isaac

Rändur, liitus Tripiga 11 aastat tagasi
75 meeldimist
4 postitust / 491 kommentaari
12 (1.9%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Teiste tavapankadega on see protsent samamoodi 4-5% vahel olnud aastaid, õigemini alates sellest ajast kui Tais ATM-id tasuliseks läksid. Enne seda oli kuskil 2,5%.

Kui veidi täpsustada on komisjon $4-6. Ja kui sattuda sellise kaardi ja ATM-i koosluse otsa mis ei anna ühe tehinguna üle $200 dollari välja, võib asi päris kulukaks minna.

Kusjuures nendel pansionitel tuleb tavaliselt joogid eraldi juurde osta.

Tuulasin veidi ja leidsin ühe uuema foto viisast: http://offbeatexplorers.com/thailand-tourist-visa-bangalore-chennai/
sellist näen tõesti esimest korda ja kahjuks on ka teemaalgataja infoga suht kitsi kuskohast ja mismoodi selline viisa tekkis.

Huvitav, enne anti 90 päeva aega riiki sisenemiseks turistiviisa puhul, kuupäevad nagu sobiks? Lennupiletid olid ju ka dokumentidega koos saatkonnas? Kui te tegite mujal kui Soome saatkonnas võivad tingimused küll erineda.

Alustame sellest, et tekstist ei saa aru kas need lennud toimusid juba ära või on alles tulemas. Teiseks väga oluline on teada kui pikalt enne lendu lennuplaani muutusest ette teatati? Kui rohkem kui 2 nädalat, siis pole nagu eriti kellegilt midagi küsida.

Kui laps tarbib mingit teatud toitu, oleks see targem vast ikka kaasa võtta.
Isegi sama toode võib seal hoopis erineva maitsega olla. Ma usun, et paljud näiteks teavad kuidas maitseb Tais tehtud Red Bull võrreldes Euroopa omaga.

Lõikudest loeb välja, et pole hilinemine vaid lennugraafiku muutus, millest ette teatati. Kui on jätkulend, poleks olnud vaja ju midagi ise osta, või pole ikkagi jätkulend?

Selleks, et ametnikuni jõuda tuleb enne check in ära teha. Oli juhus mul lähirinkonnas kus Swissair ei tahtnud lasta Eesti elamisloaga Delhi-Zürich lennule. Lennule registreerimisel jooksis tibil juhe kokku ja ütles, et selle dokumendiga küll lennule ei saa. Pika lõugamise peale kutsuti lennufirma esindaja, õnneks eurooplane kellele pidi pea pool tundi tõestama, et inimene ikka Eestis elab.

Olen lol.travelist ostnud Brasiilia siselennu piletid. Läks ka veidi rohkem aega enne kui lennufirma piletid kinnitas nende väitel.

Baht liigub tavaliselt koos dollariga.

Ma ei ütleks, et Kambodza väga odav riik oleks:
https://www.numbeo.com/cost-of-living/country_result.jsp?country=Cambodia
Ja miinimum palk on seal hetkel $154 mida jälle järgmise aasta alguses tõstetakse.

Kaardiga maksmise eelis on see, et saad tehingu vaidlustada kui mingi jama hiljem tuleb, Paypaliga on see hulga keerulisem. Ja kui juhtub kuldkaart olema saab ka lisaks reisikindlustuse.

Vanasti olla sobinud ka see kui krediitkaart ette näidata. Aga see oli veel sel ajal kui Tai viisavaba polnud või veel enne seda, selle päris esimese viisavabaduse ajal.

Kunagi sai isegi tehtud täpselt nii, nagu 1966 soovitas. Aga ajad on muutunud, praegu ei kujuta ette, et ilma kohvrita läheks.

Saab ju pileti tühistada nende kodulehel.

Seal lehel saab ju maksta läbi selle iPay88 gate mis toetab nii Visa kui Mastercardi. Aga kui lennufirma kasutatab geoblokki ei aitaks ka see Unionpay kaart midagi.

Üldiselt on vist nii, et kui vahendaja kaudu pilet osta ei küsita kaarti näha.

Niipalju kui mina asjast aru olen saanud, on enamiku fataalse lõpuga malaariajuhtudest seotud vale diagnoosiga arstide poolt.

Sellest Tai, Laose ja Kambodza kolmnurgas olevas ravimatust malaariast räägiti juba 10 a. tagasi.

Teemaalgatajal soovitaks helistada lennufirmasse, saab asjad kiiremini selgeks. Ega seal variante palju pole, lepite olukorraga, raha tagasi või saate ehk kuupäeva või alguskohta muuta (näiteks algusega Stokholmist)
kui niimoodi lühemad ümberistumised saaks. Kuna teil hotell makstud, siis peate neid ka teavitama millal tulete, et mitte "no show" saada ja bronnist üldse ilma jääda.

Tickets.ee võtab raha arvelt dollarites, lõpliku summa saad teada kui raha maha läheb. Olen ise samamoodi kaapida saanud.

No ma ei tea, kuseva narkomaani pärast politseid tüüdata, võiks parem koridori ukseluku peale mõelda või midagi. Eriti arusaamatu minu jaoks, kui jutust käivad läbi veel fraasid munadeta meestest ja muidu tossikestest. Minu rüblikueas oli ka Eestis piisavalt no go tsoone kus võõra ilmusel oli rahast ilmajäämine ja ketukas garanteeritud. Ja miilits ei teinud midagi kuna ise olid loll, et sinna ronisid.