trip-krainetrip-ukraine-dark

jaanus5

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari

12 külastatud riiki, 6% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

Endal oli samasugune lugu sügisel NY, USA. Jõudsime lennust väsinuna hotelli ja selgus, et nemad ei tea minu bronnist midagi ja tube ka muidugi polnud - enne me ära ei läinud muidugi, kui midagi organiseeriti. Kasutasin booking.com hotelli broneerimiseks. Samas teiste hotelli bronnidega USA's läks õnneks. Igatahes vahendajate läbi hotelli bronnides tasub hotellist alati üle küsida. Autorendiga sain samamoodi tünni, kui vahendajaid kasutasin. Pärast on jube keeruline selgitada ka, et kes siis süüdi on, kas rentija/hotell või vahendaja.

Ma ise otsiks põhimõtte pärast uue hotelli vist, ju nad ikka teavad, et vahendaja neid müüb ja neile peaksid broneeringud laekuma. Faxi ajastu on ka läbi mu meelest :)

Eelmisest lingist siis surfasin edasi ja siit soovitused vaksineerimiste kohta:

http://www.tervisekaitse.ee/?module=vact&area=183

Ma olen 4 päeva Phanganil kolanud. Oma kogemusest, et kui elamise suhtes on soovid tagasihoidlikumad siis ei pea midagi broneerima. Kohapeal käid ja otsid. Eriti hea, kui rolleriga sõita oskad - seal peab oskama, teed on päris keerulised. Muide lugesin mingist bukletist fullmoon party kohta, et paljud pidutsevadki 3 ööpäeva järjest ja kui uni tuleb, siis tuleb lihtsalt puu alla varju minna. Veel soovitati kinniseid jalanõusid, raha ca 3000 bahti, kahes osas. Ja alati on võimalus mingi seltskonna juures crashida. Kui suurema seltskonnaga minna, siis võiks muidugi oma bungalowd olla. Aga elamine võib vabalt mingis teises rannas olla, vahemaad on saarel väikesed.

http://www.phangan.info/index.cfm?action=island.map Had Rin rannas on koguaeg minu meelest peod, lihtsalt rahvast fullmooni ajal kõvasti rohkem. Veel mulle meeldis põhjas üks väike rand, vist oli Haad Khuat, seal ei juhtunud midagi, aga oli ilus. Raskesti ligipääsetav, aga kui ma fullmoon partyle läheks, siis pärast ma puhkaks mingis vaikses väikses kohas päeva või paar.

Käisime äsja (18.09.08) suures kanjonis matkamas. Ilm oli väga sobiv, 20-25 sooja. Hakkasime Grandview traili (http://www.americansouthwest.net/arizona/grand_canyon/grandview.html) mööda alla minema ja laskusime 800m, siis taipasime üles tagasi tulla, muidu oleks vist pimeda peale jäänud. Jõudsime Horseshoe Mesa nimelise platoo juurde. Kell 3 päeval hakkasime laskuma ja kell 7 saime üles tagasi - intensiivne tegevus oli. Kui hommikul oleks alustanud, siis oleks ilmselt all ära käinud. Heas vormis peab olema, siis käib sobiva ilmaga ilusti all ära.