isaac

Rändur, liitus Tripiga 13 aastat tagasi


149 meeldimist
6 postitust
735 kommentaari

12 külastatud riiki, 6% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

 Enamustel lennufirmade pakkumistel tuleb sooduskood käsitsi sisestada.

Otsingumootorid nagu Momondo seega neid pakkumisi ei leia.

Tundub, et seda uut taset polnud kauaks.

Avarii ja plekimõlkimine on kaks eri asja. Oleks olnud avarii, kus keegi satub haiglasse, oleks ilma jututa teise poole haiglaravi maksnud.

Ma eelmisel aastal otsisin vist paar tundi Indias Kochis ATM-i millest Eesti kaardiga raha sai. Ja kui ATM-il on kindel tasu 3-4 EUR-i sõltumata summast, siis vähemalt Indias ja Sri Lankas prooviks dollaritega. Kunagi ei tea ju ette mis kuskil lavkas silma hakkab. Maabumise asukoht tuleks ka kindlasti enne selgeks teha, sest teinekord võib see olla tõesti küll mitte kalurikülas vaid kuskil konteinerite vahel pärapõrgus.

Tukijuhile vist ikka kaardiga väga ei maksa. Aga väikesed USD kupüürid on alati igalpool hädast välja aidanud.

  Eks see 4G kiirus sõltub suuresti sellest kaugel mastist olla ja palju seal kasutajaid parasjagu on. Ma olen ise mõned aastad tagasi hoopis imelikuma asjaga kokku puutunud, nimelt sim kaart ei luba AP-d teha, ehk netti välja jagada. Kuna ka varsti minek, küsiks kuidas asjad praegu on? Eriti huvitaks Kambodza.

Ma sooviks teada kuidas lapsepiletit pagasi vastu vahetada?

Geoblokeering oleks, kui Eesti ip aadressi omavatele  seadmetele  Ving.se lehe sisu ei kuvataks.

Hehe, Keenias juhtus mul kunagi selline juhus, kus mind tõsteti bussist välja

kuna teel oli kontroll ja valged väidetavalt selle bussiga sõita ei tohtinud. Mitu head kilomeetrit vantsisisin põrgukuumuses Mombasasse tol korral. See selleks, Viru reisidel on ilmselt välja kujunenud oma klientuur kellele " kummi vahetus '  ja konditsioneeri remont on seiklus omaette. Neil on omad fännid ja palju üks normaalse bussireisi päev maksab teavad need, kelle võsud klassi lõpureisidel käivad.

Tegelikult sama seis on  Gambiaga olnud vähemalt 15 a. juba. Parem kulutagu oma energia LAV-ile.

Huvitav jah, Chromega see vasakul menüü korraks vilksatab. Safariga näitab normaalselt. Firefoxiga ka ei näita. Just sealt saabki ilma scrollita kuid valida.

Ma ei tea millist lehitsejat sa kasutad, aga vasakul pool lehel saab saab valida aega ka ilma scrollita. Darwini elutöö preemia kuulub  juba pikemat aega Lux Expressi lehekülje tegijatele,

Viisakas oleks hotelli poolt muidugi vastata, vähemalt mulle on vastatud. Tavaliselt on olnud operaarori vahetus kes vanasid bronne ei aksepteeri.

 Võib muidugi proovida otse hotelliga ühendust võtta ja uurida milles asi. Pole välistatud et tube on,  aga lihtsalt kõrgema hinnaga. Kui broneeringu eest oli juba makstud, on see muidugi väga inetu tegu hotelli poolt. Aga ega Booking.com ei saa teid ju sinna ka vägisi majutada, kui te sinna oodatud pole.

Mis see check-in siia puutub, pileteid skannitakse 2 korda lennujaamas, esimene kord enne turvakontrolli ja teine kord lennule minemisel väravas. Kui neist läbi ei lähe on automaatne no show ja pilet tühistatakse.

Kui edasi-tagasi lennul on erinev piletinumber (mitte broneeringukood) ei tohiks probleeme olla. 

OTA-d mis lasevad piletite eest maksta ülekandega (Lendama.ee, Estravel) hoiavad broneeringut 24H, vähemalt kunagi oli see nii.

Kunagi oli Airbalticul 10x seeriapiletiel allahindlus, igaksjuhuks võib uurida.

Positiivne pool selles loos on muidugi see, et meie kiiresti muutuvas maailmas on on vähemalt üks reisikorraldaja kes on jäänud oma põhimõtetele kindlaks.

Kes ikka puid metsa viib, aga jah Aasia poole minnes peab kõik kaasas olema, sest kunagi ei tea kui kaua sealt ostetud ese vastu võib pidada.

See 100.- või veidi rohkem kiirete ümberistumiste eest rohkem maksta teeb 5 liikmelise perekonna puhul suht arvestatava summa kokku. Isiklikult eelistan samuti pikemate ümberistumiste korral mõne neist nii pikaks venitada, et jõuaks kuskil viisavabas riigis välja ennast magada.

Kui keha ja vaim on perel selliseks 35-40 tunniseks pea magamata olekuks valmis siis andke minna.  Isiklikult sellist lendu ei valiks, sest ka lennust täielikult taastumine võtab terve esimese puhkusepäeva.Foto elektroonilise lennutabloo taustal, kus kellaaeg ja väljuvad lennud nähtaval.

Sisuliselt krediitkaardifirma ainuke võimalus ongi.