liv

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

1 meeldimist
7 postitust
4 kommentaari
 

6 külastatud riiki, 3% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Meie kasutasime nn tänavavarianti. Müüvad paljud pakkujad kesklinnas. Vene keelne maksis 300 grivnat nägu. Kui grupp koos viidi taksoga kohale, pärast toodi tagasi ka. Eelneva broneerimisega võimalusi leiab internetist  googeldades. Ka inglise keelseid.

Minu siiani õnneks ainuke varastamise kogemus puudutab Leedut ja jääb krooniaega. Jätsin pahaaimamatult T-särgi tooli peale. Õhtul hotelli naastes seda omal kohal ei olnud. Ei olnud ka kuskil mujal. Teised asjad olid alles. Varguse teeb koomiliseks see, et särk oli mul nn. kaltsukast ostetud ja ei näinud ka kõige uuem välja. :)

Võrratu!!! Naersin silmad märjaks.

Minul oli selline olukord. Med. Komisjonis käisin 09. detsember 2008 ja seal tunnistati kõlbulikuks ja suunati ajateenistusse 04.01.2010. Sellekohased paberid sain juba med. komisjonis kätte. Edasi oli vaikus. Novembris 2009 tuli Kaitseressursside Ametist postiga meeldetuletus ajateenistusse asumise kohta. Seal oli ka brozüür vajaliku informatsiooniga mida kaasa võta jne. Siis tuli oodata kuupäeva ja minna õigel ajal õigesse kohta.
Niisama nad ikka uuesti sind välja ei kutsu, seega võib järeldada, et mingi probleem on sinuga olnud. Soovitan sul seal ära käia. Eks siis kuuled mida räägivad.