isaac

Rändur, liitus Tripiga 10 aastat tagasi
66 meeldimist
4 postitust / 457 kommentaari
12 (1.9%) külastatud sihtkohta
Viimased kommentaarid

No miski kolmeliikmelise perekonna lendude hinnavahe võib teha terve puhkuse hotellide maksumuse kokku. Isiklikult nendega lennanud pole, kui tuleks mingi superhea pakkumine kaaluks kindlasti. Kehva söögi ja puuduva meelelahutuse elaks üle, rohkem teeb muret kas see kogu kupatus ikka toimib veel, kui lennuaeg käes.

Mul on kunagi midagi sarnast juhtunud, küll mingi teise lennufirmaga. Öeldi et ümberistumise aeg on nii väike, et ma ei jõuaks järgmisele lennule.

Mida checkmytrip näitab? Tundub jah, et debit memod on laiali saadetud.

Üritasin osta Guatemaalasse veebruaris, aga Expedia ja paar muud vähe usaldusväärsemat kohta andsid maksmisel veateate, et lennufirma ei kinnita selle hinnaga pileteid. Kell oli siis vast 11-12 vahel.

Ma ei oska muud lisada, kui et mingist elustandardist edasi on elu Tais odavam kui Kambodzas. Phnom Penhist, ei lähe küll keegi $170 eest puhtalt ainult raha pärast Bangkokki tööle. Käivad ainult sisseoste seal tegemas, Bangkoki kaubamajad ja eriti just kosmeetikaosakonnad on ostlevaid khmeere täis.

Kui nüüd viimasel ajal midagi muutunud pole sai Finnairi ja Bangkok Airi lennud hea õnne korral lauas lennule registreerimise teha kuni Samuini välja. Vähemalt pool tundi liigset sebimist hoiab kokku kui teha lennule registreerimine transiit lauas ja pagas otse edasi saata.

Nobedam õmbleja saab seal pea $200, teller kuskil pangas või lihtsam kontorirott kes midagi teha ka oskab $400. Tuk tuki puhul tuleks arvestada kilomeetri hinnaks kuskil $1, sellist hinda maksavad seal ka kohalikud. Sellised $50 palgad jäävad ikka sinna 10 a. tagasi, 5a. tagasi oli töölise palk kuskil $100.

Muide ka minul on kohvrist mitte väga ammu kõik poolikud lõhnad ära varastatud. Aga seda Indias.

Suurem tõenäosus on TLL-NY ja Miami-TLL, puuduva NY- Miami pileti ostad eraldi.

Ma olen aru saanud, et kõigil kel oli õigus saada lennujaamast 30 päevane viisa tohivad nüüd aastas maapiiri ületada vaid kaks korda. Kas Eesti pandi ka nüüd sinna 30 päeva maapiirilt viisa saajate nimekirja huvitaks ennastki. Netis leiduva mitteametliku info järgi ikkagi nüüd on: http://www.thaivisaservice.com/visa-rules Aga teemaalgatajal oleks vast kindlam ikka saatkonnast üle küsida.

Kas mitte üheltmaalt ei langenud 75% tasumise nõue kõikidel Swed Gold kaartidel 50% peale? Vähemalt mina sain panga jutust niimoodi aru.

Sõltub sellest kuidas te oma lende planeerite kas päevades või tundides. 12 kuud ette on nii pikk aeg, et tundides pole mõtet planeerida, täiesti tavaline on, et lennufimad mingid muutused teevad oma lennuplaanides.

Ontime Frequency 57%, Average Delay 12.1 min, need numbrid väga ei julgusta.
Kui lennuk pargib end sinna kus peab ise lennujaama silkama polegi vast nii hull, aga bussi ootamine võib teinekord ka 5-10 min. olla, vaevalt Ryanair slotti kuskil lennujaamas kasutab. Plaani vaadates tundub, et lennujaamale tuleb peale teha sisuliselt täisring ja lisaks mõned elegantsed ringid ka kaupluste vahel, kuigi lennujaam tundub ise väike olema.

Kaardinumbris sisaldub riigi kood, ehk kauplejad saavad ise valida millise riigi kaartididega lastakse maksed läbi millistega mitte.

Teema algataja on oma algset postitutst veidi korrigeerinud ja nüüd on aru saada, et jutt käib ikkagi väljapääsude juures olevatest kohtadest. Arvestada võiks ka sellega, et osadel lennukitel käib economy teenindus ainult lennuki sabaosast, seega pead enne pileti ostmist eelnevalt uurima milline lennuk lendab ja oma plaane võib olla veidi nihutama.

Kui sa kuupäevad ja kellaajad klappima saad siis British Airways sõidab Tallinnast Heathrowsse otse teinekord suht soodsa hinnaga. Aga kuna ta lendab nii harva, siis pigem ei saa aegu klappima.

Ma usun, et sa peaksid lennufirmasse ise helistama ja küsima kuidas sa sinna ritta koha saaksid. Lihtsalt peab arvestama sellega, et isegi juba lennukis olles enne lendutõusu võidakse kohad ümber tõsta kui kellelgi imikuga reisijal on hälli vaja.

Sinna ritta saavad eelisjärjekorras imikutega reisijad, sellele seinale kinnitatakse häll.

Pank seda bronni ei saa ise kuidagi vabastada, selle peab ikka raha saaja tegema või siis ainult tehingu vaidlustamise korras pangas milleks kulub miinimum 2 nädalat. Tundub, et see on mingi Budgetairi enda sisene broneeringunumber mis teil on, jusiis mingil põhjusel ei ole nad saanud lennufirmalt õigust pileteid välja kirjutada.

Huvitav, kui ma varem tihedamalt Tais käisin oli turistitele küll teised hinnad
näiteks turul ja ka transport. Pattaya kastitakso oli turistile poole kallim kui kohalikule.

Huvitav, esimest korda kuulen sellisest asjast, lausa uskumatu, on seda kuidagi võimalik kuidagi kontrollida ka? Osadel reisibüroodel on selline asi võimalik kui ostad teatud kindlustuse koos piletitega ja lennata ei saa. Aga mismoodi see Etihadiga võimalik on, piletidki polnud nende käest ostetud.

Kui midagi muutunud pole, siis niinimetatud stamping fee on $50

Lennujaamaksud moodustavad piletihinnast suht väikese osa tavaliselt. Parim mis võimalik teha on mingi raha eest kuupäevi muuta vast, kui seegi on nende piletite puhul võimalik.