corsar

Reisisell, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
3 kommentaari
 

9 külastatud riiki, 5% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Tere teadjatele ja kogenumatele! Endal minek novembris kaheks-kolmeks nädalaks, aga avastasin, et see polegi teab mis väga soe maa, võrreldes näiteks mõne teise samal laiuskraadil olevaga. Kas rannamõnudega sel ajal arvestada võib või tuleb Tallinnas joped mitte autosse jätta vaid pagasiga kaasa võtta? Plaanis siis Yucatan ja üldised ajaloolised paigad.

Mõned lollid siin riigis nagu mina, peavad tööga raha teenima, sry. Loomulikult on see 34 tonni + muud kulud mulle paras väljaminek, aga sinna ma siiski tahan. Ja kui muidu ei saa, siis kasvõi tõesti omal käel. Oleks ma alla 40-ne ja poleks peret ja vastutust lähedaste ees, siis kaoks ka siit kuhu jalad viivad.

Olen siiani Embachi kohta häid sõnu kuulnud ja reisid on neil kah huvitavatesse kohtadesse. Millal on teil plaanis minna? Äkki saame veel samal tripil kokku? Ise oleme kaaslasega juba varakult reisi bronninud novembrisse ja et siiani pole peale meie kahe veel kedagi seal grupis, siis on pisike hirm, et see sihtkoht seekord käimata jääb, kuigi kõik selle aasta plaanid on tehtud selle reisi nimel. Ja tahaks just nimelt Kambodžasse, ammu juba isu sinna minna. Paistab väga huvitav ja mitmekesine reis olema, on nii ringisõitmist kui ka aega rannapuhkuseks ja peaasi: pole vene kuldketiga jõmme laiamas nagu mujal ning pidi üldse veel turistidest rikkumata maa olema.