trip-krainetrip-ukraine-dark

matu

Reisisell, liitus Tripiga 15 aastat tagasi

0 meeldimist
3 postitust
5 kommentaari
 

15 külastatud riiki, 8% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Oskab keegi ehk mingitki soovitus või nõu anda :)

Kui soovite soome kaudu norra minna siis soovitan soojalt minna otse helsingisse ja sealt pöörata turu saarte peala, aga enne uurige Viking line*ist pileti hindu, meie saime üsna ok hinnaga. Päeval edasi - tagasi sõites nii 1500.- ja öösel sõltumata auto kõrgusest 4500.-, aga piletid soovitan varakult broneerida, sest ise sattusime olukorda, kus oli öine tagasisõit välja broneeritud, kuid päevaseks oli kohti. See siis kaks kuud enne sõitu ja arvestada tuleks veel sellega, et üks ots sõitu on 9h.

Kas see kiri peaks olema eesti või inglise keeles?

To: Marek 7 Kui sa ütlesid, et rand sinu arust ei olnud nii väga ilus seal, siis kus oleks kariibidel rand veelgi ilusam (aga turiste ei oleks tuhandeid ja tuhandeid)?

Kalo, kas sa saaksid minu e-mailie lähemat infot selle Barbadose kohta saata? Hea meelega sooviks kuulda k6igest mis seal on, mis seal teha saab, mida näha, kus ööbida, kuidas Barbadosele lennata, palju maksma läheb edasi tagasi lend ja koha peal elamine palju läheks nädalane või kahene reis kokku maksma koos ringi sõitmisega ja vaatamisväärsustega tutvumisega (umbeski kokku) ja veel palju muudki. Ka meil on pisi poja kelle koos puhata. Kui on, siis oleks ka teretulnud pildid saarest.

e-mail: orastu@gmail.com