isaac

Rändur, liitus Tripiga 11 aastat tagasi
94 meeldimist
3 postitust / 551 kommentaari
12 (1.9%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Saab, aga paras keberniitus pidi olema. Tunnike tuleks arvestada paberimajanduse peale kui midagi muutunud pole. Piirivalvega peavad lennujaamatöötajad asja kooskõlastama, et siselendude terminali pääseks. Seal võib ikka korralikult lõksu jääda kui näiteks esimene lend hilineb.

Bookingu teenindus on ikka klass allapoole kui Expedia oma. Expedia vähemalt varemalt bookis teise hotelli ümber kui mingi suurem probleem. Pole kuulnud, et Booking seda teeb või oleks kunagi teinud. Jäid just tuttavad hiljuti uksetaha kuna hotell oli ülebroneeritud. Booking kehitas vaid õlgu.

 See on Swed kuldkaardiga koguaeg olnud , et reisil tehtud kulutustest mingi protsent peab olema tehtud selle kaardiga. Kunagi oli see lausa 90%,  mõned aastad tagasi seda protsenti vähendati. Aga muidu huvitav, et kui sõidan häälega lätti, ööbin sõbra juures ja ostan selle kaardiga pudel õllet seal, kas ikka kindlustus kehtib?

Kas see diagramm õigesti ka enamvähem näidanud kunagi on?

Arvad, et haiglas ei küsitud passi?

 Milliseid lube nõutakse sõltub sellest milline viisa passis. Euroopa+Rahvusvahelised load kehtivad kui jääd riiki kuni 60 päevaks. Mulle jäi mulje, et inimene oli seal kaueb viibinud ja seega mitte nagu tavakodanik kes 30 päevase templi piirilt saab. Samas muutuvad reeglid tihti, ning need võivad juba muutunud olla.


Parandasin veidi postitust.

  • The maximum period that you can drive a hire car or bike legally on an IDP is 60 days on a Tourist Visa, 90 days on a Non-Immigrant O visa. For rentals in excess of that a Thai Driver's Licence is required. To obtain a Thai drivers license requires a formal in-person application, as well as hold and be admitted to Thailand on a non-immigrant visa status. This link to the the Department of Land Transportation website explains the procedure.

Esimene küsimus, kas load ikka olid? Tais on vaja kohalikke lube.

 Ja Varssavisse saab mingitmoodi tasuta või?

Ise nagu ei mäletaks, et oleks alla 400.- algusega Tallinnast Balile midagi olnud. Aga teatud asjade kokkulangemisel on võimalik muidugi poole odavamalt saada, aga pigem mitte, sest normaalne turismifirma ei kasuta igast Kuwait airwayse, Saudiaid ja  Ukrainianeid.

Pole küll Egiptuses käinud, aga aasia kogemustest rannikul olles 35 kraadi ringis päeval on enamvähem talutav. Sama temperatuur kuskil suuremas linnas kõik selle sudu ja aroomi keskel tekitab küll põrgukatla tunde. Kõik taandub nüüd selle taha mida mõeldakse  sõna all võimalus. 

Minu kõige paremad lennudiilid jäävad ajajärku kui nafta barreli hind olid pea kaks korda kõrgem kui praegu.

 Ise olen kunagi bronninud lendama.ee ja bookinghouse.ee kaudu, aga valides maksmisviisiks ülekande peaks sisuliselt kõidest Eesti OTA-dest saama. Ma pakun, et info millega Schengeni saabutakse, millal ja kuhu saab ka kuhugi süsteemi kirja.

Sellega võib hiljem piiril kõvasti sekeldamist olla, parem kui ikka saatkonnaga kokku leppida, et piletid võib siis osta kui viisa käes.

 Ära kasuta Momondo linki, siis tuleb õige hind. Nii väitis Tickets paar nädalat tagasi.

Krediitkaardi makset lihtsalt tühistada kindlasti ei saa, ainult vaidlustada. Kuulatakse mõlemad pooled ära ja siis otsustatakse kellel õigus. Tagastatakse raha juhul kui lubatud teenust ei saa, see olukord siin on selline nii ja naa, polnud otseselt lubatud ju. Hea, et asi niimoodi on lahenemas.

Kui lennujaamas on üldstreik, siis ei jõua sinna nii esimene lend, ega tõuse sealt õhku ka teine lend. Proovi mõlema lennufirmaga kokkuleppele saada oma lendude muutmiseks mõnele teisele päevale.

Ei kommentaari. Minu kirjavahetus Ticketsiga seoses hinna muutusega kallimaks Mastercardiga maksmisel.


We would like to inform you that the total price of your ticket in the amount of EUR XXX,XX was shown on the payment's page after you choose the method of payment. We have double-checked all the details with our appropriate department and found out that you were notified of that price before completing the payment.
As you were informed previously, for the reservation which you have created on our website, there was a discount in the amount of EUR XX,XX only for the VISA CREDIT method of payment. Due to the fact, that you have selected the different one - MASTERCARD DEBIT, the price was calculated without discount.
Please note that we, as an agency, are not interested in violation of your rights and want to provide you with the best service. We appreciate your active position regarding your issue and looking forward to our future cooperation.
We apologize for all the inconveniences.

Peale seda kui olin saatnud neile ekraanitõmmise ticketsi kodulehelt, kus näha pileti hind enne maksmist sain sellise vastuse:

Regarding your question about the price of the ticket, we would like to inform you that we can not be responsible for the information displayed on the other web pages. In the particular case, you have been redirected to tickets.ee from the metasearch Momondo. That is why you might see the lowest price of the ticket providing by our agency (the price with the discount for the particular method of payment). After inputting all the details of the card, you might see that the price is higher if the discount does not apply to the method of payment you selected. 
The only information about the prices that should be considered as the valid ones, you can find on our web page. The time the fare changes from the side of the airline company, the database of our webpage updates first, and all the rest metasearch engines' base later. 


 Niipalju uuemat, et otsustasime samuti Kerala kasuks. Lendame Kochi, sealt edasi lõunapoole Trivandrumi liigume ilmselt rongiga. Seal otsustasime ka enamuse ajast olla, rannad mõistlikus kauguses ja ka hotellide valik piisav. Suured tänud kõigile kes oma kogemusi jagasid.

 Muide teemaalgataja pole maininud, et just teine lend läheb 4 tundi hiljem. Kui valiku peab tegema esimeste lendude vahel, siis sõltub olukorrast. Kogemus siin kahjuks ei aita, Riias on võimalik ka 5 minutiga ümber istuda. Kui peab ikka kellapealt kohal olema valiksin selle 4 tunnise vahega lennu. 

 See TLL-BKK 18/12-08/01. Qatar/LOT läbi Arlanda ja Doha on ikka suht pärl 

550.- eest kui mõistlikud ümberistumisajad ka olid, huvitav kuidas ma selle maha magasin.

 Sellises hinnaskaalas võib healjuhul saada pileteid 10 detsembri kandis minekuga ja 31 dets. või 1 jaanuaril tulekuga. Kuskilt Genfist vms. sellisest kohast Saudi või Kuwait Airiga võib  ka pühadeks 400.- olla, aga sinna saada odavalt võimalus sisuliselt puudub.


Kui broneeringus on imik ei ole näiteks check-in netis võimalik. Neid välistusi on muidki, osadel EU sisestel lendudel näiteks kui ei oma mõne EU riigi kodakondsust ja passi.

Terminalid 1, 2 ja 3 on rongiga ühendatud, neljandasse tuleb bussiga sõita.

Mingitel puhkudel võib tuleneda ka tehnilistest piirangutest. Osadel check-in automaatidel tuleb nimelt ka dokument masinast läbi lasta. Ja kui nüüd piletil ja dokumendil olev nimi 100% ei kattu, pardakaarti ei saa.