trip-krainetrip-ukraine-dark

Roosa

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
10 kommentaari

1 külastatud kontinenti

9 külastatud riiki, 5% maailma 195st riigist

2 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Nii palju kui mina tean asjast siis kui su I94 on juba yle aja siis suht jama. Kui vaatad homeland security kodukalt siis seal on number kus saad infot. Ise lugesin et 3 kuud enne I94 lõppemist tuleb teha taotlus ja siis siis on võimalik saada pikendust. Ma ei ole kindel kuidas sellega on kui I94 juba läbi. Minumeelest siisoled juba piiriseadust rikkunud. Samas on seal ka pisike klausel et kui paberid on esitatud siis tohib maal olla ja sel juhul oled nn. protsessi seisukohal ja riigist lahkuma ei pea. Pikendamine maksab $300 midagi, kui I94 pole siis veel extra $320. Kui see ei toimi siis saab ja teha nn. staatuse muutmise. See on aga hullu pikk ja kulukas protsess. Kõige parem on see kui võtad ja helistad immigration lawyerile ja kysid. Tasuda konsultatsiooni pakuvad paljud seega lihtsalt helista. Sellist lihtsat asja teavad enamus. Ja kui sa palgata otsesest ei taha siis võid jutukäigus häid nõuandeid kuulda. Sellelt homeland'i numbrilt saab ka infi kui viitsid uurida. (Mitte see 800-number)

eriti... sellele oleks pidanud järgnema sõna NAIIVNE.

:D Päikesekiired Texasest.

Ma ei püüa pessimist olla aga ma ei soovita kellegil tulla hetkel siia, ning ka mitte 2009. aasta suveks. Esiteks- USA majanduslik seis on hullem kui seda meedias näidatakse. Teiseks- Ei, siin ei ole nii, et tuled ja muudad ilusti oma turistiviisa tööviisaks. Sellist asja ei saa teha. See on lollus sellist asja mõelda. Kolmandaks- Ei, sa ei saa ka ettekandja, baarmanina tööd kui sul ei ole tööluba. Seda kontrollitakse meeletult (just hetkel)! Ei ole mõtet tulla ilma tööta siia ja arvata et kohapeal leian. Ma ei ole õel aga see on lollus ja eriti. *Hiljuti luusisin lapsele craiglistis lapsehoidjat ja vaatasin teiste kuulutusi ka. Isegi tavainimesed kontrollivad tööloa olemasolu, seega...

Kes on noored ja tahavad maailma avastada, tehke seda Work&Travel programmiga.

Jah, samad paberid, sama maks. Mu vend just tahtis tulla mulle oma perega kylla, olen Texases ja nemad ei saanud viisad, vend tötab heal töökohal, vennanaine kahe alla 2 aastasega kodus. Maksid 7 tuhhi ja said jalaga peese, kuigi kogu plaan oli paika pandud kuhu lähema ja mida teeme jne.

Ning kui lahkud USAst peab selle paberikese tagasi andma, selle peal on su sisenemise aeg ja mis ajaks pead USAst lahkuma. Igakord kui sisened USAsse saad uue paberi. Minul jäi see paber passi ja kui kuu pärast uuesti sõitsin USAsse siis Homeland security uuris kohe, miks mul ikka see seal on. Probleeme ei tekkinud aga ametnik andis soovituse ikka järgmine kord see ilusti loovutada vastavale inimesele.

Mis sa teed seal? Kaua oled?

Täna põrutan siis Soome ära. Ja homme hommikul hakkan San Antino poole lendama. Igatahes suured (ma ei oska isegi öelda kui suured- kõigesuuremad) Tänud. Nüüd olen kohe targem :D Annan siis teada hiljem kuidas läks...proovin teid asjaga kursis hoida :D