trip-krainetrip-ukraine-dark

MarxVoss

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

4 meeldimist
0 postitust
7 kommentaari
 

5 külastatud riiki, 3% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Teised kas ootasid seal bussi juures või hotellis. Ootate ehk 2-3 tundi. Samas on seal ka kohalikud butiigid. Kõik saavad seda paketti kohapeal giidi käest osta ja kõik kes seda tahavad. Kehepeale võib kohver kaaluda 35kg. Kaasa võtke riided, mis kannatavad sooja ilmaga selgea panna, sest isegi okt. lõpp ja nov. lõpp peaks ilmad jääma 20 kraadi ringi.Kindlasti midagi külmadeks ilmadeks. Ei maksa väga palju kaasa vedada. Pesu, ujukad, plätud ja käterätik, mõned vahetusriided. Kasulikum on maksta liiride või kaardiga. Automaatidest saate rahasid võtta EUR/USD/Liir. mitte küll kõigist aga paljudest. Mina ei vahetanud midagi. Kasutasid kaardimakseid ja eurosid. Giidid aitavad, kui vaja raha võtta! Taskuraha kohta ei oska öelda, eks igaüks võtab vastavalt võimalustele. Vaibatehases algavad hinnad 250-10000 Euroni ja enamgi. Need hinnad on kaubeldavad, aga mainin, et eestlased jätsid vaibatehasesse 20000 Euro ringis raha (venelased enamasti)! Seal saad ka järelmaku peale osta. Sama kehtib ka kulla ja nahaäri kohta.Asjad on ilusad. Seega teate, mis teid seal ootab! Reedel/Laupäeva öösel olete ühes hotellis, kus ei pea asju pakkima ja ka viimased 2 ööd ennem kodulendu ei pea pakkima!

Lennujaamas saate kell 17.00 kokku, sest lennuk väljub kell 19.05 Chekite Sisse ja teid juhendab seal Nikal Traveli Eesti esindaja! Antalyas on teil samuti esindajad vastas, kui lennujaamast väljute! Kes kardab ja keelt ei oska, rääkige juba lennujaamas teistega ja aidake neid, kes hirmu tunnevad. See on üks meeldejäävamaid reise! Ja kindlasti Tervitage Gretat ja Serkani! Kes lähevad 16.10 ja hiljem trehvavad ka NR8 bussis Ahmedi. Tervitage ja tänage teda. Nad kõik 3 on super võõrustajat!

135 Euri sisse mahtusid mitmed programmivälised ekskursioonid. (türgi saun, Türgi õhtu, laevasõit ja ujumine sinises ookeanis ja veel mõned) Ühesõnaga, 135 on ekskursioonid kokku ja selle sees on boonusena lõunasöögid. Sööd palju jaksad, ainult joogid on eraldi ostma. Antalya ekskursioon on viimasel päeval, ennem ärasõitu ja järgmisel hommikul on kojulend. Soovitan selle paketi ja õhtusöögid igal juhul soetada, sest paljudes kohtades ei ole lähedal restorane! Aga see on seda väärt. Reede -Laupäev olete lähedal linnale Selcuk! Ööbite seal 2 ööd. Soovitan minna kohe, kui hotelli saabute (kell 15-17 ajal) taksoga Selcuki linna! Seal on Laat ja saate osta ennast segaseks. Meie kahjuks sattusime siis, kui juba pakiti. Takso saate hotelli eest, 15Euri 6 inimese kohta pole palju. Võtke sama taksojuhi käest number tagasitlulekuks, või saate linnast Takso. See on suur laadapäev ja tänavad on pakusult laadalisi täis.Kindlasti kasutage seda võimalust, sest niisama teile sellist võimalust ei teki! Meie bussis tuli keskmisek vnauseks ehk 45-50. Oli vanemaid ja nooremaid. See on erinev. Teises bussis oli muideks Siiri Oviir oma abikaasaga! Aga seltskond oli meil nooruslik, vaatamata vanematele armsatele daamidele, keda ma juba tagasi igatsen, olles ise vaid 36 aastane ja mu elukaaslane 31. Daamidega sai võidu Rakit joodud! :) Soovitan seda ka paljalt proovida. 45% aga juues ei ole nii tunda, kui viina võttes! Meie lemmik oligi RAKi paljalt. Siiralt soovitan kohe tuttavaks saada omavahel, läheb reis kordades lõbusamalt. Kui olete ANTALYAS viimastel päevadel, siis vaba õhtupoolikult, minge taas Taksoga 5M Migros ostukeskusesse. 12 liiri eest ja ei ole kaugel. Ostukeskus kus palju brande ja hinnad suht head. On ka tõidupood keskmisel korrusel, kust 1L Yani Rakit maksis 68liiri.

Ja kindlasti käige TÜRGI SAUNAS!

Saabusime just samalt reisilt ja meie väljusime 02.10.2013 lennuga. Alustan sellest, kuidas ma reisi hindan ja vastan, et kogu reis kokku oli Mega Super. Ka meil oli 3 bussi (2 Eesti ja 1 vene). Meie giidideks olid samuti Greta, Serkan ja fantastiline bussijuht Ahmed PASHA, kellest sai minu suur sõber. Kahjuks on Ahmed nõutud bussijuht nendel kuristike äärel, et järgmise grupiga teda ei ole, aga ülejärgmiseks ajaks peaks ta tagasi olema. Tervitage ja kallistage neid veel minu poolt. Nad on üle PARIMAD. Teile pakutakse lisasid, mis tasuvad ennast kuhjaga ära. 135Euri per kärss ja te saate nädal aega huvitavaid lisareise ja lõunad. Esimene hotell oli mega ilus, kuid toidu poolest jäid nad teistele hotellidele alla. Vimmased kaks päeva saate taas seal olla. Teised hotellid olid kindlasti kehvemad, aga söök ja jook olid viimase peal. Tasub kindlasti juurde osta ka söögipakett õhtuks, sest ega te mujalt eriti neid kohti, kus einestada ei leia. Bussis saad Õlut 3Euri, Fanta/Cola 1Eur ja vesi 0,5. Raha saate kohalikust ATM ja kasulikum on Liirides maksta või siis kaardiga. Kõndimist ei ole väga palju, aga siiski piisavalt. Plätudega lohverdab neist enamuse tee ära. Ilmad olid ilusad, kuid vahel hommikuti tuulised. Poodides ei ole väga palju aega käia, aga küll leiate selleks võimalused. Vaibad, kuld ja nahk olid head. Igatahes oleme ka meie kindlasti tagasiteel Türki ja nüüd koos perega puhkama. Kindlasti Kasutan NIKAL TRAVELIT oma reisifirmana, kuna kõik laabus suurepäraselt ja nagu oli seda lubatud. GRETA, SERKAN ja AHMED PASHA peaksid saama oaga omale monumendi selle eest, et meid nädal aega naerutasid ja lõbustasid vaatamisväärsustega. Tänan ka oma Bussitäit rahvast, kellega sõbrunesime ja nendest lahkudes tundsid, nagu olieks sinust tükikesi puudu. IGATAHES ärge KARTKE ja ma luban, et saate endale meelejääv ringreisi Lüükias. Raha tuleb ja läheb,. aga nagu Greta ütles: "Mälestused jäävad!"

Lennuk väljub õhtul kuskil kell 19 ajal, aga kokkusaamine on kella 17 ajal. Tahtsin ka seoses teise reisiga oma aega muuta, aga 09.10 reis on juba täis. Seega peame ikka 02.10 minema. Dokumendid saadetakse 2 nädalat ennem reisi.

Broneerisin ja maksin reisi 02.10. aga kuna mul vaja 01-02.10 olla Poolas, siis katsume ka seda reisi nädalaks edasi lükata, ehk 09.10.2013 peale.