trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Selline väikene linnakene Sitsiilias nagu Ceafalu on hästi hubane ja armas. Asub mere ääres ning mandri poolt piiratud kõrgete kaljudega. Linnake on hubane ja väikene ning üpriski vana, on väikeseid kohvikuid ja restorane ning armsaid umbtänavaid. Lisaks ei ole seal väga palju turiste. Liivarand on keset linna ja inimesed on lahked. Sitsiilia on küll kaugel ja on nagu juba peaaegu Aafrika:) aga mõnus koht sellegi poolest :)

aga mis siin aidata .. osta aga piletid ja lenda kohale :D kui konkreetsemalt soovid infot siis küsi aga ... !! ise lendan ülehomme slovakiasse mingiks ajaks aga netis olen ikka kätte saadav.

uurisin teie pilte - õudselt vinge! super pildid ja nii kaasahaaravad reisid. olen õnnelik ei reisipisik on inimkonnas suuresti nakkav ning ravimatu !!

Anna aga aadress- kirjutan vastu meeleldi. Kui saan siis aitan igati :)

Olen täiesti nõus et Snaefellsness on üks imelisemaid paiku Islandil, eriti just talvel. Kuid mitte miski ei saa ikkagi selle kuumaastiku ja võrratu geoloogia vastu keskmaal :) Kersti - kas endal ka pilte kusagil netis üleval... vaataks hea meelega :)