trip-krainetrip-ukraine-dark

musi

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

3 meeldimist
7 postitust
15 kommentaari
 

3 külastatud riiki, 2% maailma 195st riigist

2 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Tere. Üldiselt võis rahule jääda.Laev oli väiksem.Sir bani yas saarele ei läinud,kuna oli halb ilm. Sadamamaks kanti pardakaardile tagasi,selle sai siis laeval kulutada.

Edaspidi valiks ilmselt suurema ja uuema laeva,kui kord juba suure laevaga käidud. Sel ajal siis Alluriga.

Meie mõtleme edaspidi Aasia kruiisi peale,mida ka meie õhtusöögi teenindajad väga soovitasid.

Ilusat kruiisiaastat!

Käisime  7 aastat tagasi. Ostsime Mainor Meelise reisibüroost,samad hinnaga oli siis ka kruiisikeskuses.

Vaata kruiisikeskusest,seal vahest head pakkumised,pardakrediit,lastele soodukad jne..

Ise ostsime neilt Dubai kruiisi ja tulime enne jõule tagasi.

Mina soovitaks ka Savoy Park hotell apartments. Katusel bassein, olemas saun. Kõik vajalik olemas, ka ise söögi tegemiseks. Pesumasin olemas. Väga heas kohas. 2 marketit kohe kõrval. Üks neist 24 h avatud. Vastas ka palju söögikohti. Tulime just 2 nädalat tagasi sealt.

Just Goast saabunud,mõned hinnad,ruupiates siis. Kingfisher õlu poes 60,rannas 80. Old Monk rumm 0,75l 160.- Värskelt pressitud mahl 80-100. Rannas kallim menüü toit 350,-

Kuidas Sa seda korrigeerimist siis ette kujutad,et on üks inimene kes iga õhtul jookseb kõik kajutid läbi ja korjab jootraha ja siis Sa otsustad,et kas sellel päeval naeratati Sulle piisvalt ja kajut oli korralikult korisatud ja siis maksad selle päeva eest. Rohkem positiivsust,ära mine sinna negatiivsust ja halba otsima. Naudi puhkust ja usu iga kulutatud sent on seda väärt!

No ei saa nii rott ikka olla.Raha leiad,et osta kruiis,aga 60 eur-i jootraha jätmine on ikka ülisuur väljaminek selle kõrval! Kas Sul on kahju maksta selle eest,et kajutit koristatakse ja õhtusöögil Sind personaalselt teenindatakse? Jootraha on enamus nende sissetulekust. Kuidas Sa üldse mõtled USA-s hakkama saada,sest seal tuleb iga liigutuse eest jootraha maksta, alates kohvri kandmisest jne.... Kõige odavam tuleb kodus istuda,siis ei pea kellelegi mingit jootraha maksma. selline siis minu arvamus.

Sai käidud Sawgeassis.Läksime hommikul kell 9.30 kohale ja õhtuks 20.00-ks polnud jõudnud veel kõike läbi käia.

Tere,meie käisime kruiisil 1,5 a tagasi ja ostsime reisi Mainor Meelise reisifirma kaudu.Olid samad hinnad,mis royali kodulehel.

Tere,tulin just NY-st. Limiteerimatta metroopilet nädalaks maksab 30$+ 1$ kaardi väljastamine.

Meie käisime eelmine aasta Royal Carribeaniga.Jäime väga rahule.

Kas rolleriga sõites kannatab ka külastada mõnd kauplust või randa,võib rollerit vabalt jätta,on see turvaline?

Askeldaja, kas oskad ütelda, PATH rongi pileti hinda Newarki lennujaama lähedalt Manhattanile ja kas on olemas ka mingid mitmesõidu piletid?

Majutus New Yorgis, ka kodumajutus.

Tere.Kas kellelgi oleks pakkuda öömaja,põhimõtteliselt ainult ööseks magamiseks.Vahemikus 29.04–5.05. Või teab keegi soovitada odavat hotelli, või hostelit?

Kui palju see pakett kokku maksis?