liv

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

1 meeldimist
7 postitust
5 kommentaari
 

6 külastatud riiki, 3% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Bohemian Travel tegi meie aprillikuise Ungari reisiga nii: ,,Võlaõigusseaduse § 874-s sätestatud punktist 7, mis jätab reisikorraldajale õiguse reisilepingu tühistamisel vääramatu jõu tõttu pidada kinni asjaomane hüvitis selle hulgas lepingu lõpetamise tasu. Summaks on arvestatud 15 eurot inimese kohta" 

Eelnevalt pakuti muidugi asendusreisi ja võimalust reis üle kanda järgmisse aastasse. Kahjuks need variandid ei sobinud. Suurema osa rahast saime  tagasi. Hea, et niigi läks!

Meie kasutasime nn tänavavarianti. Müüvad paljud pakkujad kesklinnas. Vene keelne maksis 300 grivnat nägu. Kui grupp koos viidi taksoga kohale, pärast toodi tagasi ka. Eelneva broneerimisega võimalusi leiab internetist  googeldades. Ka inglise keelseid.

Minu siiani õnneks ainuke varastamise kogemus puudutab Leedut ja jääb krooniaega. Jätsin pahaaimamatult T-särgi tooli peale. Õhtul hotelli naastes seda omal kohal ei olnud. Ei olnud ka kuskil mujal. Teised asjad olid alles. Varguse teeb koomiliseks see, et särk oli mul nn. kaltsukast ostetud ja ei näinud ka kõige uuem välja. :)

Võrratu!!! Naersin silmad märjaks.

Minul oli selline olukord. Med. Komisjonis käisin 09. detsember 2008 ja seal tunnistati kõlbulikuks ja suunati ajateenistusse 04.01.2010. Sellekohased paberid sain juba med. komisjonis kätte. Edasi oli vaikus. Novembris 2009 tuli Kaitseressursside Ametist postiga meeldetuletus ajateenistusse asumise kohta. Seal oli ka brozüür vajaliku informatsiooniga mida kaasa võta jne. Siis tuli oodata kuupäeva ja minna õigel ajal õigesse kohta. Niisama nad ikka uuesti sind välja ei kutsu, seega võib järeldada, et mingi probleem on sinuga olnud. Soovitan sul seal ära käia. Eks siis kuuled mida räägivad.