trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Meie hotellil 2 randa,üks kivine ja teine liivarand.

Kemeris ilmad ülimõnusad hetkel.Eile oli 39 kraadi..täna vahelduv pilvisus,aga ülisoe..termomeeter näitab 31 kraadi..

Meie preili on käinud,Egiptuses(1,7.a), Margarita saarel(2,4a), Kreekas(4.a), Hiinas(5.a)

Alguse reise ta tõesti enam ei mäleta, aga kõik reisid on talle väga meeldinud. Egiptuses oli all pakett, lihtsalt rannapuhkus ühesõnaga.

Nüüd mai lõpus läheme lastega (hetkel nad siis 4,5 ja 6,5) Türki rannapuhkusele. Võtsime All paketi 4tärni hotellis ja see kokku läks meile maksma 1700.-

Eks lapsed on erinevad, aga võin öelda, et meie omad naudivad reisimist.

Soovitan vaadat erinevate reisibüroode pakkumisi. Hetkel väga palju soodukaid.

Mina käisin seal eelmine aasta aprilli alguses ja supper ilus oli:) Väljas küll veel kõik ei õitsenud, aga siiski piisavalt hüatsinte, tulpe, nartsisse ja krookuseid. Ja see hüatsintide lõhn....mmmmmhh...Sees olid kõik õides...Üldmulje supper ja kindlasti tahan kunagi uuesti minna:)

Me ka nädalapärast minemas, kuu lõpus saan siis muljeid jagada.

Lennujaamades jälgi silte(viitasid) ja tabloosid, kus kirjas väljumised. Piletitel kirjas lennu number. Varu aega ning võta asja rahulikult, mida muud ikka soovida saab:)Head reisi:)

Tiigritetemplis oli väga äge, kuig algul hullult kartisn..Saab tiigritele pai teha ja nendega koos pilte. Tehakse seal sees ka ringkäik. Sisekord: kui on seljas seelik, peab see ple põlve ulatuma.

Soovitan minna.

smurfik@hot.ee

Sry, ei käinud vahepeal siin lugemas..

See ei puutu küll asjasse, aga 3 nädalaks Austraaliasse minna on suht mõttetu. See ma on niivõrd ilus ja suur, seal väga palju vaadata. Kui juba ette võtta nii pikk reis, siis soovitan kindlasti pikemaks ajaks minna.

Meie kasutasime Tais pikema vahemaa läbimiseks ühel suunal öist rongi ja teistpidi tagasi lennukit, et asi liiga iagavaks ei läheks.

Mina soovitaks minna omalkäel:) See hind ikka päris kõrge..Käisime ise ka omalkäel..külastasime bangkok+kwai jõgi, pattaya -phuket-phiphi..

Ise lähed sinna kuhu tahad ja liigud vastavalt oma soovidele edasi..

Otsi piletid...googelda ning pane paika marsruut nign ilusat reisi:))

Olen reisinud nii paketiga, kui omalkäel ja eelistan alati viimast, odavam ning lõbusam:)

Parimat

No meie lendame Ryanairiga Tallinn-Düsseldorf-Thessaloniki(Kreeka) ja sama teed pidi tagasi, 2 täiskasvanut, 1 kolme aastane laps ja kokku läksid lennukipiletid u. 350eur.

Malaysian Airlines´i sooduspakkumine Londonist: Hinnad alates 303 naela.

Vaatad, et ilusad hinnad küll Malaysia Airlinesil pakkuda, aga esiteks ei anna ta otsingutele tulemusi üldse ja kui siis ühekorra sain, siis selgus, et summa, mis algul näidatakse on maksudeta:(

Tallinnas chek ini tehes saadad oma pagasi otse Viini välja. Helsingis jalutad ainult teise lennukisse.

CHE- seal pidi küll nii olema, et kui oled tellinud matka 3-le siis nii see ka on. Olen seda eelnevalt ka kuulnud/lugenud. Meil oli ka see matk plaanis, kuid lapse ohutuse pärast loobusime.

To Olavi73

Kui ei oota 5 tärni taset ja uhket elamist, siis hotell Patirck on väga ok koht. Ööbisime seal koos oma 2,4 aastase lapsega. Võrreldes muude n.ö kodumajutustega( hotellis Patirck elab omanik koos oma naise ja pisikese tütrega ka seal) on see koht väga ok:) Meie ööbisime saarel kokku kolmes erinevas kohas ja kõik olid väga ok kohad.

  1. Hotell Patrick
  2. Hotell Icla Caribe Beach hotel
  3. Windsurfers Oasis

Saarele tegime meie tiiru peale taksoga. Saime taksojuhiga kokkuleppele ja ta sõidutas meid mööda saart 5-6h.

Me asume siis homme teele Venezuelasse-öö veedame ka Saksamaal. On siit keegi veel minemas homme, 09.11?

Küsimus, kes käinud Margariita saarel ja Venezuelas, kas olete ka teinud malaaria kuuri eelnevalt läbi. Kas seal palju sääski muidu?

Me lähem mehe ja vanema lapsega 09.11 Margaritale, aga sinna pidama ei jää. Plaanis Venezuelasse ja kui hästi läheb, siis ka Columbiasse minna.

Ei tekkinud. Küsiti mis on, ütlesin/näitasin, et orhidee, seal vedelikku pole sees ning kellelgi polnud kusagil mingit probleemi. Lisaks suleti see kindlasse kotti, mida ma ennem Eestit ei avanud.

Meie võtsime endale kohaliku tüübi giidiks, ning jõudsime sinna kusagil 13.30 ja oli igati ok aeg.

Lõunal ei saa ühegi tiigriga mängida, kuna nad söödetud ja neil une aeg...