohti). Aga kas sa hiljaks veidi pole jäänud, majutust veel leiab väiksemale seltskonnale, aga lennupiletitega võib pingeliseks minna kui raha pead lugema. Kui valmis paketti tahad, siis alpiexpress ehk pakub miskit?

on seal liivane ja suht ok (puhtusega just ei hiilga nagu ongi keskmiselt kreetal), VÄGA hea koht lastega peredele, sest kujutab endast osaliselt väikest lahesoppi, kus ei lähe kiiresti sügavaks (kohalikud lastega pered sõidavad piirkonnast just sinna). Küla ei jätnud mingit muljet, sai korra läbi jalutatud lihtsalt.

st et juuksuris maksad 1600 +480 tipiks? pms võib ju maksta:)

24 h läks siis aega, aga tundub, et asi toimib. minek siis 20.märts.

ainult 1 aga on hetkel veel - millised kogemused heathrow lennuväljaga - transiti aega on enamusel lendudel ca 2 h - on see ikka piisav, eriti usa-sse lendamisel?

Kohapeal tunde passida vist ei jaksa, seepärast saatsin täna päeval tellimuse kodulehe kaudu, millal võiks siis vastust oodata? Oli ka plaan teha NY-Miami-San Juan märtsis.

Kui kaua teil läks bronni tegemiseks?

Käisime autoga/perega mõni aasta tagasi. Tatrad on super. Liptovi kandis on imeilusaid kohti. Kuumaveeallikatele tehtud veepark, terviseveed jne. aga kämpingud on Euroopa jubedaimad, eriti Tšhehhis:/. Ei tea muidugi teie tausta, aga oma kogemus näitab, et peale 2 lossi, kindlust v Chateaud on lastel kultuurist "kopp" ees. . . . Trip.ee parandas postitust keeleliselt!