Alviine

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
57 kommentaari
 

6 külastatud riiki, 3% maailma 195st riigist

3 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Käime siin ilma maskideta ringi,terved kui purikad. Phuket on seagripist puutumata jäänud. Levinuim haigus siin on vast päikese põletus. Selle vastu aga rohtusid apteegis müügil küll. Suurim tõenäolisus seagrippi haigestuda on pigem Helsinki lennujaamas.

Phuket on tõepoolest üks kallimaid piirkondi Taimaal, kuid samas ka üks ilusamaid puhkuse veetmise kohti. Suurem osa sellel paradiisisaarel käinutest jätavad oma südame sinna, et siis taas kord tagasi naaseda. Phuketi majutuse kohta käiva infoga saab tutvuda siin: http://phuket.alviine.com/est/Majutus.php

Aga miks just Pattaya? Phuket on tunduvalt ilusam koht puhkamiseks, eriti veel lastega:) Hotelli asemel võiks hoopis villa valida, phuket.alviine.com

4 päevaga sõitsite Phuketi läbi? Pidi see vast ikka rally olema. Selle lühikese ajaga nüüd küll terve Phuketiga tutvuda ei jõuaks:)

Ja tervitused üleaedsele sõbrale Adamsile Suure Budha juurest :)

Kui plaan Phuketisse tulla, siis meil siin mitmeid villasid rendiks pakkuda. Saada e-mail info(ät)alviine.com

Tundub, et düsgraaf on arvuti ligi lastud:D

Kui Sul on 15 päevne viisa, siis teist korda seda lennujaamas pikendada ei saa.

Saatkonnast vastati, et 2-3 sisenemisega viisa saab ka tasuta. Vaja ette näidata vaid lennuplaan või tagasisõidupilet.

27,900 Baht-i eest saab nüüd igaüks, kes soovib, ametlikult aastase viisa.

Kui bussiga ei viitsi sõita ja tahad, et taksojuht sul vastas oleks, siis takso saab tellida siit. http://www.pattaya4leisure.com/

Ma olen Taimaal palju käinud, aga vot mida ei ole näinud, see on telkiv eurooplane. Oleksid ilmselt siis kohalikele suur vaatamisväärsus. Enne kui telkima asud, mõtle moskiitode, roomajate ja muude olevuste peale. Kas ikka tahaksid koos nendega öö veeta. Ööbimiskohad on seal ju nii odavad. Kui lennupileti raha kokku saad, siis võiks veidi raha ka ööbimise peale korjata. Pealegi telk on raske ja selle eest makstavad ülekilod lennujaamas ei ole teps mitte odavad.

Kõige parem, kui tuled siia ja vaatad ringi kus meeldib. Kohapeal võid tunduvalt soodsama hinnaga saada. Neti teel broneerimine on mõtetu.

Nüüd siis pildid jõulupeost ka üleval

http://pilt.delfi.ee/my_album/104813/

Album parooliga kaitstud. Kõik kohalviibinud saavad salasõna minu käest, kui kirjutavad mulle aadressile siimeon@hotmail.com

Phratumnaki rahvas võibolla isegi ühineb:) Mis hapukapsasse puutub, siis seda suurtes marketites müüa.

Roller on seal tõesti mõtekam rentida, kui auto. Turismibürood on iga nurga peal. Sealt saab infot ja ka voldikuid.

Nüüd siis juba kolmandat korda lennupilet ära vahetatud. 6 dets. Helsinki-Bangkok. Selleks ajaks lubati lennuliiklus Bangkoki taastada. Kui mitte juba mõni päev varem.

Loen ka Bangkok Posti. Eesti pressi uudistega ei kipu see alati kokku minema. Tai pressi andmetel on Bangkoki lennujaam suletud kuni 15 detsembrini.

Selleks, et lennuliiklus taastataks läheb vähemalt nädal, kui mitte rohkem.

Tänud Ren. Uurin ka seda varianti. Uurisin lendusid läbi AirAsia http://www.airasia.com/site/kh/en/home.jsp

Sai piletid ära vahetatud. Bangkoki asemel Hong Kong. Sealt omal käel siis edasi Kuala Lumpur - Phnom Penh - Pattaya. Väljalend 7 dets. On veel keegi samal ajal sama teekonda ette võtmas?