isaac

Rändur, liitus Tripiga 12 aastat tagasi
103 meeldimist
3 postitust / 585 kommentaari
12 (1.9%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Kui on soov osta brandiriideid odavalt, peaks sõitma Taile  vastupidises suunas.

 Mismoodi Ryanairiga ühendust saab võtta on neil kodulehel olemas:

Ühtegi maili ega postiaadressi pole neil kunagi kodulehel olnudki.

Mida lennujaamas pidite tegema, kükke?

Token556, kui tehnilise peatuse ajal koristatakse ka, lähevad inimesed välja. Mul on seda juhtunud just Singapuris ja lendudele Indoneesiasse. Uut check-in tegema ei pea ootad väravas kuni uuesti peale kutsutakse. Tagasilend on puhtalt KLM-iga ja seal on tehniline peatus.

See peaks üldse tehniline peatus olema, sama lennukiga lendate Singapurist Balile edasi. Pooleks tunniks kupatatakse lennuk lihtsalt tühjaks.

Teema algatajal vedas, et tegemist oli  firmaga kes näpuga osutades  tagasimakse tegi, minul igatahes tickets.ee- ga nii hästi ei läinud. Olin samuti kindel, et saan enda ja teiste raha tagasi,  saatsin Ticketsile isegi screenshotid  pileti ostmise erinevatest etappidest. See on ikka  armutu võitlus, et Momondos sinna kõige ülemisse ritta saada.

Isiklikult läheksin vast enne 374 arvustusega 7.7 hotelli, kui 38 arvustusega 9.7 hotelli. 

Ja alati vaatan eelnevalt võimaluse korral Tripadvisorist külastajate tehtud fotosid.

Kuskil kell 18.45 hinda näitas, aga maksmisel suunas esilehele tagasi.

Jurmalas midagi ikka on, aga kuidas nad talveperioodil toimivad ei tea. Riialased ise hindavad rohkem Pärnu spaasid.

 Huvitav siis, oma kodulehel näitab Bangkok Air küll midagi muud:

Oleneb millega BKK-st edasi lendad, kui odavlennufirmaga siis transfer ei toimi.

 Swedi puhul aitab kui saadad pangasisese sõnumi, et kaart ei toimi milles probleem. Kehvasti muidugi kui lukkuminek satub nädalavahetusele. Kunagi nad ikka helistasid ja küsisid üle, enam mitte.

Mul tuli kiri suve lõpul, et hind muutub 1. oktoobrist. Aga kuna mul pole Eesti kaart, siis rohkem kommenteerida ei oska.

iMarek, olen sattunud loungesse kus näiteks isegi ka  internet oli piiratud 45 minutiga PP kasutajale. Ja lounge külastus PP kaardiga maksab hetkel $32 mitte $27.

Teema algatajal puudub igasugune mõte Priority Pass osta. Nagu eelpool juba mainitud Loungebuddy on see mida ka ise kasutan vajadusel, kuna reisin enamasti perega. Paljudes kohtades on PP kasutajatele tehtud igasugused piirangud nii ajaliselt kui rahaliselt (alko tasuline, samuti osad tsoonid). Selle kaardi paremad päevad jäävad sinna aega, millal ukselt sissepääsu osta ei saanud. Sellise arvuga lendudega tasub kaaluda ka Dragon passi mis annab $219 hinna juures 8 tasuta sissepääsu koos kaaslasega. Analoogne PP pakett annab küll 10 tasuta sissepääsu $270 eest, aga kaaslane maksab ikka ja alati $32.

 Ma  helistasin sinna hotelli broneeringu tegemisks. Ja voucher tuli mailile.

Mineku saab pikalt ette teha, aga tulekuga oli vist selline asi, et enne teha ei saa kui esimene ots lennatud.  Ma muidugi räägin Pekingist, vaatan teema on Shanghai all.

Hotellide nimekiri on Air China kodulehel olemas. Võid muidugi proovida küsida sealt nimekirjast  teatud hotelli. Lennujaamas sees olevaid tubasid ei tasu võtta, ilma aknata läppunud haisuga pugerikud.

Olen kasutanud. Asuvad pigem ikka lennujaama läheduses.

Teinekord lastakse kõigil reisijatel väravas vahetult enne pardale minekut pagas kastist läbi. Endal oli selline kogemus Charlerois.

 Sinna esimesse postitusse tagasi minnes, siis osadel lennufirmades ei saagi online check-in teha kui lapsed on broneeringus. Võibolla pole asi isegi lennufirmades vaid riigis kuhu lennata. 5 min. lennu muutusel tavaliselt küll midagi confirmida vaja pole olnud, vaid siis kui midagi kardinaalselt muutub ja piletid tuleb uuesti välja kirjutada. On ka erandeid, näiteks Ryanair kes saadab mailile lingi iga väikese muudatuse kinnitamiseks.

Vaadake mis checkmytrip näitab, kui seal on Booking status: confimed ei tohiks nagu ideepoolest probleemi olla.

 Pole nüüd küll Supersaverist jutt, aga süsteem sama: https://trip.ee/foorum/uldfoorum/pettus-voi-mina-loll

10-15 a. tagasi oli Colombos paar suurt outlet kauplust, kus  müüdi miskeid jääke mida suurtele USA firmadele seal õmmeldi. Sai ostetud kopikate eest Ralph Laureni jms. asju sealt mitme kohvri jagu.

 Reisikindlustus hakkab kehtima vist alates Eestist. Seega tuleks nagu tööreis samuti kindlustada.