greipike2

Reisisell, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
 

4 külastatud riiki, 2% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Kas Luna Sharm hotelli lähedal on mõnda head kohaliku reisibürood. Jagage soovitusi, lähen esimest korda ja ei tea asjast midagi:)

ixxx - aitähh vastamise eest:) Turvakiletamine- kas selleks on midagi spetsiaalset ka olemas, või kuidas see käib üldse? Reiskindlustus on küll juba tehtud aga selle peale küll ei tulnud et pagas ka kindlustada, peab ikka seda ka tegema, ( kas keegi oskab öelda mis pagasikindlustus maksab üldse?)

Minul on ka esimene lennureis enne jõule ees. Lendamise pärast eriti ei pabista, pigem valmistab mulle muret see mida kaasa võtta ja kuhu vajalikud asjad pakkida. Reisikohvrit ei ole veel endale ostnud, see tekitab natuke muret. Kuhu pakkida kas reisikotti või kohvrisse, kumb oleks parem . Nädalaks Egiptusesse, nagunii väga palju asju kaasa võtma ei hakkaks, ja mees ütles kindlalt et tema paneb oma asjad reisikotti (peab vist ise mingi pisikese luku muretsema) - aga kas see on piisavalt turvaline. Mida soovitate, kas reisikotti või kohvri?
Eesti lennujaamas olemist ei pabistagi nii väga aga Sharmis olles küll, kui aus olla siis inglise keel on ka veits vilets-olen unustanud :(