valgeluik

Reisisell, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
6 kommentaari
 

8 külastatud riiki, 4% maailma 195st riigist

4 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Jõudsin ka Berliini piletid juuliks ära osta. Teadet tühistamise kohta tulnud ei ole. Huvitav mis variante nad nüüd pakuvad.

Lendasin nendega eelmisel aastal. Oli samuti veateade, et pean klienditoega ühendust võtma. Ühendust võttes selgitati, et selline teade tuleb ka sellisel juhul kui lennuaegu on muudetud, ning nii ka oli. Väljalend Amsterdamist oli tõstetud 30 minutit varasemaks. Kohti sai valida check- inni tehes ja seda 24 tundi enne väljalendu. Mina suhtlesin klienditoega sellisel aadressil, ning vastuse sain paari tunniga. amcustomercare@aeromexico.com

Tundub jah uus taktika olevat. Veel aasta tagasi saime kõrvuti, aga nüüd paaril viimasel reisil pillub mööda lennukit laiali ja seda ka alaealistega.

Olen siit võtnud: rentalia.com

Tere!

Otsin hetkel samuti infot sealse elu olu kohta, meil minek 05.02.2017. Kuna reisin koos 7 aastase lapsega, siis seiklema väga ei kipu, hetkel bronnitud öömaja Playa Del Carmenis. Millal teil minek?

Tervist! Ma ei taha küll paanikat küLvata, aga Top Toursil on krediidiinfos võlg üleval. Võla lisajaks on Razzmatazz OÜ.

Razzmatazz OÜ omanikud on samad, kes Raha24 omanikud. See siis kuulus laenufirma.

Ehk on lihtsalt mingi omavaheline vaidlus, aga ettevaatlikus ei tee paha.