trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Tase on ilmselt tõesti teine....See on Vene-Türgi firma. Seega kui soovite koos venelastega suurtes hotellides puhata - siis on kõik hästi. Mina küll ei taha, et vene- ja türgimaine kapital eesti firmad dumpinghindadega välja tõrjub. Uskuge, varsti peale seda maksame ja nutame kõik koos ning kirume kuidas küll "eesti vereimejad" välja tõrjuti ja oleme unustanud, et ise olime selles ka veidi süüdi.

Võib, aga kõik sõltub inimestest endist. Kui oskad keelt - inglise, saksa, prantsuse ja võõraid ei karda, osta tänavalt. Kui tahad juttu eestikeelsena ja orgunni eesti keeles, siis tasub veidi rohkem raha kulutada ja minna eestlasest saatjaga. Tänavalt ostmise hirm on veel selles, et näiteks ostes miski "päev merel"-tüüpi ekskursiooni, võite sattuda puupüsti täis multinatsionaalsele laevale, kus lihtsalt kannatate päeva ära. Eesti korraldaja tehtud ekskursioonid on tavaliselt alates teatud miinimumarvust eest keeles ja võõraid turiste peal ei ole. Selles on vahe. Ja kui see loeb, tuleks minna eestikeelsega, kui mitte, siis omapäi. Nii lihtne see ongi, mingist ülikasumite teenimisest reisikorraldajatele ei maksa küll ehmuda. (võrrelge hindu ja rehkendage, palju sealt tegelikku ülikasumit tuleb :-))

Ometi üks inimene, kes kohe kärinal ebakompetentsete ajakirjanike jura peale karjaga kaasa haukuma ei hakka. Vahepeal oli tunne, et mõtlevad inimesed on Tripist vehkat teinud. Mul suuresti samad mõtted - sellised partsud (üldnimetajana) on lihtsalt konfliktsed/probleemsed kliendid. Tegelikult peale artikli läbi lugemist- seda tegin spetsiaalselt kohe, muidu SLÕd ei loe :-) - jäi tunn, et Merle oli ületähtsustatud - SLÕ pealkirjade generaatorite poolt. Ta oli ju ainult külmetanud. Muide- inimesed sageli külmetavad väga konditsioneeritud ruumides, ka eestimaal. Seega olge ise mõistlikud. Aga see toidutööstur on küll tüüpiline väljapressija - tagasi sinna, kus raha jagatakse. Ja on ikka tore MEES, kes sisustab oma aega toanurkasid pildistades ja mutukaid jälitades. (Äkki on lihtsalt putukahuviline- nooruses mitšurinlane koguni). Need 2 pelmeeni, kes voodit jagasid - andke andeks, kas suud peas ei ole ja kui ei ole, siis tipa-tapa vastuvõttu, "marial" käest kinni ja voodi lahku lükata(just lükata, sest oma kogemusest väidan - dbl-voodi on lukskaup ja igasse tuppa ei jagu, seega nihutage voodeid). Aga tegelikult - küll siga pori leiab, mitte et ma Estourist palju peaks- vene värk seal on - aga eestlane ostab ju hinda, seega - olge rahul.

Tundub, et popp ja noortepärane on soovitada mitte minna sinna, kus on mõni teine turist e. valge inimene. Ei tasu unustada, et selle soovitaja on ise kah "vihatud" turist (ainult endast heal arvamusel). Soovitada mitte minna Siem Reap´i võiks olla sama kui Eestisse tulevale turistile soovitada mitte minna Tallinna vanalinna.....kas on ikka hea soovitus ainult selle pärast, et vanalinnas on ka teisi turiste?

Parim selle teemaga haakuv kuulutus Taist...."Full moon party every tuesday, thursday and friday. Boat from pier...".

Seda mida meie soovime, seda meile ka pakutakse....sex-drugs-and-full moon party!

Lugupeetud protestijad - milles küsimus, milliseid delikaatseid isikuandmeid teilt siis tahetakse, et ei julge registreeruda? Kas meiliaadressi andmine teeb haiget, kas sealt saab keegi teie rahakoti kallale? Registreerige, kirjutage ja MÕELGE, aga ärge virisege iga asja peale. Kui meiliaadress on nii püha ja puutumatu- tehke registreerimiseks ja kustutage seejärel ära. Ongi rahu majas....PS: IP on ikka teada, olge te registreeritud või mitte! IRW. Veidi võiks olla ka kodanikujulgust. Ja ilmselt nendel, kes ennast julgevad registreerida seda ka on. Loodan, et see võtab vähemaks jura stiilis "...see ja teine firma on jama, ise teen ikka paremini, lähen sinna, kus keegi teine pole käinud, aga äkki keegi oskab aidata kuidas sinna saab ja kas seal kilu ka müüakse ja mis see maksab.....". Rohkem asjalikkust seltsimehed

Mõistlik otsus. Ehk tuleb tagasi arutelu ja analüüs nig asjalike küsimuste esitamine ning neile vastamine. Ei maksa solvuda, aga viimasel ajal tekkis siia palju ilmselt noori inimesi, kes ässasid nagu vanad maailmarändurid, aga jutu järgi otsustades tegid alles esimesi kobavaid samme reisimaastikul, olles ise laisad kui kurat, tegemata igasugust kodutööd. Edu modedele