cammumummu

Reisisell, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
10 kommentaari

10 külastatud riiki, 5% maailma 195st riigist

4 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Aitäh! Nüüd vähemalt tean ühte asja, et olen loll. Tõesti tänan sind selle info eest. Su tekst oleks võinud natukene arusaadavam olla iseenesest, oleksin veel targemaks saanud.
Veel nii palju, et kui sul on nii palju raha siis palun ööbi ainult kallites ja uhketes hotellides kus on "kõik hinnas" ja joogid tasuta, mille eest oled sa tegelikult maksnud.
Reisist jäävat muljet võivad rikkuda mitte ainult kehv hotell vaid paljud, paljud teised tegurid, mõtle sina sellele enne kui tuled ütlema, et teised ei tea midagi.

Kas üritada massi sulanduda või mitte erilist vahet ei ole vähemalt minu pere puhul. ikka arvatakse et oleme venelased kuigi vähemalt enda meelest venelaste moodi välja ei näe.

Minagi olen käinud Tunesias kuigi päris ammu aga siiski midagi halba ei ütleks. Meie hotell oli ka Sousse's ja 5* nime enam ei mäleta. Seal käisime isaga ratsutamas kahel hommikul ja nagu minu puhul kombeks on saanud, et reisidel peaaegu alati midagi juhtub, suutsin nii kukkuda, et parema käe väike sõrm tuli liigesest välja ja nii valus oli, et nugagi ei saanud käes hoida. Hotelli arst puhastas haava ja saatis meid haiglasse röntgenit tegema. Tee peal juhtusime veel nägema, kuidas kolm või neli autot üksteisele tagant sisse sõitsid. Igati huvitav oli. Käel aga midagi tõsist õnneks viga ei olnud ja õnnetu olin ka ainult sellepärast, et rohkem ei lubatud ratsutada :).
Siin enne oli kirjutatud ka, et mõni läheb endast välja kui hotelli seinal sisalikku näeb. Mehhikos viibides oli meil kõiksugu pudulojuseid hotellis iguaanid, gekod, flamingod, kalad paljudes kohtades, alligaatorid, isegi metssiga nägime ühel päeval rääkimata erinevatest putukatest ja ma pole elus näinud suuremaid liblikaid kui seal, elamus missugune. Tihti nägin üht meest, kes oli ilmselt mingi putukauurija :). Ka sel reisil ei pääsenud ma vigastuseta nimelt paadist vette hüpates läks nii halvasti, et jäin suure varba küünest ilma. Õnneks oli arstipunkt lähedal ja sain varba sidemesse.
Mis ma selle jutuga tahtsin öelda on see, et esiteks tervisekindlustus on igati tänuväärne asi :) ja ma kujutan ette, kui keegi nõudlikum või kuidas nüüd öelda ilma kedagi solvamata, keegi negatiivsem siis oleks kindlasti kukkumises süüdistanud nõmedat (Tuneesia) hobust ja liiva, mis hüpates ilmselgelt ette jäi, oma puhkuse rikkumises. Mina aga olen õnnelik, et üldse on olnud võimalik sellistes kohtades käia :).

Olime teisel korrusel ja meil oli ka kõik hinnas. Toidud olid kohalikud ning tihtipeale suhteliselt värvitud :D aga ostetud kokaraamatutest selgus et sellised nad ongi, kuid maitsel polnud viga. Hommikusöök oli kuidas ta oli, igal hommikul sai, siniseks keedetud munad, vorst, juust, tomat, kurk. Lõuna ja õhtusöök olid päris korralikud ning kindlasti käige ära eelviimase supermarketi ees olevas söögikohas, mis asub põhimõtteliselt tänaval, kuid seal saab sellist ehedat head kohalikku liha ja seal on päris odav ka. Neljakesi sõime suured gyrose taldrikud ja jõime õlut ja kokku läks kuskil 35 eurot.

Tervitage noort baarikutti kindlasti Carmeni ja Kristiina poolt :D.

Tulime sealt just eelmisel nädalal ja ei ütleks ühtegi halba sõna, kui hästi punnitada siis ehk see, et esimesel ööl ei olnud meil voodilina mida peale tõmmata, aga tegelikult ega seda vaja ei läinudki eriti terve kahe nädala jooksul. Muidugi oli meie vannituba veidi koledat värvi, kuid see oli lihtsalt naljakas ja asi mille üle pole isegi suure tahtmise juures mõtet viriseda :).
Varem mainitud (mitte selles postis) hiiri ei näinud me ühtegi ja sipelgaid leidsime toast alles viimastel päevadel ning neid ka mõne üksiku, kuid see ei häirinud absoluudselt.
Positiivset veel nii palju, et meil nägi rõdult ilusti merd ja rõdu oli umbes sama suur kui tuba.
Suuri laineid oli mõnel päeval aga ka mitte kogu aeg ja ka lainetes, kividest ees pool, sai vägagi edukalt hullata. See oli kohati lõbusamgi kui niisama ujuda.
Olen viibinud väga erinevates hotellides alates kahest võtmest kuni heatasemelise viie tärnini ning Amnissos jättis üdiselt väga hea mulje vastates piltidele ja kirjeldustele (va trip.ee vinguvad kommentaarid).

Mu tuttav USA noormees peab meid eestlasi väga erilisteks ja nö haruldasteks kuna meid on nii vähe ja meil on oma enda eesti keel.
Ta tundis ka end väga erilisena kuna kohtas Mehhikos eestlast.
Ja mina tundsin ka suurt uhkust olla eestlane :D

Neti leht on neil küll viisakam kui mõnel teisel 2** hotellil, kui välja arvata mõned väikesed kirjavead kuigi just lugesin, et see kuurort ei pidanud just kõige ilusam olema. Arvan, et isegi läheks sinna, kui Korfule sõit oleks muidugi oleneb ka palju maksab jne.

http://ipsos-megahotel-corfu.com/

Kui hotelli oma töötajad käivad vargil, siis nad tegelikult ju teavad kas sa oled võtnud seifi või ei ning neid kes on võtnud ei tasu ilmselt ka torkima minna ehku peale varastama vms.

20 000.- kahepeale väga lähemal paremasse hotelli ei saa, kui just ei pane ise reisu kokku lennu ja hotelli ja transfeeriga jne.
Pulmatajatele tehakse soodukaid ka aga vist kuni 10%.
Või nt Prantsusmaa Pariis on kena romantiline koht, kuhu leiab ka soodsaid lennupileteid ja häid hotelle.

Käisime jaanuari alguses ja siis oli küll väga mõnus päikest oli, pilvi ka vahepeal, õhtud ei olnud just väga soojad.
Ostsime reisi kuskil novembris või detsembris täpselt enam ei mäleta.
Hotell oli ka väga mõnus.