isaac

Rändur, liitus Tripiga 11 aastat tagasi
83 meeldimist
4 postitust / 517 kommentaari
12 (1.9%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

 Kui juba jutt läbipaistvatele kilekottidele läks, ei maksa ka ära unustada, et väljaspool EU-d tohib kaasa võtta ainult kuni 1L kanget alkoholi inimese kohta.

Tesco hindasid näeb siit: https://shoponline.tescolotus.com/groceries/en-GB/categories/Cat00002737

Väiksemates poodides võib olla vabalt odavam. Kui väike pudel on lennujaamas 190.-, võib hinnavahe pea 2x olla. 0.7 l karbiga varianti SangSomi olen Eestist ostnud 15-18.-Euriga, lennujaamas oli 500,- bahti ringis vist.

 Mul oleks justnagu meeles, et lennujaamas oli ikka kõvasti kallim.

To Albert Klein: Mida te täpsemalt mõtlesite kange alko hind sama nagu Lätis.
Sang Somi Lätist ei leia, samas olen ostnud seda Eestist vahemikus 15-18,- Euri 0.7 L. pudel.

Ei pea olema edasi tagasi pilet, võib olla ka lihtsat lennupilet Taist välja 30 päeva jooksul.

Saan aru, et tegu on sellise leibkonnaga, kus isal ja lapsel on üks perekonnanimi ja emal teine. Reisivad kõik koos. Kumbal kumba volitus peaks kaasas olema tekib loll küsimus.

Postiga saata jube kallis on väga suhteline, inimesed iga päev ju saadavad pakke veel kaugemalegi.

Igasuguseid pervosid ja kommionusid on ka meil piisavalt. Aga lastevastased kuriteod tõmmatakse suure kella külge mitte ainult meil vaid ka mujal. See on mingi jama jutt, et politseid ei huvita. Näiteks Tais kuriteo toimepannud pervod nabitakse suht kiirelt kinni isegi kui nad mööda maismaad Kambodzasse on putkanud.

Seda kasutatakse laialdaselt igalpool aasias, mitte ainult Tais. Isegi Brasiilias suuremates supermarketites kus sai käidud oli see müügil.

Tsilli aitab ka kõhuhädad eemal hoida, värskest salatist mida nad vaevalt pudeliveega pesevad ja tooretest mereandidest võib ka parimast restost haiguse saada.

See on ju näha väljavõttest millises valuutas ja millise kursiga raha maha läheb.
Mul võeti igatahes dollarites kui korra sealt Air Balticu piletid ostsin ja sain ka 15.- EUR-i kaapida kuna dollar parajasti tõusis.

Sigala, tahaks küsidan paari asja, turistina millised võimalused on mul kokku puutuda Tai maffiaga kui ma nurgataguseid laenutusi ei kasuta, liiklusõnnetusi ei põhjusta, oma passi kuhugi panti ei jäta ja naisi käperdama ei kipu? Mul on Tais tuttavaid omajagu, keegi pole kuulnud valgete laste röövidest midagi. Lastekaubandus sealkandis piirneb ikkagi ainult sellega kui keegi vaesem oma lapse lihtsalt ära müüb.

Alates sellest hetkest kui vanem ei teata oma lapse kadumisest muutub ta seaduse silmis automaatselt kriminaalkurjategijaks. Ah, kus mu ämm on, rööviti Tais ära. See oli minu jaoks nii raske,mis siis et ma tegelikult vihkasin teda. Ainus asi mida ma hetkel vajan on privaatsus, kas tõesti oleksin pidanud teatama kuhugi?

Üle 2 a.lapsega reisides võib enamus lennufirmades osta lapsele üldse täiskasvanu pileti. Miilides või vautserites makstes tuleb teinekord piletid ükshaaval osta, kuna lapsepiletit eraldi ei müüda. Mul on korduvalt olnud iga pereliige üldse eraldi broneeringus.

Laps võib ju näiteks koos vanavanematega jääda või kellegi muu lähisugulasega, see pole lennufirma ega piirivalvurite rida enam. Punkt kahega olen, aga täiesti nõus, neist vanematest oleks ülevalt, alt ja küljepealt jaoskonnas tehtud fotod ammu juba netis ringlemas ja kõikvõimalikes Tai foorumites teema esilehel.

Arvan sama, pigem on mõni Tai naine lapsega vanemate või sugulaste juurde jooksnud oma Eestlasest mehe eest. Tean ise ka paari sellist juhust varasemast ajast.

Ei ole uuema aja teema, esimest korda küsiti vast kuskil 15 aastat tagasi ja selleks oli BA. Aga veelkord kordan üle, kaarti on näha küsitud ainult sel juhul kui olen otse nende kodulehelt pileti ostnud.

Mul on küsinud kaarti näha Etihad, Qatar ja British Air ja kui veidi meenutada, siis ka Bangkok Air. Kui läbi vahendaja piletid osta, näiteks Expediast ei küsita. Olen ka korra Etihadi helistanud kui kaarti vahetasin. Kui seda ette näidata pole, lennule ei lasta.

Öösel kui rong Suvarnabhumist ei sõida, on kohe taksohind ka kallim ja keegi taksomeetri järgi sõita ei taha.

Teemaks on pandud aastalõpureis, kui selline hind on piletitele ajavahemikus 15.12.-12.01. siis miskit kampaaniat küll oodata ei tasu.

Ei jõuagi koju, tõstetakse Helsingis maha kui te lennule ei lähe. Kuna teil on pikk lendude vahe, võite lennule registreerimisel paluda, et te saaksite oma kohvrid kätte juba Helsingis, aga see oleneb juba letis oleva inimese tujust kas ta teeb seda.

Olen .se lehtedelt ostnud küll pileteid Eesti kaartidega, aga jah paljud ei aktsepteeri Baltikumis välja antud kaarte. Võib ju proovida ka travelstart.fi lehte.

Oi milline äratundmisrõõm. Mul on tegelikult sellist asja 3 korda juhtunud, esimene kord kuskil 10 a. tagasi helistati ja küsiti kas kõik on ikka korras, 2 a. tagasi hakkas kaart iseenesest toimima peale kõnet panka ja nüüd siis retsiti kohe julmalt.