trip-krainetrip-ukraine-dark

lenekreeka

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

1 meeldimist
6 postitust
7 kommentaari
 

1 külastatud kontinenti

9 külastatud riiki, 5% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Selle teema tõttu on nüüd tõesti vaja kõigil oma bookingud Aegeaniga üle kontrollida. Tasus suure kella külge panna.

Kindlustus on mul muidugi tehtud, isegi reisitõrge. Juba pöördutud Salva kindlustuse poole, ootan nende vastust.

Aitäh kõigile, kes on vastanud. Ootan 10 päeva ja kui nende poolt pole ühendust võetud, kindlasti helistan kõnekeskusse.

Kust see info, et juulist enam Tallinnast Ateenasse ei saa? Aegeani koduleheküljel laseb lahkelt seda broneerida, just kontrollisin. 

Suruvad hoolega oma voutšerit peale, millega ma ei riskiks.

Pole küll seotud lennupiletite raha tagastamisega, vaid pakettreisiga.  Hea meel on edastada positiivseid sõnumeid. Novatours maksis täna tagasi me Kefalonia reisi sissemakstud raha. Tegime taotluse 3.sept, vastuseks paluti täita manuses olev avaldus. Polnud vaja isegi digitaalselt allkirjastada. Korra sept lõpupoole tuletasin end meelde, et oleme raha ootel. Täna laekus summa kontole. Muid variante ei pakutud, nagu kuupäevade muutmine või alternatiivset reisi. Lõpp hea, kõik hea. Südames oleme Kreekas ja valmis kohe jälle teele asuma, kui olukorrad muutuvad.

Tervitus! Oleme samuti sinnakanti minemas, hotelliks Rethymno Residence, Adele. Kuupäevad 19.-26.mai. Huvitab sama teema. Kuna me kumbki kaaslasega pole autojuhid, oleks tore võimalusel kellegagi kampa lüüa ja koos põnevaid kohti avastada.

Minek Küprosele septembris, vahepeatus on Varssavi lennujaamas. Vaja aega parajaks teha umbes 7 tundi. Pagas lendab otse. Kuna lennujaamad üldiselt pole nii põnevad kohad, et seal tundide kaupa passida, küsin soovitusi, kas on mõtet linna peal ära käia? Millise bussiga saaks kõige soodsamalt kesklinna ja tagasi ning mida huvitavat jõuaks ära vaadata? Mida veel Varssavi lennujaamast lahkudes ja sinna tagasi tulles peaks arvestama? Naabrimehe antud link ei toimi. Tänan kogemuste eest!

Tänan parima emotsiooni eest tänasel hommikul! Kas autor on mõelnud reisiraamatu kirjutamise peale? Oleksin kindel fänn :)