trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Tänud vastuste eest! Kicki, sinu lennu aeg muutus siis üle 5h? Ma sain just ise AirBalitcult vastuse, et kuna muutus oli alla 5h, siis saavad ainult tagasi maksta lennujaamamaksud. Kui tahan muuta, pean maksma 75EUR tasu + hinnaerinevuse.

Suured-suured tänud vastuste eest!

Jap, tellitud neh.. Aga veidi nüri, kui ainult selle pärast peaks Air Balticule 30 EUR maksma, et ühe pudeli pärast kott kahel lennul alla saata. Riia lennujaamast on vist aga veits naiivne loota Vana Tallinnat leida? Ilmselt on seal ikka kõik Riia Balsamit täis?

Neil, kes varem käinud on eripakkumisega siuke küsimus, et ega meeles pole, palju toona piletid läksid? Ma mõtlen, et kas hind oli samasugune või oli kallim/odavam? Ja palju reaalselt läks maksma? Kas oli enamvähem saada soodsaid pileteid või oli neid üksikutel päevadel ainult?

Tänud!

National Expressil peaks küll müüma juht ka. Paar aastat tagasi vähemalt müüs, aga muidugi ainult siis, kui kohti jagub. Popimad bussid lähevad aga täis ja siis lootust pole. Megabus'iga kogemus aga puudub.

Millal sinna kanti olete minemas ka ja mis täpsemalt plaanis? Meil on ka kaheinimeselisel pundil plaan ette võetud 22.01-6.02.

Oi sorry.. lugesin algusest kuidagi sujuvalt üle.. Ei oska kindalt öelda, aga ise Estonian Air'i piisavalt ei usaldaks. Gatwickist tulles on nt kolm tundi lend hiljaks jäänud ja tagatipuks Brüsseli kaudu läinud mul näiteks..

Tallinnast läheb Easyjet Stanstedi, mis on Gatwickist üsna kaugel. Pooleteise tunniga ühest lennujaamast teiste vaevalt kahjuks jõuad..

Aitäh vastuste eest. Nüüd juba olen reisilt tagasi. Mõtlesin selle all, et kas EUst või Kanadast hinnavahet (nt USAs on ju raamatud tunduvalt odavamad, kui Euroopas) ja selle all, kas lennujaamast või hiljem koha peale seda, et kas oleks mõtekam lootma jääda sellele, et raamatupoest uue Kanada RG saaks või peaks kindluse mõttes lennujaamast vana LP/RG ära võtma. Tagant järele vaadates olid need mõtetud küsimused. Sest tuli välja, et RGsid peaaegu üheski lennujaamas pole, Kanada oma mitte üheski, mis teele jäi (4 kokku erinevat), isegi vana mitte. Kanada vana RG polnud isegi Toronto raamatupoodides. Niisiis piirdusin RG Torontoga, mille ühest raamatupoest suure vaevaga lõpuks sain. Igati asjalik abimees oli. Algul arvasin, et Toronto on järjekordne mõtetu suurlinna aga tema abiga tõusis minu hinnang linnast reaktiivjõul :) Mujal Kanadas liikusin brozüüride ja NP soovituste toel + Easy Hiken in the Canadian Rockies.