trip-krainetrip-ukraine-dark

Locacorazon

Rändur, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

3 meeldimist
12 postitust
6 kommentaari
 

10 külastatud riiki, 5% maailma 195st riigist

2 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Tegin asja ära rongiga! Brüsselist Kopenhaagenisse kahepeale koos 4-se lapsega tuli 200 euri. Seal olin natuke aega ja siis Stocki edasi maksis kahepeale 80 euri. Üksi oleks mõnevõrra soodsam olnud. Sõidud ise olid väga okeid, mingit lõputut loksumise tunnet küll ei olnud.

Artiklis toodud võimalus soodsaid hindasid ei tähenda mitte mingil juhul lennujaamas istumist - ikka koduarvutist tellid. Ka ise tegin just augusti lõpus nii, nädal enne lendu panin kinni Madriidist Cancuni piltetid, 151 euri ots. Vahepeal käisin ära Taanis ja andsin koolitust ning siis suundusin Hispaania poole soodsa Norwegian piletiga, samuti viimasel hetkel, ehk siis päev enne ostetuna (80 euri).

Jah, soodsalt reisimine eeldab seda, et sul ei ole kaelas majalaenu, autolaenu, tarbimislaenusid. See on juba valikute küsimus ja mitte vanuse küsimus. Ise olen üle 30ne ja teatud puhastustööd ära teinud nende laenude suhtes ning piirid on koos prioriteetidega paigas. Kui ongi kodulaen, siis üüri see välja siitkaudu: https://www.airbnb.com/tell-a-friend?airef=1q3orz87bcbzz5

Oleneb, millisest saarest on jutt :) Ma astun tuleval nädalal veel korra läbi Caye Caulker saarekeselt, mis asub samuti Kariibi meres :)

Mul jälle selline küsimus, et kas Mehhikosse lennates tasub edasi-tagasi pilet osta, et piiril probleeme ei tekiks (tegin igaks juhuks nii, õnneks tagasipiletid üliodavad ja polnud kahju lasta raisku minna). Kuid nüüd tahaks naaberriikides ära käia, kas Mehhikosse uuesti tulles ei küsita kojusõidupiletit? USAs on see päris range, kartsin, et sama Mehhikos?

Väga hea, et selle teema leidsin. Olen hetkel Mehhikos Cancuni piirkonnas ja on suur tahtmine edasi liikuda, just Belize, Guate, Nicaragua kaudu Costa Ricale.

Olen Guatemalas varem ka käinud ja jumaldasin iga hetke seal. Nüüd on tuttavad ees, dzunglihotelli omanikud ja mõnusam reisida (laps ka kaasas).

Tahaks just kohalike bussidega liikuda, ehk vahel ka auto rentida, pigem Costal. Guatemalas viimati kohalike bussidega sõita polnudki nii paha, vahepeal küll käsutati kõik kohalikud mehed välja ja kontrolliti nende ID-d - hiljem tuli välja, et a la 14 sarimõrvarit olid vanglast plehku pannud ja neid otsiti.....

Mul on jälle selline küsimus, et kas nendesse riikidesse sisenemisel tagasisõidupiletit ka küsitakse? Meil see hetkel tegelikult puudub, tulin supersoodsa return-piletiga aga tagasilendu ära ei kasutanud. stan hiljem viimase hetke pileti Mehhikost jälle, ma arvan.

Kuidas piirikontrollid olid?