erk

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
7 kommentaari

2 külastatud kontinenti

7 külastatud riiki, 4% maailma 195st riigist

7 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Tasub teada, et kui Poolas juhtub teel õnnetus, siis võib olla tee kinni 6 tundi. Sattusin üleeile sellise õnnetuse otsa http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130425/REGION99/130429711 ja nagu uudisest lugeda, siis oli tee kinni 6 tundi. Mul õnnestus sellest kohast enne mööda sõita ja mitte jääda ootama. Olen kuulnud, et ka varem on autod selliselt kinni istunud. Kas keegi teab, et kui praegu tuleb tasuda A2 peal 4 korda, siis kas tulevikus tuleb üks punkt Varssavi alla juurde? Seal mingid postid on üleval justkui oleks selline plaan.

Rännumees, ehk oskad seletada, kuidas sa saad lennupiletid Iguazusse alla 1000 EEk-i. LAN annab kõige odavamaks hinnaks minul 147 US $, millele lisanduvad veel maksud.

Olgu hoiatatud, et selle pakkumise broneeringud ei pea. Meie omal olid tühistatud LondonNew York lennu mõlemad broneeringud. Pidime leidma uued ajad ja ostma piletid kiiresti välja. @Gajane. Kui viisat ei saa, siis ehk aitab reisitõrke kindlustus?

Ei. 1-5 sihtkohta on kokku 3999.- Seda hinda ei uskunud Estraveli töötajad ise ka, kuid broneering sai ometi tehtud.

Panin sihtkohad ka kaardile, et geograafiliselt parem hallata oleks. Ehk kellelgi teiselgi abiks. http://www.egea.ee/fail/pakkumine_us_0808.jpg

Keegi võiks selle teema ka sooduspakkumiste rubriigi alla tõsta.

Ei hakanud eraldi teemat tegema aga Lätist Leetu sisenemisel (E67) tunti lisaks EST märgile ka muude asjade vastu huvi.

Meil leiti selline viga, et auto tehnilises passis oli ülevaatuse real tempel puudu. Ma ei teadnudki, et selline asi peaks olema aga vene keelt kõnelenud piirivalvurid näitasid samal ajal piiri läbinud teiste Eesti autode tehnilisi passe, kus tõepoolest oli see tempel olemas. Algusest peale oli muidugi selge, et mehed on ainult pistise peal väljas ja kahjuks ei olnud aega helistada vastavate ametiasutuste numbritele ning nii saigi kukrut kergitatud. Säh sulle Euroopa Liidu sisepiiri!