trip-krainetrip-ukraine-dark

kenza

Rändur, liitus Tripiga 15 aastat tagasi

0 meeldimist
4 postitust
10 kommentaari

11 külastatud riiki, 6% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Hostelworld on Ok, aga isiklikult olen rohkem kasutanud hostelbookers.com - vahest tundub, et seal nagu paremad hinnad:)

Tere!

Ise olen aastakese Stockholmis elanud ja minu lemmikuks jäi kõigest hoolimata kesklinn:)! Enamus turiste satub shoppama Drottninggatanile - seal on hulganiselt poode, aga mina isiklikult soovitaks kalduda sealt pisut kõrvale Hamngatanile. Hamngatanile jääb mitu H&M´i, GinaTricot, Indiska, suur keskus Galleria, kaubamaja ja 4 või 5 korruseline Home4you. Poode on nii maa peal, kui maa-all....st ärge peljake minna tunnelitesse ja trepist alla:)! Ilusat shoppamist.... minu lemmikus linnas:)!

Pst! google.map-ga saate suurepäraselt Stockholmi kesklinna kaarti näha ja neid linna kaarte saab vist ka laevast!

Kas selline halamine terve A4 jagu on tõesti seda aega väärt? Võibolla hakkas Sul nüüd vähemalt kergem:)! Minu arust hakkab kõik ikka suhtumisest pihta ja inimesed kes tõesti on nii pretensioonikad nagu Vic - ärge ronige sellistesse sihtkohtadesse ja ärge kuulutage "oma pange astumist" foorumis kõva häälega. Seda eelkõige seetõttu, et samuti pretensioonikatele on piisavalt uskujaid, kes kõike kohe siit lugedes tõepähe võtavad ja võibolla nii hoopis ühe vahva ja neile väärtusliku kogemuse Tuneesia näol välistavad! Minu jaoks oli Tuneesia reis Euroopa ja muu maailma kuurortite kõrval täiesti mõnus ja omapärane reisielamus. Lihtsalt inimesed nähke ise vaeva ja uurige ennem kuhu minemas olete ning alles siis otsustage kas see on ikka Teie jaoks!

Tuneesias käinu!

Paar aastat tagasi viibisime El kaiseris - see vist isegi kõigest 2* oma. Viriseda küll ei saanud. Loomulikult ei ole nende ehitus kvaliteet sama mis meil (kehtib ka 5* hotellide kohta, peamiseks puhastusvahendiks on kloor ning igalpool tehakse aeg-ajalt prussaka tõrjet, aga see on sellele soojamaa kliimale iseloomulik. Väiksema tärni hotellidel ei ole reeglina nii suurt basseini, maa-ala ja söögi valikut kui kõrgema tärniga hotellidel, aga samas arvan, et kui Sa just rauga eas ei ole siis pole Sul seda ka vaja ja linnamelusse on lühem tee. Kaiser oli hea asukohaga - 300 m mereni; ümbritsetud kaubandusest, klubidest, pubidest, restoranidest. Tuba oli puhas ja teenindus ok. Ma tõesti ei leidnud nurinaks põhjust! Nagunii tuleb siia järele paar Kaiserit maha tegevat kommentaari, aga samas on neid küllaga olemas ka kõrgema tärni hotellide kohta! Põhimõtteliselt on head tuju, positiivset meelestatust ja heade asjade kokku langevust vaja ja ongi äge reis! (Pst! igaksjuhuks mainin, et ma ei ole mingi suvaline lillelaps, kes igasugu tingimustega lepib. Kui on ikka hais, mustus ja elukad, siis mind seal ka pole:)!!!!) Vahvat reisi - tuneesia on äge!

Mul ka ülimalt kahju, et tripis jube palju tänitajaid ja tähenärijaid on! Isegi kogenud siin küllaga negatiivset tagasisidet. Minu arust on foorumi mõtte jagada ja suhelda reisimise teemal, mitte laita maha teisi ja norida kirjavigade pärast. Eksvist kui Sulle see postitatud teema ei meeldi, siis jäta vahele ja saa üle faktist, et kõik ei pruugi olla nii kogenud nagu Sina!!!!!

Brc-le minu poolseks soovituseks ikkagi Ryanair Riiast. Otsin isegi hetkel suveks pileteid Hispaaniasse. See aasta nagu väga häid pakkumisi pole, mis annab tunnistust, et Ryanairi müük on üsna hästi läinud. Seega kui midagi head leiad - võta ära! Soovitustest nii palju, et läbi Londoni ja Frankfurt´i on enim lende ja suurem tõenäosus ühe päevaga sihtkohta jõuda. Öösel lennujaamas passimine on üsna tüütu ja tihti läheb kohapealse söögikuluga suuremaks, kui pisut kallim pilet sama päeva lennuga! Edu piletite otsimisel!

Aitähh porilane! Sellist infot otsisingi! Päikest!

Olen ka omal käel minemise poolt. Paari korraga saab asi käppa ja oled isemajandamisega harjunud. nalja saab kindlasti kõvasti! Eelmine aasta sai oktoobri algul Ryanairiga Riiast läbi Londoni Portugalis edas ja tagasi ära käidud 550 EEk nägu! Tuleb lihtsalt ryanairi soodupakkumisi jälgida. Tookordsed piletid said ostetud peale jaanipäeva. Koheselt sai broneeritud ka võileiva hinna eest 9 -kohaline buss. Kahjuks nime enam autorendifirmal ei mäleta! Planeerisime ka pisut liiga tiheda graafiku ehk 8 päevaga põhjast lõuna. Nägi palju ja oli kihvt aga siiski soovitaksin sellisesse perioodi tegelikult maksimaalselt kolm linna paigutada - meil oli neid 8:)! Öömajad bronnisime ka eelnevalt läbi hostelbookersi ja kalleim öö oli ühele DBL toas 20 euri, odavaim 12,50 euri. Eelbronnimine hoiab kõvasti aega kokku, kui hiljem kohapeal iga õhtu otsima hakates. Väljas süües läks prae peale vähemalt 10 euri. Väga head toitu tegelikult kokkuvõttes ei saanud. Hea toiduelamuse saavutamiseks soovitan just sellisedi maa-külade restorane, kus on maitsed küll üli head! Odava ja eestlasele omase toidukraami hankisime Lidilist. Kiirtee maksupunktidest sõitsime paar korda maksmata läbi - hoides kokku mingi 60 Euri. Siiani seda kuskilt nõutud pole, aga no kuna täpselt ei tea kuidas need asjad seal käivad siis tegelikult nii teha ei soovita - sai ikka oma krediitkaarti pärast tagantjärele pikka aega kontrollitud:)!

Hea pildi portugali elust saab kindlasti, kui külastate nii suuri linnu, kus näete ka räpasust ja tavaelu kui ka ehtsaid turistikad, kus Sinu heaoluks on kõvasti pingutatud!

Ilusat reisi kõigile, kes sinna poole teel on!

Ühesõnaga vahva riik ja soovitan soojalt.

Arvan ka, et vesi on jahe ja seda enamasti aasta ringi. Ise sai käidud just möödunud oktoobri algul. Peab ütlema, et see linn on ehtne turismikas, aga seda hea mõttes! Väga mõnus, hubane ja rohkelt tegevust pakkuv linn. Ma küll vette ei suutnud minna, aga poisid meil hankisid endale need laine lauad ja hullasid nendega vees mitu tundi kuna lained on seal metsikud:)!

Suur aitähh kõigile vastajatele!