trip-krainetrip-ukraine-dark

kyllipk

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
3 kommentaari

12 külastatud riiki, 6% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

Käisime Marty Myra hotellis küll aastaid tagasi (2002), kuid toona jättis ta superhea mulje. Kuna mulle isiklikult ei meeldi nö. põllu peale ehitatud hotelliklotsid, vaid mõnusalt rohelusse uppuvad puhkekohad, siis oli see hotell küll oma nime ja tärne väärt. Jäime rahule kõigega, nii söögi-joogi kui ka teenindusega. Ostsime tookord hotelli voucheri üldse Frankfurdi Reisemarktist kui viimse hetke pakkumise ja saime väga soodsalt, kui õieti mäetan, siis vist mingi 5000 lugu 8see oli ka märtsi lõpp ja hooaeg alles toores). Eestis vaatasin kataloogist järele, et siin pakutakse seda hotelli ca 3-4 korda kallimalt

Hoolimata ebamugavustest lennukireisi ajal, soovitan ikkagi käru kaasa võtta. Üldjuhul, kui ongi kärud laenutuses, siis ei panustaks ma nende heale kvaliteedile.

Käruga saad ka vabalt mäkke (gondliga), üsna mõnus aeg on siis kui saad lapse lõunaks kärusse magama pandud ja mõnes mägirestoranis enda jaoks aega leida. Endal ära proovitud :)

Enda kärus magab laps ka raudselt paremini kui mingis võõras. Ja mõistlik on ikkagi suur käru kaasa võtta kui et "vihmavarjukas", sest aastane laps vajab ikka mõnusat olemist.

Käru lase enne lendu korralikult ära kiletada ja siis pole hullu midagi. Olen ise 3 lapse ema (vanim neist 20) ja aastaid koos laste ja kogu staffiga reisinud. Siiani ei ole ükski käru katki läinud.

Jube kummaline, justkui teise hotelliga oleks tegu, kuigi veetsime meiegi seal ca 3 aastat tagasi ühe nädalakese. Tegemist oli küll ühe teise reisibürooga (tänaseks juba hingusele läinud), aga toad olid ok, merevaatega ... kas tõesti 3 aastaga niipalju muutub?!