Gevalia

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
7 kommentaari
 

12 külastatud riiki, 6% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Puhas kaamlisõit, muist videoid sõidust siin:

Tellisime vaid soodsa kaamlisõidu, kõik sujus. Loomulikult neil olemas kogu nimekiri ekskursioonidest/hindadest. Asub see büroo samal tänaval mošee, delfiinišõu, hotell Aida, Tropicana Tivoli, Luna jt.- ga. Täpselt The Ocean Club hotelli vastas kardiraja kõrval. Visiitkaardi minikaardi järgi City Council Road ja Motel Street nurgal. Isegi msn on siin samuti ära toodud (kas ka toimib, ei tea) James_king300@hotmail.com

Saame uudiseid kuulda Smeagelilt! Meie läheme märtsi algul Tortuga messipakkumisega Sharmi- Ocean Club***HB, eks saab muljetada kui huvi kellelgi.

Kõigile, kes hoiatasid! Loomulikult planeerisin just isegi koos lastega reisi ja Madeira tundus ahvatlev. Kahjuks on petistel praegu hea võimalus profiiti võtta, sest praegusel hetkel on päris paljudel just rahad saabunud/saabumas. Selle kõnealuse reisitünga kodulehel on endiselt kutsuv reklaam. Kiigates nende "foorumisse" ei avasta ka ühtki paha sõna. Tekkis küsimus, kas nii tugev filter on aktiivselt töös, et kõik negatiivne tsenseeritakse? Sest vihaseid ja äraehmatatud kundesid paistab tripi järgi jaguvat.

Olin nii tubli ja tegin ise oma Fordiga sõidu ära.

Kes on nõus tasu eest auto peale võtma ühe ausa eesti töömehe, palun andke kiiresti teada: albumid@gmail.com