trip-krainetrip-ukraine-dark

merloime

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
16 kommentaari
 

1 külastatud kontinenti

4 külastatud riiki, 2% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Meil on 5ndal märtsil sama reis ees Aeroflotiga läbi Moskva, kardan ka, et jääme oma jätkulennust maha, olen jälginud siiani iga päev neid lende ja tundub, et pole võimalustki oma lennule jõuda. Kas see hilisemale lennule broneerimine tuli ise teha või aeroflot tegi juba ise ära selle?

Mina olen ise ka väikese lapsega reisil käinud, üks kõik siis kuhu sa ka lõpuks ei lähe on ikka raske, eriti kui oled üksi, sul ei ole seda last tavaliselt kuhugi jätta, mina ei suudakski usaldada võõrast kuskil aasias veel eriti. Sa pead koguaeg temaga arvestama, vaatama mida ta sööb või suhu topib, mida ta katsub, sest sa ei tea ju mis putukate ja elukatega sul seal tegemist on. Mina olen lapsega (1 ja 4k)Austraalias ja siin nii palju mürgiseid elukaid, et koguaeg pead valvel olema ja selles eas on lapsed ju nii uudishimulised, et neid jagub igale poole. Kõigepealt pead ikka välja selgitama kuhu sa siis lõpuks minna tahad ning siis suure kodutöö ära tegema. Mina arvan, et laps ei ole takistus aga ta raskendab sinu plaane ning temaga peab arvestama koguaeg. Olen ise rännanud oma lapsega ka mööda euroopat kui ta oli alles 6kuune ning saime ka hakkama, muidugi kõik oleneb ka milline su laps on iseloomult, et kas on energiline või rahulik ja vastavalt sellele saad ka oma päeva plaanid paika panna. Maade suhtes, esilagu kui laps on veel väike, valiksin mina mõne puhtama kui seda mõned Aasia maad on ning kus ei ole haigusi nii palju, sest sinna minnes peate kõik vastavd vaktsineerimised ära tegema. Edu sulle!

Kindlalt ausalt ära rääkida, sest kui see välja tuleb, et oled selle kohta valetanud siis nad tühistavad su viisa ja sa ei saa sinna enam kunagi, ja selline asi on juba mõnel välja tulnud ning on saanud igavese keelu. Samas tean inimest kes vastas ausalt, et on krim. karist. ja sai ikkagi viisa, vastas ainult täiendavatele küsimustele meili teel ja sai selle viisa. Ikka tuleb aus olla, muidu on hiljem jama.

Mul küsimus turisti viisa kohta, kas aastase kehtivusega turistiviisaga ei tohigi siis korraga aasta riigis olla?

Kui minna Austraaliasse turismi viisaga, kas siis saab kohapeal skill working viisat teha? . . . Trip.ee lisas suured algustähed!