trip-krainetrip-ukraine-dark

karikas1

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
3 postitust
4 kommentaari

1 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

Tänan, juba märkasin, aga kahjuks kõigile ei sobi aeg. Passin veel, kogu seltskond saab minna jaan.-veebr. Helsinki - DAR ZANZIBAR- HEL ,Quatariga Hind 608.- on juba ka ok, millel hoian silma peal.Lennuaeg 14,5h ja 1 peatus mõlemal suunal.

Siselend DAR-Kilisse on 25 EURI.

Arushasse ongi vaja, meil sealt algab safari, kohapeal inimene olemas. Aga tema ei tea Tallinnast lendamisest eriti midagi, kuidas soodsam või mis kaudu. Lihtsalt ütles, et tuleks Kilimanjarosse vastu ja Ööbimine oleks ikka Arushas. Proovin siis sedapidi. kui pikk maa on Darist Arushasse? Safari pakutavasse programmi pole veel pikalt süvenenud, aga saame lühemaks teha, siis jääb puhkamiseks rohkem aega. Ja veel, kas Sansibarile on laevaga normaalne või peaks lendama? Pole sealkandis üldse käinud, seega sellised küsimused. Tänud!

500-ga iga kell nõus, esialgsel otsingul pakub 800-1000 euri, mida pean kalliks. Eks otsin edasi, lähme kuuekesi, kohapealne programm olemas, nädal safaril ja nädal Sansibari puhkus, kust tahaks otse koju tulla. Tänan vastamast

14500 maksab, aga seal on sees ööbimised, hommikusöögid ja 2 ekskursiooni Tais, krokodillid ja juveelitehas