trip-krainetrip-ukraine-dark

Roma

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
3 postitust
29 kommentaari
 

4 külastatud riiki, 2% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Oeehh, no palun ärge nüüd solvuge eksju, aga tõesti naer tuleb peale. No kas tõesti ON VAJA seda toitu kaasa tassida?, kiirnuudle ja teed? Kas tõesti arvate et seda siin ei ole, või võidate TUNDUVALT midagi rahas? EI! ei ole sellel absoluutselt mingit mõtet, kõik on siin olemas, hinnad täiesti normaalsed! Meil kõikidel eestis olijatel on jäänud vanast ajast mulje, et meil on odav ja "seal kaugel" mere taga on kallis. EI! Meie kallis Eesti väntab meile hindu juba ammu, mis on sama kõrged kui "seal" (ainult et palgatõusudest unustati). Mina isiklikult võtsin kaasa 4 tahvlit Kalevi shokolaadi ja pudel Viru Valget - ja seda ainult KINGITUSTEKS, kuna kohalikud elusees sellist toodet ei näe! Ja see on rohkem suhtlemispoliitika küsimus, kui kingid midagi sellist - kuna nad saavad aru, et seda siia tervena tuua oli raske (füüsiliselt).

:) No eks tuleks jah ennem kindlaks teha enda jaoks - mis eesmärgil tuled ja kauaks. Reisima - siis turismi viisaga ja see on vaba. Tööle aastaks - siis WHM viisaga.. ja seda VÕIKS aga ei pea tegema varem, kuna saada seda on ikka väga lihtne.

Viisa küsimus lahendada ikka ennem kui lennupiletid.

Kuulge, rahunege maha nüüd nende krediitkaartidega - kuskil seda siin vaja ei lähe. CASH on igalpool kõige arvestatam makseviis.

Pilet juba ostetud - seega mina valida enam ei saa. Tean, et 13.600 ei ole kõige odavam variant. Ei ole ta ka kallim. Kuid tellimisega ei olnud mingit peavalu. Sain pileti 20 minutiga netis sobrades. Lähen ÜKSINDA, kedagi seal vastuvõtmas ei ole, aga usun, et saan hakkama. Sydney on peamine eesmärk. Kuhugi eemale sellest ei kavatse minna, proovin kogu tegevuse selle linnaga ära siduda. Kui keegi hiljem (või varem) sinna liigub - võtke julgelt ühendust: Roman roma[ät]all-stars.ee MSN: all-stars@windowslive.com (reklaamikirjad saavad ban-ni nagunii kohe, nii et võite mitte proovida) Ohh kui raske on saada kohaliku rahvast jutule elamisest :D. Mõned tutvused juba loodud, aga väga raske protsess.

  • väljalend 30 juuni 12:55
  • Tallinn - Copenhagen - Frankfurt - Sydney
  • pileti tellisin Bookinghouse.ee-st
  • pileti maksumus oli 13.600 (tellimise päev - 17 aprill, ehk siis 2.5 kuud enne minekut)
  • Sydney-sse kavatsen ka jääda. Lähen aastase tööviisaga.

Kas keegi on ka tulemas?

Tegin oma Work Holiday Visa-t veebruari keskel - ja sai kohe kätte kui kõik maksed ja testid tehtud - ei olnud mingeid probleeme.

Kuid AU pressis jah, ilmneb vahes teade, et tööturu küsimus läheb veidi tervamaks.

Samuti ebameeldiv oli näha interneti sihtlemisportaalis sellist komuuni nimega "We Are FULL! F*CK Off!" - ehk mõistsite, et jutt käis just meie taolistest.. :S

nuhh.. loodan, et selline õhkkond ei ole seal igalpool.