trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Poolat võib ka talvel päris edukalt läbida Augustov-Olsztyn-Torun-Poznan kaudu.Liiklus on oluliselt hõredam ja seega veokate vähesuse tõttu on ajavõit saavutatav. Ja loodus on kenam!

marsa lennujaam-kesklinn 45-50 min. 95 sealset krooni üks ots

Seal on olnud palju dünastiaid, praegust võib kindlasti kutsuda TÜNG

kui keegi tahab liiga teha siis- kuna hiinlane on tavaliselt kleenuke, aja ennast puhevile ja hirmuta veidi, kui ei mõju jookse ära, kui ta on turskem, siis ta ei jõua järgi.

Kõik hinnad on tõesti kuni 10* (ja enam) kaubeldavad. Parim hotell on lähim metroole ja keisripaleele (Taevase Rahu väljakule)

Elamine on kindlasti odavam kui Eestis,inglise keelt räägivad kõige paremini lapsed 10-16, kui suudad meelde jätta hiina kirjapildi, oskad ka õiges peatuses väljuda.Riided on seal hullodavad, mitte eriti meie maitse, aha sinna tassida ei tasu vist.Meile tuntud kaubamärkidega tooted nagu Henessy või Beefeater on seal 2-3* kallimad.Mida rohkem raha,seda mõnusam!

Mõiste kesklinn on Pekingis liiga üldine, Tuleb kindlasti valida oma prviligeeritud huvide järgi- raudteejaam,metroo, lennujaam... Keisripalee on kindlasti kesklinn.

Ilm on tõepoolest vilets, aga vaadata tuleks: Hiina müür parim rongiga Keisripalee 1/2-1/3 päeva, kõrval ööturg Suvepalee metroo,takso või bussiga pea terve päev Mingi dünastia hauakamber, veidi linnast väljas. Taevatempel,linnas, mõned tunnid Eriline on turg saatkondade rajoonis, sealt saab kõike ! Huvitav on ka Pekingi loomaaed Mina soidaks ka Xian`i,sinna on rongiga üks öö. Olümpiaehitised on suured kuid igavad. Minu kogemustel 3ja 4 hotellidel küll vahet ei ole.