isaac

Rändur, liitus Tripiga 12 aastat tagasi
138 meeldimist
5 postitust / 695 kommentaari
12 (1.9%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Pagasikaal on umbes 20 cm. pikk ja 3 cm. lai. Sellise ruumi leiab igas lennujaamas.

Kvaliteetne Nikei peab vastu 3 vihma, Adibass tervelt 4. Pakide moemajast ostetud korralikust inglise kangast püksid muutuvad kukekaks nii peale teist pesu.

 Pole mingit kompensatsiooni sellisel puhul. Kui pakutud lend ei sobi maksavad raha tagasi ja kõik.

KLM-i  pakkumisel pole pagasit hinnas.

Vatse postitus ütles tegelikult kõik ära mida teha tuleb. Korterit võttes jah võetakse raha tavaliselt suhtkoht kohe ette ja see on ka tingimustes kirjas. 

Kõigepealt tuleks ikka broneering tühistada, siis on alles alust raha tagasi nõudma hakata.

 Enamus lennufirmadel on 2-11 a. lapsele hind soodsam kui täiskasvanutele.

Tsarterlendudel ja odavlennufirmadel ei pruugi olla.
Qatar on mingitel aegadel teinud eripakkumisi kus laps tasuta kaasa. Aga viimasel paaril aastal pole nagu tähele pannud sellist pakkumist.

Ma pole kohanud reisidel eriti inimesi ka Bulgaariast, Albaaniast, Ungarist  ja Rumeeniast. Ütleme nii, et materiaalsed käegakatsutavad asjad on neile ilmselt tähtsamad. Nii ka ka lätlastega. Kaks korda Tallinnast suuremas linnas  Riias pole vist siiamaani ühtegi Tai söögikohta.

Lätlased teevad rohkem lühemaid otsi, Euroopast naljalt välja ei minda.

Vastus on ei, ametlikult mitte. Pdfi nii imelik kui see ka pole Ryanair enam telefonis pardakaardina ei tunnistata.

Varemalt oli ka pdf formaadis pardakaardi võimalus, kas enam pole?

On siis ehk mõnda konkreetset näidet tuua ka, kuskohas 16.12.-05.1 alla 1200.- inimene võiks rannas troopilises kliimas varbaid leotada, või jääme jutu tasemele.

Ja sellel perioodil veits piiripealne ilm ka sealkandis.

Siia tuleks lisada ka viisa maksumus $80. Aastavahetusel on ka Indias siselennud 2-3x kallimad kui muidu, eelmine aasta ja suht varakult ette ostes oli Delhi-Kochi  1 otsa lend ise juba üle 100€  jõulude paiku.

 Kahtlustan, et Nordica puhul tuleb õige pea veel uudiseid millest täna vaikiti. Muideks ka lubatud otselennud peale Varssavi on lennuplaanist kadunud.


Ilmselt teemaalgataja mõtles siin jätkulendude tsooni all transiitala. Aga Stanstedis selline ala üldse puudub.

Kogu see Plus Ultra trall käib siin muidugi hispaania keeles, aga äkki on kellelegi abiks:
https://www.facebook.com/groups/1246800532161087

Jaanusm, GoToGate kirjas oli ju selline rida: All affected customers will be refunded as soon as we receive the funds from Plus Ultra Airlines.
Kahjuks mitte sõnagi sellest mis saab, kui Plus Ultra maksta ei suvatse.


Ma ei ostnud, aga nagu lugeda oli tühistas lennufirma need piletid suht ruttu.

Pole enam teemat jälginud, aga umbes nädal tagasi raha tagastama keegi ei kiirustanud. Ehk oleks aeg pöörduda oma kodupanka, sest teenust mille ostsid  ei saa sellisel kujul nagu ostuhetkel. Halba ei teeks omada Plus Ultalt ametlikku teavet, et piletid on tühistatud. Kui nad ei vasta päringule, siis nii pangale ütlegi.

Vaatavad enne piletit ka, või pannakse kohe kaaluma? Küsin sellepärast, kui näiteks codeshare pilet on.

Vaidlema mille üle? Lennuplaani muutmine ei käi vist isegi ka reisikindlustuse alla.

On see ikka veel nii?  15a. tagasi oli küll, aga 3 a. tagasi käies sain normaalse hinnaga Sao Paulo-Rio piletid edasi tagasi ostetud kuskilt imelikust Itaalia saidilt lol.travel vms.  Tõsi aega läks vist 3 päeva enne kui piletid välja kirjutati.

Loodetavasti ei teinud te lennule registreerimist lõpuni, enne kuni asi lahenduse saab. Kui pilet on ostetud vahendajalt võib LOT käsi laiutada ja suunata  nime parandama sinna kuskohast pilet ostetud. Schengeni sees jah halastatakse rohkem, aga ma pole kuulnud viimasel ajal, et nime piletil parandataks vaid  lisatakse bronni lihtalt märge õige nimega.

8.- vist edasi tagasi, 1 ots on 4,-. Mingi aeg nüüd kevadel Lux Express muutis oma hinnastust ja püsikliendiprogrammi ja hetkel küll mingit tasuta transfeeri pole. Ja vaevalt varemgi lennujaama tasuta sõit oli, lihtsalt tehti transfeerile proportsionaalselt piletiga allahindlust, mida enam pole.