trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Minu teada peaks lõunarannikul ka väga okeid ja rahulikud ujumisrannad olema. Idasse ei tasu ujuma ronida ja isegi surfata saavad seal ainult need, kes ikka väga hästi oskavad juba.

Mul on küll plaan käruga peale mahtuda :) Kolme lapsega muidugi keerulisem, kui ühega, aga usun, et kõik võimalik, kui endal kannatlikkust jagub.

Caterinile:

Frankfurdis Holiday Inn Express lennujaama lähedal: http://www.hiexpress.com/hotels/us/en/frankfurt/framf/hoteldetail?cm_mmc=CJ--1937144--2217667-_-99613032_Product_Catalog Hind 47euri (2 täiskasvanut + beebi) koos külma hommikusöögiga. Juurde läheb transfeer 5euri nägu (üks ots) ja sõita on 15 min. Suht okei hind ja asukoht ja Estravelist kusjuures.

Barbadosel võtsime stuudiod, et saaks osad söögikorrad ise kokata. Suurema seltskonnaga tuleks apartment või hostel kindlasti soodsam. Esimene nädal Rio Guesthouse keset lõunaranniku melu St Lawrence Gapil: http://www.rioguesthouse.hostel.com/index.php Hind kahele 62,5 USD/öö. Noh, pole ilmselt suurem asi, aga asukoht on hea ja Tripadvisoris ka OK kommentaarid. Rand lähedal, umbes 5 min jalutada. See stuudio mahutab muidu 3 täiskasvanut.

Teine nädal veidi mõnusamalt Europa Resortis läänerannikul: http://www.allseasonsresort.bb/index.php?pg=specials&specid=9 Hinna sain 85USD/öö ehk siis oluliselt soodsamalt, kui neil hinnakirjas. Seal on bassein maja ees ja titevoodi lubati ka tuua :) Rand ka väikse jalutuskäigu kaugusel.

Jaanuaris-veebruaris on seal kõrghooaeg. Suve poole või hoopis sügisel on hinnad oluliselt soodsamad.

Tänud soovituse eest, Lumimumm! Lennanud ja praamiga sõitnud oleme, katamaraaniga veel mitte. Nats kardan ise ka, et äkki see liig talle. Eks tuleb siis mehega kordamööda merel käia.

Mari kisakõri ja teised, kes lastega Barbadosel käinud: Kas sinna katamaraaniretkele võetakse lapsega peale? Või on see 1-aastasele liig? Kui kaua kruiis kestis? Tänud ette info eest!

Meil minek 6-22. veebruar. Majutused bookitud nii Frankfurdis kui saarel. Kui kellelgi huvi veel, siis võin hotellide-hostelite nimesid jagada.

Elamus, kas valisid majutuse välja? Meil minek veidi hiljem - 25.03 ja ka kahekesi, nii et stuudio sobiks.