icelady

Reisisell, liitus Tripiga 11 aastat tagasi


9 meeldimist
2 postitust
29 kommentaari

4 külastatud linna ja piirkonda

Viimased kommentaarid

Meie olime kuu aega seal puhkusel ja meil oli kokku 7 Airasia lendu. Kõik lükati edasi- absoluutselt kõik :) Tavaline värk selle lennufirmaga :)

To Pets:Meie tulime üleeile Manilast Kuala Lumpurisse AiAsiaga, ja ei pidanud maksma.Airasia ütles, et see hinnas.

Mina olen hetkel Boracayl ja ilusti oleme automaadist raha saanud. Kui ühe panga automaat ei anna, siis teine ikka:)

Mina olen ka korduvalt käinud ja teinud viisa piirilt, maksis 25 dollarit.

Minul on ostetud jaanuari lõpuks ja Airasia kaudu, Manilast Puerto Princesa 24 eurot. Ehk asi selles, et su kuupäev ligidal, sellepärast kallis.

Minul on ostetud pilet 25 jaanuar ja hetkel on piletil igastahes confirmed ja ka kodulehel lend olemas:)

Minul on ka ostetud Hongkong -Manila ja just Air Asia.
Air Asia lehel endiselt müük täies hoos :)
https://booking.airasia.com/Flight/Select

Meie oleme samal ajal seal, aga läheme Tyrkish Airlinesiga otse Tallinnast.Pileti hind 420 eurot. Täna ostsin ma köik siselendude piletid ning ühe pileti hinnaks oli näiteks 17 euri.Köik siselennud ostsin Air Asiast. Arvesta sellega, et lend on väga pikk, ja kas töesti see natuke raha on väärt seda, et passida veel kuskil jumal teab kus lennujaamas. Piletid ostsin ma lehelt Lennujaam. ee ning seal on endiselt neid saada otse Tallinnast:) Siselende otsides on hetkel odavaim Air Asia

To Batman-
Mina olen hetkel elanud siin üle kolme kuu.Meie peame eestlaste rannabaari.Tööd on siin vöimalik küll leida.Väga paljudel baaridel,restoranidel ja hotellidel on silt väljas "Western Staff wanted".
Enamus kohti pakuvad tööd,kus palk on küll väike,aga majutus ja söök on töökoha poolt.
Kui oled hakkaja,siis tööd leiad ikka :)
Tervitades,

Katrin

To Arja-kuhu sa täpsemalt plaanid Kambodzas minna,teadagi ju maa on meeletult suur ;)?

Tutovski,Triipkoodi nime all on tegemist naisterahvaga mitte härraga ja ei pea ta hotelli vaid eestlaste baari rannas ;)Lihtsalt mainisin :)

To triipkood-sinu kalevi kommid ja juust kannatab kui pagas rändama läheb

Kuskilt jäi siit silma jutt,et kui kohe minna transiiti ja õelda,et pagas vaja Bangkok airwaysile saada,pidid nad olema suht vastutulelikud ja bangkok airi tõõtaja kohale sebima,kes mu pagasi edasi toimetab.Muidugi saan ka Tallinna lennujaamast küsida pagasi saatmise kohta lõpppunkti,tuttaval õnnestus,kuigi lennud olid erinevatel piletitel.Üle kolme tunni on aega,peaks ilusti õnnestuma-ma loodan vähemalt.

Ei ole,Eestist Tyrkishiga ja sealt edasi ostetud Bangkok Airways.

Minul pimedal jäi kuskilt see tekst lugemata,aga suured tänud vastuse eest,nüüd süda rahul

To Pastakas..

Just alles käidud seal-kõlakad vastavad tõele!Rannad,baarid,ööklubid on seda keelt täis ja kuuleb seda ohtralt-päris mitmed paigad lasevad ka nende muusikat.Mina plaanisin algul olla kauem,kui pidasin Phuketil ainult kaks päeva vastu-põhjuseks oligi idanaabritest turistid-keda on sinna viimaste aastatega siginenud oi kui palju ning mina lihtsalt ei suuda selle lärmi sees puhata,mida nad suudavad tekitada ;)
Selline Egiptuse tunne tuli vahepeal rannas,kui pakuti kaupa ning pöördumine oli idanaabrite keeles ;(
Kahes söögikohas sai ka küsitud inglisekeelset menüüd.
Kirss tordil oli see,kui astusin sisse baari ja palusin wc külastust ja mis toimus tagaruumis-korralik idanaabrite läbrakas,koos karaoke,sibularöngaste ja külma viinaga;)
Aga eks oma silm on kuningas-minu jaoks oli neid liialt palju ;)

Kõige parema hinnaga saad ikka kohapeal ringi vaadates ja kaubeldes-mida pikemaks ajaks seda parem. Kui talvel plaan minna, siis arvesta, et hinnad juba päris krõbedad.

Ega midagi muud ei aita,kui ise netis tuhlata ja otsida!

Mina läksin 2 aastat tagasi bussiga,12 tundi sõitis ja maksis umbes 900 bahti,buss oli väga luks-kolm korda sai isegi süüa,aga kui mul veel valida kas lennuk või buss siis igaljuhul lennuk ;)
Lennupileteid ei usu ,et sellisel ajal väga odavalt saad,hooaeg ju täielik.
Ise luurasin kevadest saati Bangkok-Kambodza piletieid ,mis ei odavnenud grammigi.Siselennud Bangkok-Phuket ostsin nädal tagasi Airasialt hinnaga 57 EURI 1 ots :)

Kuhu sa täpsemalt mõtled, kas Tallinn-Bangkok või Bangkok-Phnom Phen;)
Piletid Bangkoki on ostetud juba mai lõpul, hinnaks oli 570 euri, algusega Riiast, lenndab sinna Turkish Airlines. Turkish Airlines kodulehel olemas ka päris hea hinnaga pileteid. Bangkok-Phnom Phen piletid ostsin paar päeva tagasi, hinnaga 172 euri edasi-tagasi(sisaldab pagasit ja kindlustust)-pole just kõige odavam, Mõttes kirusin ennast, sest olen küll alates maist Air Asia piletitel silma peal hoidnud, aga ikka tundusid kallid, paar päeva tagasi tõstsid nad hinda 20 euri võrra, enne oli siis 152 euri-enam ei julgenud oodata ja ostsin ära, sest kahtlane et piletid odavamaks lähevad, sest mida nädal edasi, seda kiiremini hinnad tõusevad, sest hooaeg ju läheneb ;) Muidugi on võimalik ka väga säästlikult Kambodiasse minna, aga mina ausalt ei viitsi 12 tundi bussiga loksuda kui eelnevalt on 10 tundi lendamist olnud ning teiseks kibelen ma kiirelt kohale-sest pea aasta on mu vanemad seal elanud ning võiks juba peret näha ;))

Kas keegi sellest seltskonnast plaanib 23.november Sihanoukville poole ka minna? Endal olemas Air Asia piletid ning maandume Phnom Phenis kell 16;20. Meid on kaks ja plaanis taksoga Sihanoukville poole minna, kui keegi veel samal ajal siis võiks ju täitsa taksot jagada ;)

Triipkood võiks nüüd ka hinnad siia kirjutada, näiteks palju maksab pudel vett, kokteil baaris, söömine, puuviljad?

Helma,
Meie läheme läbi Istanbuli Turkish Airlinega, 22 läheb Riiast lend.
Plaan kohe edasi lennata Phnom Pheni ja kuna minu vanemad elavad seal, siis tuleb mulle lennujaama takso vastu ja kohe Sihanoukville poole teele. Bangkokis maanndume kell 10 hommikul ja Air Asiaga sealt edasi(väljub 15:00). Kuidas endal plaanid?

Samuti novembris seal,läheme 22 läbi Bangkoki ja 23 tahaks jõuda kohale;)