trip-krainetrip-ukraine-dark

KCarmen

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
 

7 külastatud riiki, 4% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Muidugi ma lugesin su postitust ja lisatud kodulehti kiikasin ka. Ma pidasin just hinnataset silmas. Juttu oli päris mitmest tõepoolest, et Bus Stop nüüd Pacha, seda küll ei teadnud. Meil 3* hotell ja klubi seal pole ja sellised pooltühjad ei huvita ka. Lihtsalt oli kavas 14 päeva jooksul 2-3 popimat üle vaadata. Aga aitäh sulle veelkord, arvestame siis eelarves 150-200LE pilet. (appike kui kallid!!!) :-)

Lootsin tegelikult, et peale nende kahe klubi ka keegi midagi pakkuda oskab. Olen kuulnud(netist leidnud)ka kohtadest Bus Stop, Buddha, Black House, oskab keegi nende hindasid öelda? Ka ehk viitsib keegi hiljutine Sharmist tulija öelda, mis summa välja käia ekskursioonide eest meresõit(snorkeldamine), värviline kanjon, Moosese mägi+püha katariina klooster, Ras Mohammedi rahvuspark. Mõtlen, siin, et mis hinnaga on kohalike käest neid reise saadud, meie reisifirmadel väääga kallid. Infot reiside kohta on siin küll, aga kardan, et võrreldes 2009 algus ja varem, on hinnad juba muutunud. Viimane kiire küsimus, palju maksab umbkaudu 0,5 ja 1,5l vett. Hurghadas väike 1 ja suure saime 1,5-2 LE tavaliselt. Tänud kõigile, kes reageerida viitsivad. :-)

Tervist! Lähiajal oleme esimest korda minemas Sharmi. Egiptuses varemgi käidud, aga Sharmis veel mitte. Küsimus selline: milliseid peo/disco kohti seal on noortele? Mida soovitaksite, on kellelgi kogemusi? Meie hotell asub nn vanas Sharmis. Veel küsiks, kas keegi viitsib infot anda, et võrreldes hurghadaga, kas hinnad on samad või pigem kallimad. Ja kas Sharm el Sheikis teab keegi soovitada mõnd usaldusväärset (khm-khm!) reisikorraldajat. Või on ehk ka seal mõni kohalik eestlane, kellega konsulteerida, nagu nt Hurghadas Merike.

Külm, ole hea, kui võimalik saada mulle ka. Mul omal ka mõni lehekülg sõnu ja väljendeid, aga ehk leian miskit uut ja huvitavat. :-) rainfall(ät)hot.ee Carmen