saareke

Reisisell, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
16 postitust
21 kommentaari

1 külastatud kontinenti

6 külastatud riiki, 3% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Ei ole lennanud, kuid ei ole nende kohta midagi head kuulnud. Kunagi oli plaan nendega lennata, kuid abikaasa laitis kohe selle mõtte maha, kuna temal on Saudi Airlinesiga ainult halvad kogemused. Lisaks pead vist ka lennukit vahetama Saudis? Lennujaama töötajad siin on mõtetud ja ülbed, kõik hilineb. Saudis elajad uritavad võimalusel Saudi Airlinesi vältida ja ainult kiruvad seda. Kui on võimalust, võiks parema lennufirma valida.

Lendasin Kingfisheriga Goast Mumbaisse. Oli ulimugav ja puhas lennuk, teenindus oli hea. Vihma tottu valjalend hilines paar tundi, siis koik said pardakaardi ettenaitamisel tasuta suua lennujaamas. Vaga rahule jain.

Meie kaisime omal kael. Olime Golden Sands hotellis, mulle meeldis. Lisaks eelnimetatule soovitan kaia ara ka
1)Burj Khalifas
2)korbe safaril (liivavallidel soitmine, kaamelisoit, ohtusook ja muu meelelahutus
3)paadisoit joel
4)Dubai muuseum oli ka ok kui ajalugu huvitab
5)Metroosoit on hea kogemus :)
6)Dubai Mall'i akvaarium ja veemaailm!

Esimest korda kuulen sellist asja. Brasiilia kodanik voib Eestis viisavabalt olla kuni 90 paeva. Kes ja kus hakkab tal siis raha kotrollima?

http://www.vm.ee/?q=node/4850

Brasiilias on ju ka Eesti konsulid, kes jagavad infot.

http://www.vm.ee/?q=et/node/5500

Pigem tekitab kahtlusi selline sober.

Kui ametlikelt lehtedelt tapsemalt lugeda, siis VOA lopetati ara ainult teatud riikide kodanikel, kes kippusid sinna illegaalselt elama jaama. Eestit ja teisi Europpa riike see ei puuduta.

Kas sa tahad abielu solmimise korraldada Sri Lankas, voi ainult mesinadalad seal veeta? Mina abiellusin Sri Lankal.

Nõus eelkõnelejatega. Isegi kui ei ole pagasiprobleemi, läheks kiireks. Emirates ja Air Baltic on mõlemad rahvusvahelises ehk B terminalis, mis on suhteliselt suur, palju tuleb käia.

Tundub, et Sri Lanka ei suuda otsustada, mida oma viisaga teha. Augusti lõpus otsustati, et alates 30. septembrist piirilt enam 30- päevast viisat ei saa. 29. augustil aga otsustati see mõte teadmata ajaks edasi lükata. Tore. Nii et kõik läheb vanatviisi edasi hetkel.

http://www.lankanewspapers.com/news/2010/8/59770.html

http://www.immigration.gov.lk/html/about_us/visa_notice_On_Arrival_Visa.html

Sri Lanka piiril ei ole vaja viisa pärast muretseda. Immigratsiooni lauas, kus nagunii kõik reisijad peavad läbi minema, lüüakse ilma küsimusteta tasuta viisatempel passi ja kõik. Minul oli passis eelnevalt 3- kuuline Sri Lanka Stockholmi saatkonnast saadud viisa, kuid seda passiametnik ei pannudki tähele, kohe lõi suvalisele lehele templi. Nii et ei ole vaja ette muretseda.

Eelmisel suvel helistasin sealt Eestisse mitu korda. Muidu olen emt klient, seal siis telefon ise andis valida, millise kohaliku võrgu kaudu ma soovin helistada, lihtsalt olid telefonis kohe olemas seal :) ei mäleta milline võrk, kuid üks oli sama hea kvaliteediga mis Eestiski, samuti läksid kõik sms'id kohale. Minutihind oli mingi alates 25 eeku.

Ei ole veel otsustanud. Hinnale ma ei mõtle hetkel, tahan lihtsalt et oleks mugav ja turvaline. Kui viimati Helsinkist Finnair'iga Mumbais käisin, siis juba see lend tundus ülipikk, nii et ma ei tea kuidas need 10 tundi üksi vastu pidada :) Jah, nende teiste lennufirmadega on ümberistumised ja paar või rohkem tundi peab järgmist lendu ootama ka.

  1. aug. läheb Estonian Air'il ka mitmeid lende Pariisi. Koos kõikide maksudega tuli ühe otsa hind umbes 3500 eeku.
    Airbaltic tundus algul odav, sama ka flyLAL, kuid peale maksude lisandumist tuli nende hind ka üle 3000.

Sõltub mis ajal sa lähed ja mis piirkondades sa tahad olla Goas. Ise otsisin internetist hotellid endale, kuid sain täielikult petta. Ega enne ei saa otsustada kui ise kohale lähed ja asja ära näed. Goas olin Sonesta Inns'is. Väga meeldis. Seal oli kohe rollerite ja mootorrataste laenutus ka nii et sai omal käel palju ringi sõita. Selle valikuga olin üliväga rahul.

Ise läksin lennukiga ja soovitan lennukit. Ei ole väga kallis ka, sõltub kui hea pileti endale leiad.

Kui Helsinki kaudu lennata, siis pole ju väga vaja karta. Tallinnast saad ju check-in'i lõpuni ära teha, Helsinkis lihtsalt õigele lennule minna. Ilma selleta soovitab Finnair Helsinkis teha selle lennu check-in 3 tundi enne ning tund enne väljalendu check-in suletakse.

Kindlustus korvab kahju siis, kui tegu on transpordivahendi tehnilise rikke, liiklusõnnetuse või ilmastikuolude tõttu. Kõik muu, näiteks ummik lennujaamas või lennukorraldaja viga jne ei ole kindlustusega kaetud. See on If kindlustuse kodulehel kirjas. Nii et alati ei olenegi kõik ajast.

Ise olen Helsingi kaugu ainult 2 korda lennanud, kuid Tallinnast tulles ei ole kunagi probleemi olnud. Lihtsalt planeeri aega õigesti :)

Vaevalt need kindlustused oskavadki täpset aeg anda, sest kõik sõltub lennufirmast ja sihtkohast.

No Tallinnast Mumbaisse saab odavalt, 1 kord ümber istuda. Aga Mumbaist Colombosse vaatasin, et ei lähe eriti lende, peab jumala kaua järgmist lendu ootama. Tsekkasin Sri Lankan Airlinesi lehelt, kuid sealt tuli Frankfurt Colombo ots üle 1000 euro :(

Sinu pakutud variant oli ka hea, kuid kui lisada Tallinn Frankfurt ots, ei tule palju odavam. Olen Helsingi kaudu Mumbais käinud juba ning seetõttu ütlengi, et minu jaoks on see mugav. Mida vähem ümberistumisi, seda etem. Uurin sinu pakutud varianti lähemalt, tänan selle eest :) Ei ole veel leidnud midagi sellist, et ohhoo, see sobib mulle :)

Mumbai variant on senini kõige odavam ja mugavaim. See pool siis korras. Kes on ise Mumbaist Sri Lankale edasi lennanud? Milliseid soovitusi on?

See on ka hea variant.
Vaatasin, et Londonist LHRist saaks kohe otse ka Colombosse, see tundus suht OK. Aga ega Tallinnast otse LHRi ei lähe vist üksi lend? Ikka vahemaandumine Helsingis. Milliseid häid mõtteid veel on?