isaac

Rändur, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

196 meeldimist
7 postitust
851 kommentaari

12 külastatud riiki, 6% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

Mondrai, kui inimene reisib seljakotiga, siis väga suure tõenäosusega on tal seal kõik eluks vajalik alates passidest, krediitkaartidest ja rahast. Üks väike lõige odavasse tekstiili rahvarohkes kohas vabastab sellest kõigest. Osprey pole üldsegi paha, aga linna ja tööreisideks jääb elegantsusest vajaka.

Unustage igast cabinmaxid ja muu jura mille lõkab iga Hiina vaibanoaga paari sekundiga ribadeks.

Seal peaks välismaalastele isegi  piirid olema avatud, aga ainult saatkonnast saadud viisaga. Vaevalt turismi eesmärgil neid väljastatakse. Mingid lennud seal ikka toimuvad, põhiliselt Hiinaga. Isegi kui lennud hakkavad varem toimuma, vaevalt sinnagi turiste enne juulit lubatakse.

Hetkel on minuteada Tai piir juuni lõpuni kinni isegi pendelrändajatele, ehk siis neile kes naaberriikidest sinna tööle käivad. Loogiline oleks see, et kõigepealt avatakse piir neile, siis ASEAN-i kodanikele ja viimasena kaugemalt tulnud turistidele. Mida Tai ametnikud praegu arvavad võib lugeda siit: https://www.traveloffpath.com/thailand-reopening-to-tourists-everything-you-need-to-know/

Kui mälu ei peta, siis kuskilt käis läbi info kui piirid sulgusid, et  USA tühistab kõik ESTA-d.

Kaine mõistus ütleb, et uurige ka võimalust Helsingi kaudu tulla. Ei viitsi kommenteerida miks.

Jah, sul on õigus, ei vaidle vastu, et senini on see nii olnud. Aga neil on seal umbes sama nagu USA-s, ametniku suvast sõltub palju, eriti kui asju võib mitmeti tõlgendada.

UK-s on transiidiga olnud tavaliselt nii, et otsustab piiril olev ametnik.

Lutonis pole mingeid trasfeere, on üks lend ja teine lend.

Tripi otsing on avalehel, otsingusõna tuleb kirjutada kasti milles on luup. Kaitse pankroti vastu saab tehes maksed kretiitkaardiga.

Need kindlustusfirmad on täiesti leitavad Trip.ee otsinguga, on ju varasemalt teemasid nende kohta. Näiteks: https://trip.ee/foorum/uldfoorum/kindlustus-maegironimiseks

Ma ausalt ei teagi, aga minuarust ei võetud Eestis kooseluseadust vastu, seepärast polegi elukaaslane mitte keegi.

Veebiversioon on ka Checkmytripist olemas kui registreerud nende kodulehel. Aga sellist detailset infot nagu kunagi oli, ei näe enam (hinnareeglid, hinnaklass, märkused, pileti väljastaja)

Kirjuta konkreetsemalt: lennukuupäev, lennufirma, pank, milline krediitkaart? Ja räägime ainult lendudest hiljem kui 16.03.20 a.

Sigala, vähemalt siin foorumis pole keegi veel teada andnud, et tal õnnestus praeguses ülemaailmses eriolukorras tehingu tagasipööramisega raha tagasi saada.

Krediitkaart poleks aidanud hetkel, pangad ei võta isegi menetlusse analoogseid avaldusi kuna teenusepakkuja ei keeldunud teenust pakkumast kui võimalus avaneb.

 Lätis näiteks ei pandudki  kaubanduskeskusi kinni (vahepeal ainult nädalavahetustel) ja ka söögikohad olid avatud. Mingit suurt nakatumislainet sellegipoolest polnud,  kuna enamus inimesi käitus kohusetundlikult. Baltikumi sisesed piirid oleks võinult vabalt ka nädal tagasi lahti teha.

Mõõtsin dufflet, rattad ja veidi väljaulatuv sang annavad kogukõrguseks 57-58 cm.

55 cm. kohver ei tohiks mingi nipiga Ryanairi raami mahtuda. Mul on 50 cm. pikkune kõva põhjaga duffle ja selle suudan kuidagi poolviltu raami suruda, kuna ülemine osa on pehme.

Gatwickis on 2 terminali, nende vahel küll transiit võimalik pole, kui lennud erinevatest terminalidest.

Dim123,  kui mul oleks valida ööbimine  Saaremaal kuskil saunas või minna Egiptuse kõrbesse kivist kombinaati, valiksin ma igal juhul Saaremaa isegi kui seal kallim oleks. Hinna väljakujunemisel mängib ikka suurt rolli ka miljöö ja ümbruskond. Ma muidugi  ei eita, et Eestis on puhkamise hinnad üle võlli keeratud ja Lätis võivad analoogsed kohad poole odavamad olla (mõtlen kohti  perifeerias, mitte Riias ega Jurmalas). Absurdsuse tipp on minu jaoks Lottemaa 20.-  EUR-i pilet alates 2 eluaastast.

 Vene rikkad kadusid Jurmalast koos Novaja Volna festivaliga, rahauputusest asi seal hetkel kaugel.

Lätlased ise käivad Pärnus SPA-des, kuna need on avatud ka väljaspool tipphooaega ja on mille vahel valida. Jurmala nüüd suvel küll mingi odav koht pole ja hinna kvaliteedi suhe jätab kõvasti soovida.