trip-krainetrip-ukraine-dark

maddox

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
15 kommentaari

1 külastatud kontinenti

11 külastatud riiki, 6% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

Hmm väga palju huvitavaid ja ka vastakaid arvamusi. Kahjuks pole jõudnud varem postitada, kuna ma tavaliselt õhtuti internetis käin, siis viimased nädalad lihtsalt interneti pole, nii ka praegu, täitsa uskumatu. Oleks siis, et oleks kuskil maal, aga ei südalinnas-siit lähevad küll plusspunktid Eestile kirja, aga nüüd tagasi teemasse. Muidu oleme ise ka suht liikuvad ja ei meeldi väga ühekohapeal lebotamine, pole isegi kunagi kuskil puhkamas käinud varem. Nüüdseks oleme ka Austraalias olnud pea aasta ja selle aja jooksul koguneb peris palju asju, siis ma ei kujuta ette kogu selle träniga seal ringi jooksmist ja sellepärast ongi jäänud mõte vähem ringi liikuda osaliselt, muidu puhkaks veidi aktiivsemalt. Kambodza oligi üldiselt plaanis just Angkor Wat-i pärast. Phuketis oli plaan maanduda, kuna see on siitpoolt tulles lihtsalt odavam variant, kui Bangkok. Kuna ei ole ka varem Tais käinud, siis ei oska öelda, kus kui kauaks viitsiks peatuda ja kindlasti võib ja tuleb plaanidesse muudatusi. Idee oli muidu veel Koh Samui või kuskil saare peal teha sukeldumis koolitus tüdruksõbral ja ka ise teeks mõned sukeldumised, sellepärast oli ka mõte sealkandis kuni 2 nädalat peatuda. Tai põhjaosa tundub ka ahvatlev, aga ei usu, et ühe korraga nii palju jõuab, kui minnes kõik niigi uus ja huvitav on, siis vast ei teki ka sellist tüdimust, aga eks kõik selgub siiski kohapeal. Tänan kõiki kes on võtnud vaevaks vastata ja kaasa mõelnud, ning andnud ka uusi mõtteid ja ideid sihtkoha valikul.

Kõik oleneb palju majutus maksab ise sai makstud sis 100-150 daalani nädalas, ja muidugi palju sa söömise peale kulutad on väga individuaalne. Suitsetamine ja eriti joomine ei tule eelarvele ka kasuks, kuna alko oli seal ikka päris kallis. Ise kui uuesti tagasi lähen sis alla 3 kilo kindlasti kaasa ei võta,kuigi tööle saaks kohe, kui tahaks. Üleval pool on arvutused tehtud palju enam vähem läheb ja kui arvestada,veel deposiit ka, ega sis mõnus enam ei ole.

Kui ma 4 aastat tagasi käisin siis ikka vaba raha oli nii 8000 aud kaasas peale piletite ja viisa,reaalselt muidugi nii palju vaja ei olnud ja ei küsitud ka raha kohta midagi, aga tean veel mõnda venda kes tuli iirimaalt 10 euri taskus sinna. Mida rohkem raha kaasas seda mugavam, ei pea kohe töö pärast muretsema ja rabelema hakkama.

Yleeila naitas termomeeter Gibraltaril ka paikse kaes 27, peris palav oli.

et siis passi koopia tehti westend backpackersis mis asub pitt streetil, kui ei usu ex tule v6ta tuba sis

nuh kuna ise veel m6ned p2evad hostelis siis peax enda kogemustest l2hdudes utlema kull, et midagi seal jalautama ei ole l2inud ja ega vist l2hegi, kui just mingi erilise kaagiga uhte tuppa ei satu,hostelites k2ivad ju toa uksed lukku ja ega oma inimesed sealt seest vaevalt hakkavad midagi varastama, kuna k6ik kes hostelis peatuvad, peavad toa v6tmisex ka passi n2itama ja sellest vist tehaxe isegi koopia, nii et ei tohix hullu olla, kui viitsid vea aga kaasa, edu sulle:)

Ise ka minemas nüüd 4-dal ja piletihinnax kujunes 18 tuhat kopikatega, võibolla olex ka odavamalt saanud,aga juba hirmus tahtmine minna

Nu ma ei tea, sõber igaksjuhuks ei pannud,mõtles ka et äkki mudu ei antagi viisat, ja läks läbi, nüüd viisa käes. Ju nad siis kõike ei jõua nii täpselt üle kontrollida.

ma arvan et ei tohix mõjutada , kuna tean et on wh viisa saadud isegi maksmata trahvidega, mis olid üsna suured ja neid oli päris mitu

ei tea küll kindlalt aga ei usu, sest isegi sai röntgen tehtud hiljem ja viisa kättesaamisega probleeme polnud

sai ka seal kopse näitamas käidud mõnusa rulli eest aga pole hullu nüüd õnnex viisa käes