Vmeelis

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
4 kommentaari

1 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Küsimus teadjatele: Kuidas toimib Hawaiilt paki saatmine Eestisse? Kas kiire/aeglane?. Kalllis/väga kallis? miskid piirangud? Soovitusi! mis seal sellist, mida kindlasti postiga saata, et ei peaks käe otsas kaasa tassima.

Tänud! Oluline ongi Päike ja soe vesi !!! Mida soovitad? kas cruisid netis bookida või kohapeal letist osta? selles mõttes, et kui täis müüdud need paadireisid on. Luaud kohta netis selline kuiv commercial,.. eks neidki tuleb koha peal valida. Leib ja sinep ! Tundub jah, et selline kodune soolane suutäis läheb paremini peale, kui magus. Kalevi shokolaad ja Viru Valge on vist igapäevaselt "ära leierdatud" ... Mallet ei tunne, aga....kuna eestlase tunneb tänaval juba kaugelt ära, siis on võimalik, et peale reisu tunneme ka Mallet ja oleme temal ka külas käinud !=))

Eks ta reklaami maiguline ole ! Ei ole seal käinud, aga SeaWorldi saime alla 100 usd, mis kehtib terve aasta. Ei pakutud küll delfiinidega ujumist ja snurgeldamist, aga...kas 289 usd eest on ikka õige basseinis sulistada? Meres võibolla mitte nii värviline, aga samuti tore! SeaWorldis näiteks jäi tervest päevast väheks, et kõik läbi käia ja kõike näha. Nii, et ...rannatool ja basseini ääres lebamine....no maeitea! PS. tasuta snack tähendab üldjuhul soolakrõbuskeid.... SeaWorldis on näiteks Budweiseri resto, kus õlled tasuta, astud aga kraanidega leti juurde ja onud aga kallavad.=)

Aga..käi ära ja jaga pärast muljeid!

Tuleme(läheme) samuti novembris. Sihtkohaks Maui saar ja 10 päeva. Et saada tõesemat tunnet sellest paradiisist, oleme tänulikud soovituste-vihjete eest, kuhu minna, mida vaadata jne. ...ja mida kohalikele eestlastele külakostiks tuua ;=}}