Viimased kommentaarid

Mina jõlkusin ka suht sihitult KTMis ja otsisin massaazhikohta, kuni koperdasin sellise salongi otsa: http://www.seeinghandsnepal.org/massageclinic.htm
Tegemist on Briti heategevusorganisatsiooniga, mis on õpetanud pimedaid inimesi masseerima. Kui õigesti mäletan, siis 1,5h maksis 1800 rupsi. Ilmselt saab kuskilt ka odavamalt, aga jäin väga rahule - usun, et need käed tõesti "näevad". Asukoha mõttes oli keeras üks väike tänav Jyathalt ära.

Oo. Äkki annate infot, kui kuskilt midagi välja kaevate? Olen ka teemast huvitatud, aga kuna Madexpressi lehel ei ole mingeid muutusi, siis pole ka viimasel ajal torkinud.

päris hästi õnnestub lende bronnida, pileteid saab igale lennule, millel kohti on. Netist saab bronnida ainult sas-i lende, estonian airi omade jaoks tuleb helistada sasi kontorisse ja nad teevad bronni 5 minutiga ära (vabu kohti näeb netist ise ka). lennujaamamaksud tulevad juurde ja sõltuvad ühenduste arvust ja lennujaamast - ise just bookisin tallinn-rooma-tallinn lennu ja maksudeks läks 135 kr.