karvane

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
4 postitust
6 kommentaari

3 külastatud riiki, 2% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

Vastus ”tripp'ile” ”Kokkuvõtvalt siis niipalju, et me oleme tänulikud kõige selle informatsiooni suhtes mille puhul viidatakse faktilisele informatsioonile (maksehäireregistri väljavõte vms). See aitab meid kõiki. Samas palun mõelge paar korda läbi kas te ikka postitate "sõbranna rääkis" tüüpi informatsiooni kümnetele tuhandetele külastajatele kui see võib kahjustada ehk täiesti viisakate ettevõtete mainet.” Vastus sinu kolleegilt Tomilt. Kollased ja roosad siin juba on. Kui pead backpackeriteks neid, kes nädala pikkuseid reise Egiptusesse teevad, nädala lõpuks Riiga lähevad või Toyota 4X4 autoga mööda Euroopat ringi tuiskavad siis minu arust need ei ole backpackerid! Sori, et ma ei ühine sinuga. Tõelisi backpackereid võib siin kahe käe sõrmedel üles lugeda. . Vastus ”piiskopp'ile” Tekitasin sinule südamevalu ja astusin varba peale. Palun vabandust! :-) . Fakt ”porilasele” Kahjuks pidin oma aega raiskama ja sinu postitustega lähemalt tutvuma. Oled endast kirja pannud alates 2001 aastast trip punkt ees peaaegu kõik. Mulle ei meeldi sellised inimesed, kes asjatult, põhjusetult niisama nalja pärast, ilma konkreetsete faktideta reisifirmasid, uudishimulikke ja niisama küsijaid HAUGUVAD! ”Punkel” kirjutas, et ka negatiivne reklaam on kõige parem reklaam. Jah on, kusagil Ameerikas, kus on tohutu turg aga mitte väikeses Eestis. Vaevalt ”porilasele” tuli meelde teha positiivset reklaami. ”Porilasele” ehk Hr. Timo Klimoffile tasuta tutvustamine ei tee paha. Hobiks on sul raadioamatörism ja tripis suhtlemine, elad Soomes, Poris (varjunimi tuleneb ilmselt kodukohast). Ilmselt töötad kusagil ja kasutad posti saatmiseks tööandja arvutit. Teiste sõnadega oletan, et varastad tööandjalt aega. Kui töötad riiklikus sektoris, mida finantseeritakse maksumaksjatelt kogutud rahadega, siis oletan, et varastad maksumaksjate raha! Täpsustuseks lisan, et eelpool toodu on faktid ja oletused. Väga kurb on selliseid jutte kirjutada aga kindlasti sa oma praeguse varjunimega kedagi enam niisama taga ei haugu. . ”Las naised saunas rääkivad” tase jäägu tõepoolest Delfisse, ütles Tissidega Uss.

Tripi modedel on ise-endaga mingil põhjusel suur probleem! Mõelge ise! Tripi lehekülge külastab päevas 5 - 8000 potentsiaalset reisijat. Sellisest külastajate arvust võivad suuremas jaos reisifirmadest ainult und näha. Suurem osa külastajatest on ilmselt noori, kes omal käel tahavad kõike proovida. Ja nii peabki olema. Veelkord, Trip on suurepärane reklaamikoht reisifirmadele! Aga... . Trip tahab reklaamijaid ja tahab raha. Kes seda ei tahaks? Hinnakirigi on olemas. Aga kahjuks moded ei ole sellest aru saanud ja lasevad oma kaevu oma "töötajatel" sülitada. Reisifirmad jooksevad kaarega tripist mööda, kuna siin nuheldakse reisfirmad korralikult läbi tripi enda "töötajate" poolt! Ja kurb on see, et reklaame siia pea-aegu keegi ei taha osta ja raha jääb tulemata? . Kurb lugu

"Minu arvates, need (piiskop, porilane, fuga...jne), kes reisifirmasid kritiseerivad, peaksid esinema oma õige nimega...". Olen ikka veel sellel arvamusel, et nii peaks olema. Kas said mingit konkreetset abi siit tripist, et nimetasid reisfirmat petiseks või oleksid pidanud selle firmaga isiklikult läbi rääkima ja mingisuguse kompromissi leidma. Tavaliselt haugutakse teisi oma mina parandamiseks. Ära unusta, et tülides on alati vähemalt kaks osapoolt. . Kord küsisin tripis nõu fotoka ostmiseks. Sain asjalikku nõuannet ja samuti ka täiesti arusaamatuid, halvustavaid varjunimega ja nimetuid kommentaare. Huvitav, kui lähed kauplusse midagi ostma, ajad müüjaga juttu ja möödamineja hakkab negatiivselt asjasse sekkuma. Kas nii tehakse ka avalikes kohtades, kauplustes, restoranides....? . Keegi porilane on üks nendest. Näiteks väidab (haugub) ta siin ühte reisifirmat vargaks!!! Ma ei saa aru tema neti etiketist, kui tal sellist üldse on! Ma pole ise küll eriti sportlik aga sportlikust huvist tahan teada, kes see porilane on. Kas ta on võimeline oma siin avaldatud arvamusi tõestama. Ootan suure põnevusega. .

Müts maha Tomile, kes selle teema alustas. Ja mis kõige tähtsam, Tom esindab siin TRIP.EE:d. Jama ainult selles, et teemast on kaldutud kõrvale ja seda mitte esimene korda. Kui keegi küsib kust osta jalgratast siis hakatakse seletama, kust võiks osta endale odavat pesu, kui küsitakse reisifirma kohta midagi mõistlikku (harva), siis tavaliselt haugutakse ja sõimatakse igaks juhuks korralikult läbi. Kui juhuslikult mõni on rahul, siis igaks juhuks reisifrmadega ei soovitata tegemises olla.

Maksehäired, majanduslikud raskused, pankrotistumised on ärimaailmas igapäevane nähtus. Ja kõigist nendest ebameeldivatest asjadest teatavad igasugused ametnikud, kelledel olemas ka faktid. Mina ei saa aru nendest "tripi" nimetutest, õigemini varjunimedega esinevatest ametnikest, kes vestlustes hauguvad reisfirmasid petisteks, sulideks, varasteks jne. ilma, et oleks konkreetselt mingisuguseid fakte. Ja kui midagi öelda ei ole siis ilmuvad siia sellised, kes kirjutaja kirjutusvigasid otsivad.

Hoiatused, negatiivsed soovitused, põhjusetud haukumised ei jäta tripi kasutajatest head muljet ja mitte ka tripi valvuritest. Ajakirjandus vastutab oma juttude eest, tripis ei vastuta keegi! Kui midagi on pahasti, siis lihtsalt pühitakse jutt vaiba alla. Minu arvates, need (piiskop, porilane, fuga...jne), kes reisifirmasid kritiseerivad, peaksid esinema oma õige nimega, on ju reisifirmad ka enda andmed (kohustuslikult)avalikustanud. Miks haukuda kardinate taga?

Mina pole palju reisinud. Sooviksin küll, aga mitte tripi soovitajate abil.

Huvitav onu oled küll! Haugud igaks juhuks vaatamatta sellele, et endal kogemusi ei ole...

Karv