trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Mõtlesin sõna sekka öelda Krabis ööbimise koha pealt. Meie leidsime keset linna bungalowde reklaami, mis oli ise kirjutatud kollase tausta peale ja öö maksis reklaamis 900 bahti, meie tingisime 700 bahti öö peale (kondits, telekas, dušš, air-con..). Täitsa normaalne maja oli, kui just luksust ei taha. Elementaarne oli olemas koos gekodega :) Teisi elukaid peale sipelgate ei kohanud maja juures. Aa sorry, üks ahv ka hüppas üks päev üle katuste :) Soovitaks küll minna kohale ja ringi käies omale sobiv otsida, eelnevalt kõiki 2 nädalalt pole mõtet bronnida, arvan. Igatahes edu ja palju päikest!

Viisa tegime Krabi lennujaamas, maksis 1000 bahti, pildid sobisid, nägime ka ise pealt, kuidas tädi ühtedest sealsamas laua taga pilti tegi ja aega läks meil nagu helin5-l umbes 10 minutit ja saime passikontrollist läbi enne kui enamus somme :) Ahjaa ning mingit raha ei tahtnud keegi näha me rahakotis :P

No tundub, et minu 'suurem summa' ei ole nii suur nagu Tandem eelpool mainis :) Aga eks olen siis valvas ja hoian oma rahal silma peal :) Plaanis on mitte laristada ja igast träni ka kokku osta ei tahaks, aga eks paistab, kuidas seal tegelikult läheb.. Kasulikud nõuanded panin kenasti kõrva taha! ;)Eks pärast toon summad siia võrdluseks välja siis :) Päikest kõigile!

algse teema kohta ka mõni sõna :) Mul soovitas Tais palju kordi käinud tuttav üks suurem summa (mis nagunii on ettenähtud ära kuluma :)) kohe bahtideks vahetada enne reisi. Et endal lihtsam ja ei pea seal kohe rahavahetuspunkti või sularahaautomaate otsima hakkama. Mina igaljuhul teengi nii.

et ilma pärast ei ole vaja muretseda.. vähemalt mina ei muretse:) Vihma koguaeg 2 nädalat järjest vast ka ei saja ja SOE on ju nagunii!!! Kuskilt vanema teema alt lugesin mingi aeg, et kui ilmateates näitab pilvi ja vihma ja äikest, siis ei pruugi tegelikkuses tihtipeale asi nii hull olla. Nagu siingi :))

Me lendame teisipäeval Helsingist Krabile 2ks nädalaks :)

eelnevaid postitusi ka, seal on palju räägitud, et vaja on siiski kohalikku raha.

Mina võin öelda, et mul on ema käinud viimased 3-4aastat Krabis igal aastal vähemalt korra 15päevasel puhkusel ja iga kord on saanud viisa just Krabi lennujaamast. Julgen arvata selle põhjal, et saab siiani sealt viisat. Ise lähme 18.11 Krabisse ning ma pole küll leidnud põhjust viisa pärast muretsemiseks :)

Sellel teemal on väga hiljuti diskuteeritud siin, niiet vaata vanemaid postitusi!

Pole küll Goas käinud, kuid esitasin siin mõni aeg tagasi samasuguse küsimuse Krabi kohta ja tagantjärgi võin öelda, et loteriimajutus on kõige mõttetum variant, mida üldse kaaludagi ei tasu :) Võta lennupiletid ja otsi majutus ise - saad vähemalt ise otsustada, kus tahad magada! :)

Edu!

Nii soe :) Tahan ka juba Taisse - 3 nädalat veel pean ootama :) Päikest kõigile Taisse ja siia Põhjamaale ka :)

..tänan veelkord heade nõuannete eest - panin kõik kenasti kirja, et oleks ka kohapeal juba mingit aimu, kust ja millest alustada :) Puhkust ei jõua enam ära oodata - 3 nädalat tundub jube pikk aeg :) PÄIKEST! ;)

...vaatasin siis mainitud kohad üle - väga kaunid kohad tõesti, kuid meil on eelarve nats piiratud ja pole väga kõrgete nõudmistega, niiet need jäävad liiga kõrgesse hinnaklassi. Küll leiame midagi sobivat siiski ka kohapealt! Aga tänud soovitamast ikkagi! :)) PÄIKEST!

Reisiaeg sai eile kinnitatud jah - 18.11-3.12 Krabi kandis (Ao Nang). See vist kuulub kõrghooaja alla küll juba :) Niiet soovitate siiski ette bronnida... Kui tõenäoline on võimalus kohapeal ööbimisaega pikendada samas kohas, kuhu 1-2 olen bronninud? Ausalt öeldes on suht raske netis aru saada ja ette kujutada, missugune üks öömaja siis tegelikult välja näeb... Ühesõnaga olen hädas ka otsustusvõime puudumisega, mis puudutab öömaja valimist siis :) Aga tšekkan kohe üle teie poolt soovitatud kohad :)

mina sain eile ostetud lennupiletid Taisse, Krabisse ja tagasi Finnmatkat'e pakkumisega läbi Estraveli 10877.- eest per nägu :P Ise olen väga rahul :) Kuupäevad 18.11-3.12 ja majutus siis omal käel kohapealt.

Päikest kõigile reisihimulistele :)

Mehi reisile sebivatest naistes veel nii palju, et olen üks neist :) Korraldan ja ajan asju, uurin ja puurin - see on kõige lihtsam võimalus, et üldse reisile minna. Kui jääks mehe initsiatiivi ootama, tuleks vist oi-oi kui kaua oodata :)

Aga reisi sihtkohast - meie nt lähme umbes samasuguse eelarvega nov lõpu poole Taisse, Krabisse. Võtsin ainult lennupiletid ja majutuse otsin ise kohapealt (esimese öö siis bronnin ikka Eestist ära)

Ei jõua ära oodata!

Päikest!!!

Selge, suur tänu soovituse eest - bronnisingi ainult lennupiletid ja majutuse otsin ise :)

Päikest!