isaac

Rändur, liitus Tripiga 11 aastat tagasi
88 meeldimist
3 postitust / 536 kommentaari
12 (1.9%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

 Ära kasuta Momondo linki, siis tuleb õige hind. Nii väitis Tickets paar nädalat tagasi.

Krediitkaardi makset lihtsalt tühistada kindlasti ei saa, ainult vaidlustada. Kuulatakse mõlemad pooled ära ja siis otsustatakse kellel õigus. Tagastatakse raha juhul kui lubatud teenust ei saa, see olukord siin on selline nii ja naa, polnud otseselt lubatud ju. Hea, et asi niimoodi on lahenemas.

Kui lennujaamas on üldstreik, siis ei jõua sinna nii esimene lend, ega tõuse sealt õhku ka teine lend. Proovi mõlema lennufirmaga kokkuleppele saada oma lendude muutmiseks mõnele teisele päevale.

Ei kommentaari. Minu kirjavahetus Ticketsiga seoses hinna muutusega kallimaks Mastercardiga maksmisel.


We would like to inform you that the total price of your ticket in the amount of EUR XXX,XX was shown on the payment's page after you choose the method of payment. We have double-checked all the details with our appropriate department and found out that you were notified of that price before completing the payment.
As you were informed previously, for the reservation which you have created on our website, there was a discount in the amount of EUR XX,XX only for the VISA CREDIT method of payment. Due to the fact, that you have selected the different one - MASTERCARD DEBIT, the price was calculated without discount.
Please note that we, as an agency, are not interested in violation of your rights and want to provide you with the best service. We appreciate your active position regarding your issue and looking forward to our future cooperation.
We apologize for all the inconveniences.

Peale seda kui olin saatnud neile ekraanitõmmise ticketsi kodulehelt, kus näha pileti hind enne maksmist sain sellise vastuse:

Regarding your question about the price of the ticket, we would like to inform you that we can not be responsible for the information displayed on the other web pages. In the particular case, you have been redirected to tickets.ee from the metasearch Momondo. That is why you might see the lowest price of the ticket providing by our agency (the price with the discount for the particular method of payment). After inputting all the details of the card, you might see that the price is higher if the discount does not apply to the method of payment you selected. 
The only information about the prices that should be considered as the valid ones, you can find on our web page. The time the fare changes from the side of the airline company, the database of our webpage updates first, and all the rest metasearch engines' base later. 


 Niipalju uuemat, et otsustasime samuti Kerala kasuks. Lendame Kochi, sealt edasi lõunapoole Trivandrumi liigume ilmselt rongiga. Seal otsustasime ka enamuse ajast olla, rannad mõistlikus kauguses ja ka hotellide valik piisav. Suured tänud kõigile kes oma kogemusi jagasid.

 Muide teemaalgataja pole maininud, et just teine lend läheb 4 tundi hiljem. Kui valiku peab tegema esimeste lendude vahel, siis sõltub olukorrast. Kogemus siin kahjuks ei aita, Riias on võimalik ka 5 minutiga ümber istuda. Kui peab ikka kellapealt kohal olema valiksin selle 4 tunnise vahega lennu. 

 See TLL-BKK 18/12-08/01. Qatar/LOT läbi Arlanda ja Doha on ikka suht pärl 

550.- eest kui mõistlikud ümberistumisajad ka olid, huvitav kuidas ma selle maha magasin.

 Sellises hinnaskaalas võib healjuhul saada pileteid 10 detsembri kandis minekuga ja 31 dets. või 1 jaanuaril tulekuga. Kuskilt Genfist vms. sellisest kohast Saudi või Kuwait Airiga võib  ka pühadeks 400.- olla, aga sinna saada odavalt võimalus sisuliselt puudub.


Kui broneeringus on imik ei ole näiteks check-in netis võimalik. Neid välistusi on muidki, osadel EU sisestel lendudel näiteks kui ei oma mõne EU riigi kodakondsust ja passi.

Terminalid 1, 2 ja 3 on rongiga ühendatud, neljandasse tuleb bussiga sõita.

Mingitel puhkudel võib tuleneda ka tehnilistest piirangutest. Osadel check-in automaatidel tuleb nimelt ka dokument masinast läbi lasta. Ja kui nüüd piletil ja dokumendil olev nimi 100% ei kattu, pardakaarti ei saa.

Need lennufirmad kes maksavad sellise teenuse eest lennujaamadele, nende reisijad saavad sellist luksust kasutada. Muidugi on riike kes nõuavad pagasi väljavõtmist riigi territooriumile saabudes (USA näiteks).

Lendude vahe on ju  1h 15 min. mitte 2h 15 min. Kunagi lendasin Singapurist edasi Jetstariga Phnom Penhi. Siis oli võimalik transfer deskist saata pagasit Jetstaril ainult Austraalia lendudele. Mismoodi praegu asjad toimivad, ei tea. Tasuks vaadata veel millisest terminalist lend väljub. Kui low cost omast, siis sinna üksi on juba minek 30 min.

 See imiku näide on päris hea, ainuke jama on kui poisi asemel sünnib tüdruk ja seda lennufirmale selgitama hakata oleks ikka päris jabur.

  Poleks paha kui paned kirja millise telefoniga tegu, äkki mingi tüüpviga.

Aga positsioneerimine on nendele appidele  ikka lubatud?

 Lingil on küll 60.-, aga mitu inimest kirjutab, et muutmise eest  küsitakse 20 % reisi maksumusest.

 Ega terves Aasias ongi kombeks riietega ujumas käia, mitte ainult Indias.

Aga Goa jääb natuke liiga põhja minu jaoks, otsiks kohta Mangalore, Bangalore ja Chennai joonel või allapoole.

 Tekib küsimus miks te ei ostnud mõistliku aja jooksul seda Gold Flexi kui reisikonsultant teile selle võimaluse saatis. Kuna esimeses postituses pole kirjutatatud millal te selle selle reisi vormistasite tekib kahtlus, et sellest on juba omajagu aega möödas.

 Kui juba jutt läbipaistvatele kilekottidele läks, ei maksa ka ära unustada, et väljaspool EU-d tohib kaasa võtta ainult kuni 1L kanget alkoholi inimese kohta.

Tesco hindasid näeb siit: https://shoponline.tescolotus.com/groceries/en-GB/categories/Cat00002737

Väiksemates poodides võib olla vabalt odavam. Kui väike pudel on lennujaamas 190.-, võib hinnavahe pea 2x olla. 0.7 l karbiga varianti SangSomi olen Eestist ostnud 15-18.-Euriga, lennujaamas oli 500,- bahti ringis vist.

 Mul oleks justnagu meeles, et lennujaamas oli ikka kõvasti kallim.

To Albert Klein: Mida te täpsemalt mõtlesite kange alko hind sama nagu Lätis.
Sang Somi Lätist ei leia, samas olen ostnud seda Eestist vahemikus 15-18,- Euri 0.7 L. pudel.

Ei pea olema edasi tagasi pilet, võib olla ka lihtsat lennupilet Taist välja 30 päeva jooksul.