trip-krainetrip-ukraine-dark

vonhubert

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
4 kommentaari

15 külastatud riiki, 8% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

Ise liikusin KL Penangi saarele bussiga. Tegelikult KL sõitsin Cameron Highlandi ja sealt Penangi saarele. Samas Penangi saar väga sügavat muljet ei jätnud, liiga palju asustust. Endale meeldisid palju rohkem Pangor ja Perehentianid, Langawil ka viga ei olnud.

Et endale jättis Halong Bay küll hea mulje ja sai Cat Ba saarel mingi 6 päeva aega maha võtta. Neid paaditrippe saab võtta teistele saartele ka Cat Balt ja rolleriga on täitsa tore saarel ringi rokkida. Sukeldumist Halong Bays ei täheldanud ja suurematest sukeldumiskeskustest jäia meelde Nha Trang, aga see Hanoist mingi 800 km alla.

Et alati on abiks veel www.hostelworld.com ja www.hostels.com

Hea piirkond on näiteks Saint Kilda või kuidas iganes see tänava nimi oli. Seal on palju hosteleid ja eelpool toodud interneti lehtedelt saad järjestada hosteleid vastavalt reitingule, hinnale jne.

Et ise hetkel siin ringi siblimas ja olukord suht OK. Enese nahahoidmise huvides on vast soovitav hetkel valtida ida kallast ja pohja osa, sest seal kaib tasapisi lahingutegevus. Voimaluste piirides valtida ka Colombo yhistransporti, sest neid pomme on sealt viimastel paevadel jalle leitud ja nii monigi ka paugu teinud. Ise sai onneks voi kahjuks votta autojuht ning sellisel viisil reisides on oht taiesti minimaalne.