priitsamuel

Reisisell, liitus Tripiga 11 aastat tagasi


16 meeldimist
34 postitust
74 kommentaari

1 külastatud kontinenti

4 külastatud riiki, 2% maailma 195st riigist

2 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Jah vabandan. Aga milline on hea hind kesk Ameerikasse? 

EI tule kuskilt asjalike nõuandeid. Tegelikult poleks midagi ka Kesk Ameerika soovituste vastu.

Me oleme palju reisinud erinevates riikides ilma laste sünnitunnistusteta ja see oli esimene kord, kui selline tõrge tekkis.

Me lähme 2ndl pärast Durbanisse, ehk siis pärast saame muljeid jagada.


Ega vist kuskilt naaberriigist sealt ka väga head hinda tule nädal hiljem tagasitulekuks. Vaatasin,et ega alla 4-500e nägu ühe otsa eest ei näita.

Uurides riigi kohta infot, pole tegelikult tegemist eriti odava riigiga Aafrika kohta. Hinnatase nagu Eestis.

Meil tuli Lav-i 330.- nägu, singapuri enam ei saanud. 29.01-12.02.19 perega


Tundub,et sealkandis väga meie rahvas ei liigu. Samas vast oskab keegi sinnakanti turvalisse riiki hea hinnaga lende soovitada?

Jah selle summaga tõesti mingit kõrgema klassi majutust ei saa. Meil läks kaks täiskasvanut ´ja 2a laps 2 nädalat majutus ja kuluraha u. 2000-2500e. Mingit luksust erilist polnud, pigem keskmine. Natuke tripisime ka seal, nädal Phuketis ja nädal Koh Samuil.

No lastega 1000km lastega järjest panna Poola on päris karm ilma ööbimiseta. Gdansk ise oma liivarannaga ilus nagu Pärnu

Üldiselt, teist korda ei läheks, Tai oli puhtam ja puhtamate randadega. Me polnud pepsid, pigem mõistliku eelarvega, kokku u. 1000e nägu koos piletitega. Kiidan Edithad Airi - väga viisakas teenindus.
Me läksime perega omal käel. Lendu tuli kokku u.20h 4lendu. Jakarta on lärmakas suurlinn ja seal pole miskit tarka teha, olime seal päeva enne tagasilendu.
Lombok - olime lõunas kuta piirkonnas, põhjas pole eriti midagi. Praegu oli temperatuur u. 30-35kraadi. Suvel - seal kõrghooaeg, ehk siis hinnad tunduvalt kõrgememad.
Soovitan Juli`s homestay , väga korralik, puhas ja mõistliku hinnaga koht. Ka bookingus olid head hinded. Bali pidi olema veel mustem sellepärast valisime Lomboki, kuna seal ka vähem turiste.
Kuta rand puhas, 800m majutusest.
Danjungani rand ilus, puhas,kuid majutus läheduses puudub.
Kosed - ägedad kuid 3a lapsega- seega palju ei kõnni.
Astari restoran - biutiful vaatega Kutale.
Kohalike küla - näed millistes hüttides nad kunagi elasid. ei midagi erilist, Põhirõhk, et mingeid kangaid neilt sealt ostaksid.
Belanak rand - kalurite küla, ilusa vaatega merele kui räpane rand ja ümbrus.
Gili air - saar Lombokist üleval , rand kenam ülevalpool saart, majutusi palju igalpool, puhtam rand kui kõrval oleval Gili meno saarel.
Pidime minema taksojuhi soovitusel enne eelnevaid Gili saari Gili Nanggu saarele (Lombokist idas, Mataramist allpool),kus pidi olema privaatne ja mõnus ehk 1 majutus tervel saarel. Kohapeal aga - saar selline keskmine, rand jube (plastikut jm sodi täis), keerasime kohe ots ringi.
LÜHIDALT!

Kui meil on 2 last (3,14)kaasas siis vist veits keeruline rolleriga liigelda. Lombokil oleme mõelnud jääda lõuna randadesse (Kuta). On kellelgi soovitusi?

Tere, meil on perega minek Indoneesias Bali kõrvalsaarele, ehk siis Lombokile veebruari lõpus 2nädalaks ja seal lõunaranda, ehk siis Kuta. Oskate miskit soovitada, olen uurinud bookingust ja ka mujalt, kuid pole sobivat leidnud. Esmatingimus on rannalähedus ja odavamast hinnaklassist. Ise mõtlesin, et võtaks mõne koha paariks päevaks ja siis otsiks kohapealt.

Võta juht autoga (riksa) seal, palju lihtsam.

Lastega,siis soovitan Tenerifet just veepark, mis on üks kõvemaid üldse Euroopas. Majutuse ja rendiauto võtsime Tenerife eestlaste kaudu ja tuli ka soodsam kui bookingust

Ei saanud ma oma kaardiga ka momondost, mida olen ennegi kasutanud.

Passi koopiat ja oma kaardi nr-d ärge küll keegi kunagi suvaliselt saatke, SEDA ÕELDI KA PANGAST.

Järsku siiski keegi saab aidata,!!!! no ei lase mul seb-i kaartiga mitte kuidagi maksta. Küsisin pangast, kaart on korras. Tundub et jääbki edasi Jakartast Lombokisse lendamata , olen proovinud läbi mitme lennufirma jms

Ok see selleks, kuid ei lase mul piletit ära osta see tiket.com Näitab sellist kirja:
Payment has been declined by our system for security reasons. Please use another method of payment or contact our customer service

Kirjutasin sinna, vastus tuli, et saatke passipildist koopia ja kaardi 4 viimase nr koopia - see minu arust pole väga turvaline.
Pangast õeldi ka et minu kaardil mingeid piiranguid pole.

Kuna lendamist on niigi palju Eestist Indoneesiasse 2 ümberistumisega, siis leidsin Jakartast üles nö. Thousand islands (Pulau saared). Ei viitsi enam lennata. On keegi seal käinud, ei leia bookingust ühtki majutusasutust nendelt saartelt`? Oskab keegi soovitada, sinna ainult max 1h paaditrip.

Kas Java saarel või Sumatral oskate soovitada ilusat randa?