12345

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
5 postitust
15 kommentaari
 

7 külastatud riiki, 4% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Samal arvamusel salme sepikuga. Miks nii vähestele see lugu meeldib siin? Ei sobi, ei tohi, keelatud, uurimisele, kinni panna, maha lasta!?

... näiteks on alates 12.01.2009. kohustatud end enne reisi registreerima interneti kaudu Electronic System for Travel Authorization (ESTA) - seal ankeedi täitma, mis tavaliselt lennukis täidetakse. Registreerimine on tasuta ja 2 aastat kehtiv, (kui pass ei aegu vahepeal).

Pildistamine oli pea igal pool lubatud, samuti ei keelanud giidid meil bussiaknast pildistada. Pyonyangi sõjamuuseumis jalutasid ringi elavad fotoeksponaadid - veteranid raske medalilasu all, kes nagu selleks olidki sinna pandud. Muidu oli keelatud sõjaväelasi pildistada, kuid piiril ei mingit keeldu. Samuti ei keelanud keegi meil lehvitada teisel pool seisvatele turistidele (kes sellest väljagi ei teinud). Lõuna poolt on see keelatud, ka käega osutamine. Et asi põnevam oleks, uurivad põhja omad binoklitega ja piiluvad kardinate tagant. Põhja pool olles tulevad lõuna poisid samuti aknast sisse vaatama, kui JSA ruumis ollakse. Suur tsirkus. Ühepäevane Kaesongi ekskursioon annab kindlasti mulje ja näeb olusid ja inimesi, seal Teemandimägedes kohtasime teel vaid 1 vanameest, kes puid vedas. Kui just buss katki ei lähe, mis asja huvitavamaks teeb ... Söulist piirile minna on soodsaim USO-ga, võrreldes turismifirmadega on nende hind palju madalam (44 USD). USO kõrval hea Kaya hotell.

me ei vaadanud lennunumbrit ainult linnanime, ja me ei tulnud bratislavast, olen selles täiesti kindel

Küsige Viru reisidelt, mis on selle kämpingu nimi ja aadress, kus nad peatuvad Veneetsias käies. Asjalik ja ilmselt odav kämping ( toad spartalikud ilma vee ja WC-ta ), kust hommikul saab laevaga linna ja 6htul tagasi.

Edu! Tubli ja pealehakkaja inimene! Aga mehed nüüd alati küll ei tea, mis teevad! Las nad olla!

Aega läheb kindlasti terve päev. Kui kolm tundi on aega, siis ei tasu küll muuseume ründama minna. Selles veendusin Viru Reisidega seal käies. Kahjuks ei teadnud seda ja kuna muuseumiminejaid oli enamus, siis ikka mina ka! J6udsin näha, et näha on kohutavalt palju! Finaaliks oli amokijooks kella vaadates läbi kiriku, torniminek ja katakombid ei tulnud k6ne allagi. Ei tea, millal taas see v6imalus tuleb.

Kaug-Itta peaks odavalt saama, vaadake www.virtualtourist.com Venemaa foorumi alt diile.

Lahe, et kohe sult vastuse sain! See on tõsi, et emotsioone on kuhjaga ja üksi on ikka üksi. Aga kui sobivat kaaslast tõesti pole võtta, siis on parem üksinda. Neid reisil tujurikkujaid pole ka vaja! Ilusat reisi!

See Indoneesia reisikiri oli sul väga tore. Kas Vietnami lähed üksi? Oled nii palju reisinud, kas vahel ka üksi? Küsin, kuna ise veel ei ole.

sellest võib tõesti ilma jääda. Mine ringreisile.

Soovitan külastada parlamendihoonet, katakombe Stephansdom'i all, Habsburgide hauakambrit, Schönbrunni lossi kindlasti koos tõllamuuseumiga, Viini ooperimaja...

Tulime täna hommikul Sky Europe'iga Viinist Brüsseli ja ootasime oma ainukest kotti, mis ei tulnud ega tulnud. Lõpuks selgus, et samal ajal saabus Viinist ka Austrian Airlines ning meie kott oli hoopis teisel pagasilindil. Taas üks uus õppetund.

Kui palju aega selleks jätta, kas aitab 1 päev? Piletihinnad on nii erinevad, milline valida? Kas Golden Pass on mõttekas? Jagage kogemusi, palun! Kas keegi seal Donauturmis ka käinud on? Mis veel võtta 4 päeva kavva?