isaac

Rändur, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

217 meeldimist
7 postitust
891 kommentaari

12 külastatud riiki, 6% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

 Selleks puhuks on palju vahendajaid, näiteks: https://www.topupth.com

Aga kui see sim kaart on on sul Eestis ja levist väljas, siis ma väga kindel pole, et seda laadida saabki, seal olid nagu mingid sms-id ja asjad.

Raske uskuda, et mõni pank keeldub teist kaarti väljastamast. Vähemalt Eestis.

Loomulikult ei tagasta, reisija valik. Aga võimalus on ju jäetud hilisemaks, vast detsembris?

Inimene soovis infot naasmise ajaks, Tallinn-Riia lend pole Portugali minekuks naasemine. Hetkel pole olnud Riia lennujaama saabumisel mingit kontrolli. See kiirem on subjektiivne nähtus, Eriti Tartust või Pärnust reisi alustavale inimesele kes oskab lisada reisi kogukuludele ka parkimishinna.

  Isegi kui oleks õige koha üles leidnud, poleks selle transfeeriga eriti kuhugi jõudnud, kuna lennujaam asub tsoonis 3 mis maksab 12 .- EUR-i.  Esimeses postitutuses oli  juttu ka kahtlasest seltskonnast, raha nuiamisest ja eluohtlikust olukorrast, mitte ainult sellest mis piletile trükitud. LuxExpress on suhteliselt mõistlikult võrreldes lennufirmadega käitunud. Isiklikult olen tagastavate piletite eest raha tagasi saanud ja mittetagastatavad piletid ümber vahetada saanud.

Pole mõtet vast loota post soviet riigi bussijaamast Singapuri taset. Tundsin end Karachi bussijaamas ebameeldivalt, tarbijakaitse palun aidake, umbes selline jutt teema autorilt.

https://luxexpress.eu/taxi/riga

Kas varem oli seal mingi muu info:

Taksotransfeer Riia bussijaamas

  • Riia on jagatud kolmeks tsooniks ja teenuse hind sõltub sihtkoha kaugusest.
  • Üks taksokupong kehtib kuni 4-le samasse sihtkohta sõitvale reisijale.
  • Sõidu eest tasumine toimub Lux Expressi kodulehel bussipileti ostmise juures.
  • Baltic Taxi taksopeatus asub Riia bussijaamas peasissekäigu ees, Riia bussipeatuses.
  • Bussi saabumisel palume suunduda otse taksopeatusesse.
  • Taksosse sisenemisel tuleb taksojuhile esitada väljaprinditud kujul taksokupong.
  • Taksoteenust pakub Riias Baltic Taxi, kellega saab vajadusel ühendust telefoninumbril: +371 20008500.

Viiking, Tervis ja Strand Pärnus 25-27. dets. hindadega 150.- EUR-i kanti 2 ööd. Jurmala SPA võib üllatada sellega, et SPA osa on talvel kinni. Ja kul nüüd reaalselt asjale vaadata, siis vast kuu möödudes on üldse näha kes talveks lahti jääb.

Linda võiks ikkagi kogu kirjavahetuse nendega siia üles panna kui temalt otsene süüdistus ja teiselt poolt eitamine.

LWRD enda selgitust on vast naiivne peale seda siia oodata. Huvitav  millal kliente eksitav reklaam nende kodulehelt maha võetakse.

Läti võib suure tõenäosusega juba alates reedest panna karantiinikohustuse Eestist saabujatele. Kuna reisijaid sel juhul on vähe, pandaks ka bussiliinid hetkega kinni, nagu see kevadel oli.

Jah, loomulikult toovad meile viiruse seenelised ja marjalised kaasa Eesti laantest.

Eesti ja Leedu sooviks, et Baltimaade piirid vabaks jääksid, see on Läti kes soovib ennast lukku panna. Kes vene keelt oskab, siis tänahommikune Läti tervishoiuministri kommentaar: https://rus.delfi.lv/news/daily/latvia/ministr-zdravoohraneniya-ogranicheniya-na-poezdki-vnutri-baltii-budut-slozhnymi.d?id=52437687

Ma loodan sa ise ka aru saad, et rohkem kui nädal või paar ette pole mõtet sinna  pileteid ette osta.

https://www.koroonakaart.ee/ee

Siin on vist vähe peenhäälestust tehtud, lõunapaiku oli 16,1

Eesti on juba üle 16, nüüd sõltub Läti valitsuse homsest otsusest kas Eestist tulles saab laupäevast alates karantiinikohustuse või mitte.

Keskmise Tailase austus turisti vastu lõpeb kohe kui tollel raha otsa saab või ei soovi maksta seda mida küsitakse.

Mujal Aasia riikides pole seda sellisel kujul kohanud. Maasektoris on muidugi  olukord veidi parem.

Kahjuks olen ma mitmeid kordi pidanud nägema kuidas Taikad kambaga valget rahvarohkel tänaval peksma hakkavad. Ilmselt mitte põhjuseta, aga sellist asja pole sellisel kujul isegi Brasiilias näinud.

Väga huvitav pakkumine. Aga kuna sealne olukord pole meie poolt kontrollitav, siis palju maksaks teie kaudu lendamine kuule ja tagasi marsilt?

 Head hotellid on ahvatlevalt odavad, aga kui veel mais vaatasin reise aastavahetuseks, siis hetkel mitte.

WU kodulehelt vaadates pole kurss halb: https://onlinefx.westernunion.com

Kui on raha vaja pidevalt saata on parim lahendust vist mingi Euroopa  poolpanga kaart  teha, ala Paysera, Revolut vms. Kannad kaardile raha ja läheb võtab ise oma kaardiga selle välja. Kul suuremate summadega tegu, võiks Paypalist eemale hoida. Sealt enne poolt aastat on keeruline midagi tagasi saada, kui raha blokeeritakse.

EU kodanik praegu naljalt Hiina ei saa, seega Hong Kongi mitteresidentide all  mõeldakse suure tõenäosusega ainult  Hiina residente. Niipalju kui mina tean, on ainuke võimalus lennata stabiilselt hetkel Kagu-Aasiasse enamvähem ainult L-Korea kaudu. Loomulikult mitte turismi eesmärgil.

Mulle tuleb ausaltöelda üllatusena, et Hong Kongi mitteresidendid üldse praegu riiki sisse lubatakse?

Siin EU-s inimesi väga ei traumeerita, aga aasias on ASEAN-i riikides piirid ka omavahel ikka veel suletud kuna õigete testitulemuste protsent on madal ja haiguse peiteaeg arvatakse olevat kuu. Pakun, et kuu paari küsimus millal piirid jälle enamus kinni pannakse nagu aprillis oli.

Siis on võimalik ametlikult keelduda talle öömaja andmast kuna karantiinireegleid pole täidetud. Ma usun, et ükski hotellipidaja pole huvitatud hetkel sellest, et peaks kaheks nädalaks majutuskoha sulgema.