trip-krainetrip-ukraine-dark

Elina

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
14 kommentaari
 

10 külastatud riiki, 5% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Lisaks, et kui räägime Air Asiast, siis on neil siiski käsipagas 7 kg. Checkitav pagas 15 kg. Ryanairil näiteks on käsipagas 10. Mõõdud käsipagasile on neil kahel ka natuke erinevad.

Ka Sampo Goldil (mis on deebetkaart) on olemas CCV kood.

Sest see on ALATES 154GP, vaata hoolikalt.

Väga hämmastav, viisa tuli umbes 2 minutiga. Tegin taotluse ära ja maksin ära. Panin akna kinni. Siis mõtlesin et ikka tsekin, tegin lahti, logisin sisse ja juba oligi et taotlus käes, raha käes ja application approved. Sealt sai veel avada eraldi kirja, kus oli kirjas et jep viisa olemas ja võite riiki siseneda. Paar tundi hiljem tuli ka samasisuline meil.

Tõesti kiire ja asjalik :)

Tere.

* Saabume 10.oktoober
* Riga - London (Ryanair), London - Kuala Lumpur (Airasia), Kuala Lumpur - Brisbane (Airasia)
* Pileti tellimise kohaks on Internet ja oma kodu ehk siis mingeid vahendajaid ei kasutanud. 
* pileti maksumus: Ryanair, koos pagasiga 390 krooni (sealt oleks veel kokku hoidnud 70 krooni kui oleks maksnud Visa electroniga), AirAsia 4000 + 1900. Seal sees ka pagas ja söögid mõlemal lennul.

Siin täpne info, kuidas pead toimima, kui passi ära vahetad:

Notifying change of passport details

Your visa application is linked to the passport number used in your application and you must use the same passport to travel to Australia. If you obtain a new passport after lodging your Working Holiday visa application (e.g. if your passport is stolen, lost, damaged or expires), you must advise the department of the new details, including:

* passport number
* date of issue
* expiry date.

You may do so either by email or by faxing a copy of the biodata/photo page of your new passport.

If you fail to advise the department of your new passport prior to your travel, you may be refused or delayed entry until your identity and claims to enter Australia have been checked.

To advise the department of passport detail changes, please contact the department.

Pärineb: http://www.immi.gov.au/visitors/working-holiday/417/after-you-lodge.htm

Seega, vastus sinu küsimusele on siin konkreetselt olemas: kui uue passi teed ja sellest saatkonda EI teavita, siis võib küll probleeme tekkida. Seega teavita neid ja küsi kas kõik ok :)

Ja julgen Emmele vastupidist väita: vana passiga sa kindlasti sisse sõita ei saa. Ja lisaks pead tegema juba seepärast uue, et AUsse sõiduks peab su pass kehtima vähemalt 6 kuud.

Siis kui oma kaardi andmed ära sisestad ja ryanair veel hoiatab, et oota nüüd ilusti 45 sekundit ilma midagi näppimata. Ja siis näitab ära lennunri ja suurelt seisab ekraanil CONFIRMED. Siis võid kergendatult hingata. Sama hästi võid ka tellida neilt sms kinnituse, mis maksab mingi 1 eur vist.

Mina panustan ka nüüd sellele, et annan täna passitaotluse sisse ja ehk saab enne nädalalõppu kätte, sest nagu näha siis Airasia soodukas jätkuvalt kestab, vaatamata segadusele kuupäevadega. Loodame, et siis ikka see 19. juuli on õige :)

Ma ei tea mis ajast alates, aga praegu ta seda numbrit igatahes nõuab.

Hei,

ise ka maadlen selle sama pakkumisega. Esilehel on küll kirjas, et 12. juulini kestab, aga kui võtad sealtsamast esilehe keskelt "Fly to Kuala Lumpur from London" lahti, siis on kirjas, et

    Booking Period  : 6 Jul 2009 - 19 Jul 2009
    Travel Period 	: 1 Aug 2009 - 30 Nov 2009

Ise loodan, et 19. juulini kestab, sest mul ka passiga jama, tahaks enne äraminekut biomeetrilist passi teha, sest vb ootab ees ka Usasse minek.

Üldse ma ei saa aru miks sinna passi nr peab panema.

Tegelikult oli seal ka see, et Perthi lendamine oli novembri paiku ikak suht 1000 krooni odavam kui melbourne või brisbane. Aga eks need ole ikka riigi eri otsad ka, kuhu keegi tahab.

Hei-hei :)

Meil on üpris sarnane plaan ja hakkame alles uurima, kuidas soodsalt saada. Sinu väljapakutu tundub tegelikult väga soodne ja huvitav pakkumine.

Kui midagi sama asjalikku leian, siis annan ka teada.

Kui otsite tõesti lihtsalt odavamat hinda ja klass lennukis rolli ei mängi, siis võiks vaadata näiteks www.airbaltic.com'ist lende. Riia ei ole ju ilmatu kaugel ja airbaltic pakub enamasti kuskil 2-3 tuhat 1 inimene.

Proovi erinevaid kuupäevi ja pane otsingusse kohe näiteks, et ta näitaks +/- 3 päeva, siis saad täpsema ülevaate, mis hinnad võimalikud.

ma olen TÄIESTI kindel, et ka Eestist leiab odavamaid hindu, see 25 000 tundub tõesti soolane.

edu!