TonyPuhkama

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
 

12 külastatud riiki, 6% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Uurisin ka tausta, kuna endal reis plaanis.

Võtsin hinnad ette. A hepatiidi vastu vaktsineerimine 550.- B hepatiidi vastu 400.- Tüüfus 325. Difteeria ja teetanus 60.-

Arsti konsultatsioon 200.- Kui kahekesi minna, siis 150.-/nägu

Paldiski mnt-st räägin siis.

Olen aru saanud, et Egiptuse puhul peaks siis valima pigem esimese (A hepa) ja Difteeria ja teetanuse. Kui keegi arvab, et midagi veel, siis olge palun head ja jagage kogemusi.

Olen ka aru saanud, et igaks juhuks tuleks muretseda Drotazide (kui juba halb hakkab) ja profilaktikaks Antinal. (aga see viimane informatsioon siis pigem selle kohta, et kui peaks kohapeal halb olema. Söetablett olla ka hea asi, mida võib igal ajal alla kugistada, vast tasukski pigem seda võtta enne kui Antinali).

Nagu aru saan, siis peaksin ikkagi passi uue tegema. Viisa ajab korda reisibüroo vast, nagu võiks eeldada?

Tere!

Olemas on sinine pass (ühesõnaga tavaline Eesti pass), kuid veidi nartsuks muutunud, nimelt mõni leht on veidi lahti (kaaned ennekõike) - kas sellisega tasub üldse Egiptusesse minekut üritada? Teine küsimus - ID kaart on seal ka kehtiv dokument või peab kindlasti pass kaasas olema?

Kuna siin foorumis on kindlasti lugematu hulk Egiptust külastanuid, siis usun, et kogemustega trippijatele ei tohiks need rasked küsimused olla :)

Tänud ette!