icelady

Rändur, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

10 meeldimist
3 postitust
31 kommentaari

10 külastatud riiki, 5% maailma 195st riigist

5 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Katreen, nii on. Küsivad piiril seda kohe. Meie làksime 13.12 Keeniast Tansaaniasse ja enne isegi ei küsitid passi kui pidime kollapalaviku vaktsiini ette näitama.

Katreen, mina tegin novembris ja Paldiski mnt nakkuskliinikus. Neil oli see ainukesena olemas.

Oleme hetkel Krabil, Ao Nangis. Maske näeb üksikutel, inimesed puhkavad ja null paanikat. Olime eelnevalt kaks nädalat Phuketi ligidal Rawail ja seal sama . Null paanikat ja inimesed puhkavad. Suured kaubanduskeskused küll ja kraadisid. Igas jumala söögikohas on käte puhastamiseks vahendis olemas.

Ei tee, tulime Bangkok Phuketi lennule ja köigil lennukis olid( meil ja kahel mehel polnud) ja Bangkoki lennujaamas nägime üksikuid inimesi kellel polnud maski.

Tulime eile Taisse läbi Istanbuli. Istanbulis oli maske umbes 10-l inimesel , Bangoki lennujaamas 99 protsenti inimestest olid maskides. Hetkel oleme Rawail ja kahe päeva jooksul pole ühtegi maskis inimest näinud. Tais vähemalt paanikat ei tundu olevat.

Hei Karl!

Super, suur tänu sulle info eest! Me kahjuks seda ööbimist ei saa jah, sest neil reegel, et kui tuleb varasem lend tagasi, siis tasuta ööbimist ei saa. Meil ainult see tasuta ekskursioon. Meil lend tagasi kell 14:45, aga lend tuleb ka 12:05 ja siis nad ei anna majutust:( Aga pole hullu, leidsin eile juba hotelli väga hea hinnaga, ainuke mure oligi et kas uuest lennujaamast saab ka mõistlikult keslinna, kui taksot kasutada ei taha:)

Kahjuks nad ei anna majutust, kui varasem lend tuleb Tallinna.Juba uuritud,Tuleme Bangokist,samal päeval tuleb lend Phuketilt, mis läheb järgmisel päeval varem tagasi,siis majutust kahjuks ei pakuta.

Meie olime kuu aega seal puhkusel ja meil oli kokku 7 Airasia lendu. Kõik lükati edasi- absoluutselt kõik :) Tavaline värk selle lennufirmaga :)

To Pets:Meie tulime üleeile Manilast Kuala Lumpurisse AiAsiaga, ja ei pidanud maksma.Airasia ütles, et see hinnas.

Mina olen hetkel Boracayl ja ilusti oleme automaadist raha saanud. Kui ühe panga automaat ei anna, siis teine ikka:)

Mina olen ka korduvalt käinud ja teinud viisa piirilt, maksis 25 dollarit.

Minul on ostetud jaanuari lõpuks ja Airasia kaudu, Manilast Puerto Princesa 24 eurot. Ehk asi selles, et su kuupäev ligidal, sellepärast kallis.

Minul on ostetud pilet 25 jaanuar ja hetkel on piletil igastahes confirmed ja ka kodulehel lend olemas:)

Minul on ka ostetud Hongkong -Manila ja just Air Asia. Air Asia lehel endiselt müük täies hoos :) https://booking.airasia.com/Flight/Select

Meie oleme samal ajal seal, aga läheme Tyrkish Airlinesiga otse Tallinnast.Pileti hind 420 eurot. Täna ostsin ma köik siselendude piletid ning ühe pileti hinnaks oli näiteks 17 euri.Köik siselennud ostsin Air Asiast. Arvesta sellega, et lend on väga pikk, ja kas töesti see natuke raha on väärt seda, et passida veel kuskil jumal teab kus lennujaamas. Piletid ostsin ma lehelt Lennujaam. ee ning seal on endiselt neid saada otse Tallinnast:) Siselende otsides on hetkel odavaim Air Asia

To Batman- Mina olen hetkel elanud siin üle kolme kuu.Meie peame eestlaste rannabaari.Tööd on siin vöimalik küll leida.Väga paljudel baaridel,restoranidel ja hotellidel on silt väljas "Western Staff wanted". Enamus kohti pakuvad tööd,kus palk on küll väike,aga majutus ja söök on töökoha poolt. Kui oled hakkaja,siis tööd leiad ikka :) Tervitades,

Katrin

To Arja-kuhu sa täpsemalt plaanid Kambodzas minna,teadagi ju maa on meeletult suur ;)?

Tutovski,Triipkoodi nime all on tegemist naisterahvaga mitte härraga ja ei pea ta hotelli vaid eestlaste baari rannas ;)Lihtsalt mainisin :)

To triipkood-sinu kalevi kommid ja juust kannatab kui pagas rändama läheb

Kuskilt jäi siit silma jutt,et kui kohe minna transiiti ja õelda,et pagas vaja Bangkok airwaysile saada,pidid nad olema suht vastutulelikud ja bangkok airi tõõtaja kohale sebima,kes mu pagasi edasi toimetab.Muidugi saan ka Tallinna lennujaamast küsida pagasi saatmise kohta lõpppunkti,tuttaval õnnestus,kuigi lennud olid erinevatel piletitel.Üle kolme tunni on aega,peaks ilusti õnnestuma-ma loodan vähemalt.

Ei ole,Eestist Tyrkishiga ja sealt edasi ostetud Bangkok Airways.

Minul pimedal jäi kuskilt see tekst lugemata,aga suured tänud vastuse eest,nüüd süda rahul

To Pastakas..

Just alles käidud seal-kõlakad vastavad tõele!Rannad,baarid,ööklubid on seda keelt täis ja kuuleb seda ohtralt-päris mitmed paigad lasevad ka nende muusikat.Mina plaanisin algul olla kauem,kui pidasin Phuketil ainult kaks päeva vastu-põhjuseks oligi idanaabritest turistid-keda on sinna viimaste aastatega siginenud oi kui palju ning mina lihtsalt ei suuda selle lärmi sees puhata,mida nad suudavad tekitada ;) Selline Egiptuse tunne tuli vahepeal rannas,kui pakuti kaupa ning pöördumine oli idanaabrite keeles ;( Kahes söögikohas sai ka küsitud inglisekeelset menüüd. Kirss tordil oli see,kui astusin sisse baari ja palusin wc külastust ja mis toimus tagaruumis-korralik idanaabrite läbrakas,koos karaoke,sibularöngaste ja külma viinaga;) Aga eks oma silm on kuningas-minu jaoks oli neid liialt palju ;)