mt

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

2 meeldimist
1 postitust
6 kommentaari
 

9 külastatud riiki, 5% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Meil olid ostetud TLL-RIX-BCN piletid. Udu tõttu Tallinnas TLL-RIX tühistati ja meie piletid vahetati TLL-FRA-BCN piletite vastu. Kuna Barcelonasse jõudsime algse 15.30 asemel 19.30, siis kas meil on õigust küsida Airbalticult kompensatsiooni kohale jõudmise hilinemise pärast või mitte?

Eelmisel nädalal oli Varssavi ja Pjotrkow Trybunalski vaheline lõik remondis, mõlemis sõidusuunas oli kasutuses üks sõidurada. Kui kiirus on oluline, siis ehk õigem läbi Lodzi minna ja seda lõiku vältida.

Oli tõesti tore ja asjalik giid.

Lähim paik Colombo lennujaamast on Negombo. Seal ka suhteliselt normaalne rand ja päike. Siiski tegeliku pildi saamiseks sellest maast peaks minema kuskile kaugemale ja rahulikumasse paika. Vähemalt meie nägime Negombos seda tüütumat ja turistilt seitse nahka koorivat Sri Lankat. Lõunas oli meeldivam ja rahulikum, aga eks see oleneb juba konkreetsest kohast. Ja turistile on see riik turvaline, sest kõik madin ja pommiplahvatused on suunatud ikkagi ainult kohalikele. Teatavasti on tamilid ja singalid juba palju aastakümneid jagelenud ja ilmselt ei lõpeta seda ka mitte lähitulevikus. Üks on neil aga ühine, turisti ei tohi puutuda, sest see toob ju neile mõlemile raha.